AUTOCONT se stal HP Partnerem roku 2021 v ČR i SR

Praha a Bratislava, březen 2022 - Získali jsme významné ocenění za vzájemnou spolupráci s HP za rok 2021.

Ocenění v ČR a SR

Vizí společnosti HP je vytvářet technologie, které zjednodušují život, snaží se vyvíjet produktky, které mění způsoby práce a jsou vysoce inovativní. Tento technologický lídr je silně orientovaný na prodej prostřednictvím partnerů a na počátku roku je tradičně oceňuje. Za rok 2021 akcentovalo HP ve svém poděkování za spolupráci nelehkou situaci ve společnosti i na trhu.  

Velmi nás tedy těší, že AUTOCONT získal ocenění Největší HW reseller HP roku 2021 v České republice i Slovenské republice. Tento výsledek je výrazem dlouhodobého a systematického rozvoje spolupráce i toho, že AUTOCONT byl svým zákazníkům nablízku i v uplynulém roce. A jako obchodní i servisní partner HP dokázal v co největší možné míře potřebné produkty dodávat a poskytovat k nim potřebné služby.

„Vážím si celoročního úsilí, které naši partneři i přes nesnadnou celospolečenskou situaci, kontinuálně vyvíjí,“ uvedla v části svého komentáře k předaným oceněním Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko.

Velký růst na Slovensku

Díky obchodním úspěchům na slovenském trhu se nám za rok 2021 podařilo získat i ocenění Reseller HP s největším meziročním růstem HW.

Chcete více informací?