AUTOCONT oceněn jako IBM Partner roku 2021

Získali jsme významné ocenění IBM Partner roku, které souvisí s jedním velmi úspěšným projektem v uplynulém roce i dlouhodobě vysokou úrovní spolupráce.

IBM je jednou z největších společností na světě zabývající se vývojem, výrobou a prodejem informačních technologií a s tím souvisejících produktů softwaru a hardwaru. Působí již více jak sto let, aktuálně zaměstnává stovky tisíc zaměstnanců ve více jak sto zemích světa a patří k neinovativnějším IT firmám na trhu.

Těší nás tedy, že jsme za rok 2021 získali právě ocenění „IBM inovativní partner“. Bylo uděleno za využití IBM služby MaaS360 pro projekt Sčítání lidu, domů a bytů 2021 a pro celkově aktivní přístup k adopci technologii rodiny IBM Cloud Pak. V uvedeném projektu AUTOCONT řešil i část centrálního řízení, správy a zabezpečení koncových zařízení sčítacích komisařů formou služby. Více info v případové studii.

Úspěšnou spolupráci s IBM  v poslední době podtrhuje i osobní statut „IBM Champion pro rok 2022“, ktery získal manažer naší jednotky zaměřené na IBM technologie, Leoš Stránský. Toto ocenění dostává celosvětově omezený okruh lidí a vyjadřuje poděkování IBM za dlouhodobé profesní prosazování IBM řešení na trhu.

AUTOCONT a.s. je držitelem statusu IBM Platinum Business Partner, má úroveň Expert pro technologické oblasti Threat Management i Digital Trust a úroveň Specialist pro oblasti Spectrum Storage Software, Power Systems a Storage Systems. Autorizován je ale i pro IBM technologie a oblasti jako jsou Digital Business Automation, Data Science and Business Analytics, Cloud Platform, Private Cloud, Cloud Management, Watson IoT Platform, Watson Suply Chain a další.

Chcete více informací?