AUTOCONT získal certifikaci již pro třetí oblast VMware Master Services Competency

Ostrava (Prosinec 2021) - Společnost AUTOCONT jako první firma v ČR získala certifikaci VMware Master Services Competency pro oblast Cloud Management and Automation a disponuje již třemi typy kompetencí s touto úrovní.

Naše kompetence

Master Services Competency je nejvyšší certifikační úroveň u VMware. Partner, který tohoto statusu dosáhne, je schopen svým zákazníkům nabídnout v dané oblasti služby na nejvyšší úrovni, a to i díky obchodní a technické podpoře výrobce se zapojením nadnárodních odborníků VMware. Zákazníci tak mají u projektů se společností AUTOCONT garanci nejvyšší možné péče.

AUTOCONT je v současné době držitelem již tří kompetencí na úrovni Master Services. Kromě certifikace Cloud Management and Automation firma v minulosti získala také certifikace v oblastech Data Center Virtualization a Network Virtualization

„V posledních letech pokračujeme v intenzivním rozvoji VMware know-how a díky zajímavým projektům i v nabírání kvalitních zkušeností, které jistě využijí i naši další zákazníci," doplňuje Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AUTOCONT.

Nové možnosti v nabídce

Díky získané kompetenci Cloud Management and Automation může AUTOCONT svým zákazníkům nabídnout instalaci, konfiguraci a správu prostředí VMware vRealize Automation, což je automatizační platforma, která umožňuje využívat konceptu Infrastructure-as-a-code v prostředí VMware, a tím pádem posunout virtualizační prostředí u zákazníků do moderní podoby. Je schopná automatizovat procesy, je připravená na modernizované aplikace (pomocí integrace s kontejnerovou platformou VMware Tanzu) a je schopná integrovat on-premise svět s veřejným cloudem do takzvaného multicloud prostředí.

Chcete více informací?