Významná ocenění Dell Technologies Partner Awards pro AUTOCONT

Praha (červen 2020) - Zástupci společnosti AUTOCONT a.s. se účastnili netradičního vyhlášení cen Dell Technologies Partner Awards 2020, které proběhlo online. I v letošním roce AUTOCONT uspěl a získal hned dvě významná ocenění.

Celá událost se odehrávala ze dvou studií ve Varšavě a Praze, účastnili se jí zástupci vedení společnosti Dell Technologies jak pro Českou republiku, tak pro střední a východní Evropu. Do studia byli vzdáleně připojováni zástupci oceněných partnerů.

První získané ocenění „Net New Business Partner of the Year“, se týká nových obchodních zakázek pro společnost Dell Technologies. AUTOCONT jich realizoval v loňském roce nejvíce, a to nejen do celkového objemu, ale i co do počtu nových zákazníků.

Druhé ocenění „Workforce Transformation Partner of the Year“ získal AUTOCONT za největší objem prodejů v oblasti klientských systémů Dell.

„Spolupráce a její rozvoj s Dell pokračuje úspěšně několikátý rok za sebou. Ocenění tak patří mnoha lidem za AUTOCONT, kteří pracují na zákaznických projektech a na různých úrovních spolupracují i s mnoha lidmi z Dell, lokálně i v regionu CEE. Naší dlouhodobou strategií je, být zákazníkům co nejvíce nablízku a dařilo se nám to i přes složitější situaci letošního jara. Nyní nás těší, že od poloviny května, je to již zase zcela naplno“, komentoval získaná ocenění Miloslav Záleský, ředitel pro marketing a partnerskou politiku ve společnosti AUTOCONT.

Chcete více informací?