VMware ocenění Partner roku 2019 pro AUTOCONT v Česku i na Slovensku

Ostrava (březen 2020) - Nejvyšší ocenění za výsledky roku 2019 od softwarové společnosti VMware si v těchto dnech český AUTOCONT převzal vzhledem k situaci virtuálně.

Společnost VMware věří, že její software dokáže odkrývat nové možnosti pro lidi i celou planetu a vytváří digitální základy pro aplikace, služby a prostředí, které mění svět. Spolupráce mezi společností VMware a AUTOCONT se v roce 2019 rozvinula tak, že AUTOCONT byl oceněn partnerem roku, jak v ČR, tak i v SR. Navíc AUTOCONT získal v ČR i ocenění za dosažení vysokého certifikačního statusu v oblasti Master Services Competency – Data Center Virtualization.

V novém partnerském programu VMware Partner Connect, společnost AUTOCONT dosahuje pro Českou republiku nejvyšší úrovně, a to Principal v oblasti Data Center Virtualization. V dalších oblastech kompetencí AUTOCONT splňuje úroveň Advanced v oblastech Transform Networking and Security a Empower Digital Workspace a úroveň Partner v oblasti Cloud Provider. AUTOCONT díky daným statusům získává pro projekty u svých zákazníků výborný přístup k obchodní i technické podpoře výrobce na té nejvyšší úrovni ze strany nadnárodních odborníků VMware.

„Aktuálně pracujeme na dalším rozvoji know-how a dalších kompetencích VMware. Na úspěšnou spolupráci z minulého roku bychom rádi navázali i v roce 2020 a zákazníkům při návrzích a realizacích spojených s VMware technologiemi, nabízeli zázemí špičkového a profesionálního dodavatele nejvyšší úrovně,“ uvedl Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AUTOCONT.

Chcete více informací?