Ocenění za "Nejinovativnější projekt" pro AUTOCONT

Ostrava (únor 2020) – V rámci partnerského setkání CITRIX Partner Kick Off převzali zástupci AUTOCONTu z rukou týmu společností Arrow ECS a Citrix ocenění "The most innovative project".

Toto ocenění společnost AUTOCONT získala za úspěšný projekt "Bezpečnost informačních systémů nemocnice".  V rámci oceněného projektu v Psychiatrické nemocnici v Opavě byla dodána infrastruktura pro virtualizaci aplikací a desktopů, založená na technologiích Citrix Virtual Apps & Desktops, IGEL Thin Client a Imprivata OneSign. 

Citrix Virtual Apps je řešení pro virtualizaci aplikací, které pomáhá optimalizovat produktivitu pomocí univerzálního přístupu k virtuálním aplikacím a desktopům běžícím v datovém centru nebo cloudu, z libovolného zařízení. Imprivata OneSign je řešení pro ověřování uživatelů a automatizaci přístupu k počítačům a aplikacím, s využitím vícefaktorové autentizace.

Kombinace CItrix Virtual Apps a Imprivata OneSign umožňuje „cestování“ virtuálních desktopů spolu s uživatelem. Pouhým přiložením osobní karty/visačky si uživatel „přitáhne“ svou pracovní plochu na libovolné koncové zařízení a může okamžitě pokračovat v práci.

Realizací projektu „Bezpečnost informačních systémů nemocnice“ došlo k doplnění technologické infrastruktury, prostředků pro bezpečnou komunikaci, sdílení dokumentů, možnosti základní manažerské kontroly, hospodaření společným datovým skladem, prvků pro elektronické zpracování interních procesů a zvýšení komfortu uživatelů informačních systémů a zvýšení bezpečnosti prostředí v souvislosti s naplněním požadavků zákona a vyhlášky o kybernetické bezpečnosti.

Chcete více informací?