AUTOCONT dominoval při ocenění partnerů Hewlett Packard Enterprise za rok 2019

Praha (leden 2020) – Začátek roku společnost AUTOCONT zahájila významnými úspěchy v oblasti spolupráce s Hewlett Packard Enterprise. Již potřetí za sebou získala ocenění v absolutní kategorii Partner roku 2019.

Jako jediná společnost také přebrala jako jediná z HPE partnerů i potvrzení certifikací Platinum HPE Partner Ready Solution Provider a Platinum Partner in the Aruba Partner Ready.

Slavnostní večer proběhl v prostorech Slovanského domu v Praze. Společnost AUTOCONT z rukou ředitele Hewlett Packard Enterprise, pana Jana Kameníčka převzala tři významná ocenění a certifikace. Ocenění Partner roku 2019 získává společnost s absolutně největším rozsahem prodejní spolupráce s HPE, AUTOCONT toto ocenění obdržel již poněkolikáté za sebou.

V rámci večera byly předány pouze dvě platinové certifikace, a to HPE Partner Ready Solution Provider a Partner in the Aruba Partner Ready. Ocenění reprezentuje obchodní úspěchy technologické oblasti, které nelze dosáhnout bez vybudovaných a udržovaných kompetencí a znalostí. Dané HPE specializace zaručují zákazníkovi jistotu, že spolupracuje s autorizovaným partnerem s praktickými zkušenostmi a vysoce certifikovaným personálem.

„Jsem velice rád, že jsme opět obhájili ocenění největšího obchodního partnera společnosti Hewlett Packard Enterprise. Cenné je to hlavně za rok, v kterém jsme hodně času investovali pro budoucí rozvoj, AUTOCONT zvládl 3 akvizice a na technologiích HPE jsme v rámci dceřiné společnosti DataSpring vybudovali i první Microsoft AzureStack cloud platformu v ČR. Věřím, že se tyto investice kladně projeví v dalším rozvoji spolupráce s HPE a ve prospěch našich zákazníků, “ uvedl k získaným oceněním Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing.

Chcete více informací?