Autocont, součást skupiny Aricoma, plní jako první z ČR všechny nové kompetence Microsoftu

Praha, 24. dubna 2023 – Společnost Autocont, součást skupiny Aricoma, splnila jako první v Česku náročné certifikační podmínky ve všech šesti oblastech řešení nového partnerského programu Microsoftu. Ty kompetenčně pokrývají kompletní portfolio technologií výrobce pro podnikovou sféru. Autocont je aktuálně jedinou firmou, která této certifikační úrovně dosáhla díky svým specialistům i objemu obchodní spolupráce na lokálním trhu.

Od podzimu 2022 se partnerský program Microsoftu známý mnoho let jako Partner Network transformoval do nové podoby označované Microsoft Cloud Partner Program.

„Microsoft změnil celosvětově podmínky pro partnery po mnoha letech opravdu zásadně a splnit certifikační kritéria tohoto rozsahu byla systematická práce, kterou jsme začali zhruba před rokem,“ řekl Miloslav Záleský, ředitel pro marketing a partnerskou politiku ve společnosti Autocont.

Nový model Microsoft kompetencí, zákazníkům zjednodušuje orientaci.

  • Solutions Partner for Business Applications prokazuje rozsáhlé schopnosti v oblasti dodávání řešení se službami Dynamics 365 a Power Platform.
  • Solutions Partner for Modern Work deklaruje kompetence, které zákazníkům pomáhají zvýšit produktivitu a podporují hybridní způsob práce s Microsoft 365.
  • Solutions Partner for Security pomáhá efektivně chránit organizace s využitím integrovaných řešení Microsoftu pro zabezpečení a řízení identit.
  • Označení Solutions Partner for Infrastructure deklaruje schopnost spolehlivé a rychlé migrace klíčových podnikových úloh infrastruktury do Microsoft Azure.
  • Díky Solutions Partner for Data and AI mají zákazníci garanci toho, že jim partner v různých systémech pomůže spravovat, analyzovat a řídit data.
  • Autorizace Solutions Partner for Digital & App Innovation zákazníkům doporučuje partnery, kteří dokáží modernizovat stávající aplikace a vytvářet aplikace nativní pro cloud.

O skupině Aricoma

Společnost Aricoma, součást KKCG AG, je s ročním obratem přes 10 miliard korun a téměř 4 000 zaměstnanci největším poskytovatelem ICT služeb v Česku a na Slovensku. Součástí Aricoma Group jsou společnosti Autocont, Cleverlance, Komix, AEC, CES EA, Internet Projekt, Seavus, Stratiteq, Clearcode, Musala Soft, Sabris Consulting a Consulting 4U. Více informací naleznete na www.aricoma.com.

Chcete více informací?