Řízení lidských zdrojů

Kvalitu firmy z velké části určují zaměstnanci, proto je nutné s nimi pracovat jako s cenným kapitálem. Motivovat k vyšším výkonům, zvyšovat jejich kvalifikaci, zajišťovat bezpečnost při práci, hodnotit výkony, reagovat na požadavky. Současně je nutné sledovat a naplňovat legislativní požadavky, které se průběžně mění.

Microsoft Dynamics 365 Human Resources je efektivní řešení pro oblast lidských zdrojů. Firmám pomáhá zdokonalit klíčové HR agendy, usnadňuje proces náboru nových zaměstnanců a je pomocníkem při nástupu nových lidí, kterým umožňuje rychlé zapracování. 

Microsoft Dynamics 365 Human Resources

Microsoft Dynamics 365 Human Resources je cloudové řešení pro oblast lidských zdrojů. Firmám pomáhá zdokonalit klíčové HR agendy, usnadňuje proces náboru nových zaměstnanců a je pomocníkem při nástupu nových lidí, kterým umožňuje rychlé zapracování. Neopomíjí ani řízení rozvoje a růstu zaměstnanců, správu zaměstnaneckých benefitů, místní legislativu a mnoho dalších.

Více informací k tomuto řešení najdete na autocont.cz/podnikove-aplikace.

Vše o podnikových aplikacích

Objevte možnosti moderních informačních systémů, které mohou podpořit nebo nastartovat vaši digitální transformaci. Pomůžeme vám najít vhodné řešení nejen pro vaše ERP a CRM systémy.

Chcete více informací?