Služby „Jsme Vaše IT“

Věta "Jsme Vaše IT" zní možná nadsazeně a příliš sebevědomě. Ale velmi dobře vyjadřuje naše cíle a ambice. Samozřejmě ne vždy a ne všude můžeme a umíme převzít odpovědnost za celé IT zákazníka. Ale případů, kdy to lze, díky přístupu majitelů a vedení firem, neustále přibývá, a to zejména v prostředí menších a středně velkých firem. Často jsme ale v této oblasti užiteční i IT manažerům středních a větších firem, v kterých probíhají změny, je třeba připravit strategii rozvoje IT či bezpečnosti nebo je v nich nouze o specialisty, a jejich zastupitelnost.

Co nabízíme vedení firem

Vedení firem dnes očekává od IT zpravidla jen tři věci. Podporu podnikání, spolehlivé fungování a přiměřené náklady. Víme, jak na to a jak to zařídit za rozumných podmínek. Na základě analýzy umíme připravit katalog potřebných služeb i zhodnocení stavu IT, navrhnout převzetí zodpovědnosti za provoz celého či části IT a pomocí servisní smlouvy zajistit chybějící specialisty. S jasnými náklady, spolehlivostí i vizí pro budoucnost.

Co nabízíme IT manažerům

Pro IT manažery můžeme být poradcem, konzultantem či technickým specialistou pro oblasti, které je třeba díky situaci ve firmě řešit. Vyřešíme nouzi o potřebné specialisty a jejich zastupitelnost a umíme pomoci i s argumentací směrem k vedení. Do provozu IT přinášíme dostupnost i možnost přesunu zodpovědnosti a garance chodu části IT na smluvního partnera. 

Více na www.JsmeVaseIT.cz.

Chcete více informací?