Microsoft cloud služby

Aplikace a softwarová infrastruktura Microsoft poskytovaná z evropského datového centra společnosti. Technickou podporu poskytuje Microsoft, AUTOCONT nabízí konzultační a implementační podporu.

Microsoft 365

Microsoft 365 je produktivní cloud, který přináší prvotřídní aplikace Office spolu s výkonnými cloudovými službami, správou zařízení a pokročilým zabezpečením. Balík obsahuje nejmodernější desktopový operační system Windows 10, nejaktuálnější kancelářské aplikace Microsoft Office a nástroje pro správu firemních dat a mobilních zařízení Enterprise Mobility + Security.

Azure

Microsoft Azure v dnešní době zastává komplexní hosting serverové infrastruktury nejenom na úrovni jednotlivých strojů, ale také dnes velmi populární zálohování do cloudu. V této službě naleznete široký výběr výpočetního výkonu pro vaše potřeby, jak k trvalému využívaní anebo jako pokrytí výpočetních špiček. Oblíbíte si zejména služby typu pronájem výpočetního výkonu, vývoj a testování včetně požadovaného software a velmi výhodné zálohování do služby Azure.Více informací najdete na webu společnosti Microsoft.

AUTOCONT služby

Naši specialisté disponují zkušenostmi z projektů implementace Office365, Microsoft 365 i Azure, a to jak ze samostaného nasazení, tak i z hybridních scénářů. V době trendu transformačních projektů IT jsou zkušenosti z propojování dvou světů (lokální a cloud) zvláště cenné.

Chcete více informací?