Cloud služby

AUTOCONT disponuje řešeními a službami založenými na využití veřejného, privátního nebo hybridního cloudu. Jde o služby nadnárodních poskytovatelů i vlastní cloud služby, Vlastní služby jsou realizovány z geograficky oddělených datových center v ČR a díky znalosti prostředí zákazníka, je u nich poskytována nadstandardní podpora, navíc v lokálním jazyce. AUTOCONT zákazníkům v oblasti cloudu nabízí poradenství, navrhuje a realizuje migrační scénáře a zajišťuje celkový provoz.

Služby AC Cloud umožňují velkou standardizaci provozu cloud služeb díky unikátnímu portálu Virtix, který poskytuje pokročilé řízení IT nákladů a správu prostředků virtuálního datacentra s mnoha úrovněmi. Dané služby nabízí garantovaný výkon IT infrastruktury a jsou certifikované pro provoz SAP HANA.

Cloudové služby DataSpring nabízí zákazníkům s rozsáhlým IT prostředím širokou škálu služeb na míru, podporují komplexní projekty včetně propojení s lokálním prostředím zákazníka či ekosystémem Azure a nabízí i platformu pro tvorbu a provoz podnikových aplikací v kontejnerech, databázi SQL Enterprise ve formě služby či housing ve vlastním datacentru. 

Chcete více informací?