Informační systémy

Vyšší efektivita, pružnější procesy a dosažení vyšší produktivity jsou hlavní důvody, proč nabízíme progresivní cloudová řešení Microsoft Dynamics 365. Objevte možnosti moderní podnikové platformy pro ucelené ERP a CRM systémy.

Řízení firmy a financí

Ať máte malou, střední nebo velkou firmu, vyhodnoťte své podnikání, vylepšete finanční kontroly a dělejte včasná rozhodnutí, která podpoří flexibilitu a růst společnosti. Získejte komplexní finanční výkaz v reálném čase, integrované analýzy založené na umělé inteligenci. Díky spolehlivému ERP šetřete čas i peníze. 
Řešte řízení podnikových procesů pomocí nejmodernějších informačních systémů.

Obchod a marketing

Oslovte zákazníky prostřednictvím digitálních kanálů a osobních interakcí napříč marketingem, prodejem a službami. Zapojte je do svých preferovaných kanálů a správného načasování pomocí doporučení založených na umělé inteligenci. Získejte spolehlivý a intuitivní nástroj pro řízení nejen automatizovaných marketingových kampaní. Předvídejte potřeby svých zákazníků, lépe je poznejte a věnujte jim větší pozornost pomocí spolehlivého CRM.

Zákaznický servis

Zákaznická péče, udržení loajality a nejvyšší úroveň poskytovaného servisu je cílem snad každé úspšené firmy. Reagujte  rychle na měnící se požadavky zákazníků napříč všemi komunikačními kanály. Objevte řešení CRM a ServiceDesk, které podpoří vaše obchodní a servisní týmy, tak aby vaši zákazníci byli spokojeni.

Komunikace a spolupráce

Podpořte svou výkonnost pomocí progresivních nástrojů pro tvorbu dokumentů, online komunikaci a plánování. Ať už z kanceláře nebo mimo ni, komunikujte a sdílejte dokumenty s vaším týmem. Vždy online a s nejvyšším zabezpečením. 

Lidské zdroje

Pečujte o rozvoj a dlouhodobý přínos zaměstnanců. Optimalizujte personální agendy, řiďte rozvoj zaměstnanců v souladu s potřebami společnosti a vše evidujte přehledně na jednom místě. Vytvořte si pracoviště, kde se lidem a podnikům daří. Když zaměstnanci uspějí, uspěje také vaše firma.

Řízení projektů

Zaměřte se na své projekty a propojte své podnikání v jedné aplikaci. Zajistěte, aby správní lidé byli na správných projektech prostřednictí přehledů zdrojů, plánování, správy a dovedností. Zvyšte ziskovost, získejte viditelnost, spolupráci a agilitu potřebnou k dosažení úspěchu ve vašem podnikaní od plánování plateb až po zisky.

Výroba a průmysl

Zvyšte vaši agilitu a provozní marži díky zjednodušeným procesům, které umožňují zaměstnanců pracovat produktivněji. Díky získávání těch správných postřehů a informací z dat, budou mít lepší nástroje pro rychlejší a informovanější rozhodování.

Sklad a logistika

Monitorujte pohyb zboží ve skladu. Mějte systém řízení, který je postaven na vysokém stupní konfigurace. Získejte automatické generování pracovních úkolů pro zaměstnance dle uživatelsky definovaných pravidel a šablon.

Chcete více informací?