Řízení projektů

Zvyšte úspěch a ziskovost všech vašich projektů. Získejte viditelnost, spolupráci a agilitu potřebnou k dosažení úspěchu ve vašem podnikání zaměřeném na projekty - od vhledu kapacit, přes platby až po zisky.

Efektivita projektů

Dejte projektovým manažerům nástroje, které potřebují k úspěchu. Flexibilně spravujte projekty pomocí snadno použitelných vestavěných funkcí a grafů pro hodnocení. Spravujte své projektové účetnictví přesněji a rozpoznávejte příjmy v souladu s mezinárodními standardy účetního výkaznictví.

Zajistěte, abyste měli správné lidi na správných projektech prostřednictvím přehledů zdrojů, plánování, správy a porovnávání dovedností.

Zvyšte obchodní výkonnost projektů

Rychle se přizpůsobte požadavkům trhu pomocí použitelných vhledů z konsolidovaného pohledu na prodej vašich projektů a finanční data. Vyhrajte více nabídek s lepší správou smluv a přesnějšími cenovými nabídkami, prognózami, odhady a rozsahem projektů.

Spojte své týmy kolem projektových plánů, rozsahu a rozpočtu a zachyťte konverzace, sdílení obsahu a používání aplikací - to vše na jednom místě.

 

Zájem ?