Přechod na cloud

Pojďme společně vpřed - s důvěrou. Získejte pomoc na každém kroku.
Získejte tu správnou kombinaci odborné pomoci, kterou potřebujete k nastavení cloudového prostředí a jistého postupu vpřed.

AUTOCONT, váš partner pro transformaci IT

Provádíme firmy turbulentním světem neustálých změn. Zkušeně, kompetentně, aby dnes i v budoucnu zůstaly konkurenceschopné. Pomůžeme i Vám najít tu správnou cestu a dosáhnout tak požadovaných cílů a přínosů.

Optimalizujte náklady

Snižte náklady na provoz podnikových systémů díky přechodu do cloudu. Díky řešením Microsoft Dynamics 365 v cloudu a osvědčeným postupům implementace a provozu ušetříte. Opadá starost a náklady na provoz serverů, počty uživatelů lze měsíčně měnit podle vašich potřeb a aktuálního stavu. Aktualizace a zabezpečení je zajištěno na nejvyšší úrovni díky Microsoft Azure. A ať pracujete v kanceláři nebo na cestách, díky cloudu budete mít vždy přístup ke všem datům.  

Osvědčený přístup

Aplikujte osvědčené postupy založené na Microsoft Cloud Adoption Framework pro každou fázi vaší cesty k přijetí cloudu. S námi získejte pomoc s hodnocením vašeho prostředí a plánováním migrace, včetně posouzení připravenosti na migraci, poradenstvím v oblasti cloudové ekonomiky a podpory při budování nového prostředí.

Používáme osvědčené postupy pro scénáře migrace a modernizace napříč aplikacemi, daty a infrastrukturou.

Výhody

  • Aplikace můžete rychle nasazovat do systému Microsoft Azure ve všech globálních datových centrech.
  • Zvýšíte agilitu tak, abyste dokázali plnit potřeby vašeho podnikání a rozvoje
  • Zajistěte efektivní provoz a platíte pouze za prostředky, které skutečně používáte

Kontaktujte nás

Napište nám! Jsme odborníci na informační systémy a aplikace a pomůžeme vám najít vhodné řešení nejen pro vaše obchodní aktivity. Kontaktujte AC specialistu pro tuto oblast na emailu pas@autocont.cz.

Chcete více informací?