Obchod a marketing

Cesta k novému, spokojenému a následně věrnému zákazníkovi vede přes efektní marketingovou komunikaci, příjemný nákupní zážitek a špičkový zákaznický servis.

Propojení marketingu a obchodu

Zajistěte své společnosti efektivní růst díky sadě obchodně marketingových aplikací, v jejichž středu stojí váš zákazník. Udržte a zvyšujte loajalitu stávajících zákazníků a získávejte nové. Zaměřte se na ty správné, budujte důvěryhodné vztahy a podnikejte rychlé kroky od vytvoření obchodního případu až do uzavření zakázky. 

Zkraťte prodejní cyklus pomocí jediného pracovního prostoru, který má vše, co prodejci a marketing potřebuje k oslovení správného zákazníka, soustředění a maximalizaci produktivity.

 

Omnichannel

Oslovte zákazníky prostřednictvím digitálních kanálů a osobních interakcí napříč marketingem, prodejem a službami. Zapojte je do svých preferovaných kanálů a správného načasování pomocí doporučení založených na umělé inteligenci.

Navrhujte, předpovídejte a oslovujte zákazníky správnými kanály a obsahem, personalizovaně a podle vyhodnocení cesty zákazníků. Propojte obchodní a marketingové týmy, sdílením jediného pohledu na kontext zákazníků v reálném čase pomocí Microsoft Dynamics 365.

Dynamics 365

Zjistěte více o systémech pro řízení marketingu a obchodu

Kontaktujte nás

Napište nám! Jsme odborníci na informační systémy a aplikace a pomůžeme vám najít vhodné řešení nejen pro vaše obchodní aktivity. Kontaktujte AC specialistu pro tuto oblast na emailu pas@autocont.cz.

Chcete více informací?