Skupina AUTOCONT

Skupinu tvoří společnost AUTOCONT a.s. se svými třemi Business Unit a 2 dceřinné a sesterské společnosti. Společnost Internet - Projekt rozšiřuje AUTOCONT nabídku o webové portály a e-commerce řešení. AUTOCONT s.r.o. reprezentuje aktivity společnosti na Slovensku.

AUTOCONT s.r.o.

Dodává produkty, služby a řešení v oblasti informačních technologií od roku 1990. Společnost byla založena pod názvem K+K, kancelárska technika, spol. s r.o. v Žilině. V roce 1999 zrealizovala akvizici Expert & Partner Bratislava a v roce 2009 změnila akcionáře i název na versity, a.s. AutoCont Holding zrealizoval vstup do společnosti versity, a.s. v roce 2011. Od té doby společnost systematicky buduje kompetence a optimalizuje vnitřní organizaci tak, že se stala spolehlivým a osvědčeným dodavatelem informačních technologií, aplikačních řešení a IT outsourcingu a zařadila se mezi IT lídry na Slovensku. Více na www.autocont.sk.

Internet Projekt, s.r.o.

Společnost se specializuje na vývoj webových aplikací, portálů, e-commerce a konzultace k produktům společnosti Sitecore. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně, jen tak může webové řešení na míru plnit svou funkci a očekávané obchodní cíle. Ať už jde o jednoduchý web s vlastním redakčním systémem nebo robustní e-commerce řešení, zkušení a certifikovaní vývojáři jsou k dispozici. Společnost je řízena jako součást Business Unit PAS, více na www.i-projekt.cz .

Chcete více informací?