Partnerství a sponsoring

Dlouhodobě podporujeme vybrané kulturní a sportovní projekty. Česká společnost AUTOCONT je dlouholetým hrdým partnerem symbolu české kultury - Národního divadla.

Národního divadlo

Národní divadlo je reprezentativní scénou České republiky. Je jedním ze symbolů národní identity a součástí evropského kulturního prostoru. Je nositelem kulturního dědictví a zároveň místem pro svobodnou uměleckou tvorbu. Je živým uměleckým organismem, který chápe tradici jako úkol ke stále novému řešení a jako úsilí o nejvyšší uměleckou kvalitu. 
www.narodni-divadlo.cz

Koruna světa

AUTOCONT podporuje projekt Radka Jaroše "Koruna světa", jehož cílem bude postupně stanout na nejvyšších vrcholech všech sedmi kontinentů světa. Projekt je logickým pokračováním Radkovy horolezecké kariéry během níž dokázal jako první Čech a teprve patnáctý na světě dosáhnout všech 14 nejvyšších vrcholů světa bez použití kyslíkového přístroje. Cílem "Koruny světa"  je sedm vrcholů na sedmi kontinentech - Mt. Everest 8 848 m (splněno), Aconcagua 6 961 m (splněno), Denali 6 194 m (splněno), Kilimanjaro 5 895 m, Mount Elbrus 5 642 m (splněno), Mount Vinson 4 892 m, Puncak Jaya 4 884 m.
www.radekjaros.cz

Film Lidice

V letech 2010 až 2011 podpořila naše společnost vznik velice úspěšného historického filmu Lidice. Příběh Lidic je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní shodou náhod připletli do cesty dějinám. Podle scénáře Zdeňka Mahlera, oceněného cenou Sazky v r. 2007, nabízí pohled na tragický osud Lidic za 2. světové války z neobvyklé perspektivy. Přibližuje osudy obyvatel Lidic skrz mezilidské vztahy, a to zejména lásku, která stojí na začátku celého příběhu. Jde o velkofilm plný emocí, který poukazuje na to, jak zdánlivé maličkosti mohou změnit chod dějin a způsobit tragédii. Režie se ujal Petr Mikolaev a v hlavních rolích se objevili: Karel Roden, Zuzana Bydžovská, Zuzana Fialová, Roman Luknár, Veronika Kubařová, Sabina Remundová, Marek Adamczyk, Jan Budař, Ondřej Novák a další.

Chcete více informací?