Cisco Meraki. Jednoduchá, bezpečná a jednotná správa.

Cisco Meraki je hardware budující důvěru. Byl navržen revolučně jako následný krok po vývoji cloud software pro správu a řízení bezpečnosti. Je výkonný, jednoduše spravovatelný a bezpečný.

Ekosystém pro firemní síť

Jde o síťový hardware budící důvěru, který jako certifikovaný partner s podporou Cisco nabízíme za zajímavé ceny. Najdete v něm prvky, které můžete jako mozaiku skládat do komplexních celků či řešit jako samostatné komponenty pro potřeby jakékoliv velikosti firemní sítě.

Bezpečnostní brány a switche Meraki

Bezpečnostní brány Cisco Meraki lze nasadit během několika minut a pomocí šablon synchronizovat nastavení zabezpečení na mnoha místech najednou. Intuitivní webový řídicí panel řešení Meraki umožňuje bezpečně propojit pobočky na několik kliknutí. Přepínače Cisco Meraki na přístupové a agregační vrstvě poskytují základ pro sítě každé velikosti a kombinují zabezpečený, škálovatelný, robustní výkon s elegantním a intuitivním prostředím pro správu.

  • Cisco Meraki MX64 – Řada kombinující pokročilé bezpečnostní funkce s vysokým výkonem routování či přepínání, díky čemu sjednocuje router, bezpečnostní bránu a switch. Vytváří tak multifunkční zabezpečení a podnikové zařízení SD-WAN.
  • Cisco Meraki MX64W – Jedná se o variantu doplněnou o integrovanou WiFi. Zařízení obsahuje všechno, co potřebujete pro vaši podnikovou síť. Je ideální pro malé a střední firmy, které požadují spolehlivý router/switch s managementem v profesionálním desktop provedení.
  • Cisco Meraki MS120 a MS125 – Tyto dvě řady jsou základním pilířem jak pro malé, tak pro robustní podnikové sítě. Nabízí kapacitu PoE až 370W a jsou vybaveny gigabitovými uplink SFP porty. Switche Meraki MS řady 125 mají navíc uplink porty o rychlosti deset-gigabit, SFP+. Obě řady jsou určené na hranu sítě, jako přístupové L2 prvky. Nabízí veškeré myslitelné od vlan přes 802.1x až po virtuální stoh. Meraki Dashboard zajistí centrální správu všech přepínačů řady MS vč. dohledu, viditelnosti a správy PoE napájení.

WiFi prvky Meraki

Přístupové body Cisco Meraki jsou sestavovány z nejkvalitnějších komponent a pečlivě optimalizovány pro vytvoření bezproblémového uživatelského prostředí. Výsledkem jsou rychlá připojení, vynikající uživatelská kapacita, větší pokrytí a méně žádostí o podporu.

  • Cisco Meraki MR33 – Základní firemní access point vhodný do kanceláří, nemocnic, škol a mnoha dalších zařízení. Je založen na bezdrátové technologii Wi-Fi standardu 802.11a/b/g/n/ac v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz s podporou SU-MIMO a MU-MIMO. Speciální rádiová část poskytuje WIDS/WIPS v reálném čase s automatickou optimalizací RF. Maximální celková přenosová rychlost činí až 1,3 Gbps. Umožňuje připojení přes Bluetooth, antény mají zisk 3,8 dBi a 3,9 dBi.
  • Cisco Meraki MR36 – Výkonnější access point založený na bezdrátové technologii Wi-Fi 6 standardu 802.11a/b/g/n/ac/ ac-wave2/ax v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz s podporou 2x2:2 MU-MIMO. Maximální celková přenosová rychlost činí až 1,7 Gbps. Integrované antény mají velký zisk 5,4 dBi a 6 dBi a tedy nemusíte se s nimi bát špatného signálu.

Chytré kamery Meraki

Chytré kamery Cisco Meraki jsou vysoce bezpečné. Veškerá management data jsou ve výchozím nastavení šifrována, nová architektura úložiště videa přímo v kameře zajišťuje potřebné vlastnosti a spolehlivost pro všechny kritické situace.

  • Cisco Meraki MV12WE Indoor – Kompaktní kamera s cloudovým managementem pro vnitřní zabezpečení, 128 GB ukládacím prostorem a možností natáčet 1080p videa. Komprese přes H.264. Podporuje WiFi 802.11ac rozhraní a obsahuje mikrofon. Rozhraní: RJ45 port, podpora PoE.
  • Cisco Meraki Varifocal MV72 Outdoor – Kamera s cloudovým managementem a environmentální ochranou IP67, úložištěm o kapacitě 256 GB a možností natáčet 1080p videa. Obsahuje varifokální objektiv (ohnisko 3-9 mm) a nastavení směru záběru –  Tilt 65°, rotace: +/- 90°, pan 354°. Antivandal IK10 provedení.

Dokonalé řešení pro práci z domova

Cisco Meraki Z3 Teleworker Gateway je malá jednoduchá brána, která zajistí „hardwarové VPN“ do firmy za předpokladu switche Cisco Meraki MX na druhé straně. Na rozdíl od klientské sofwarové VPN zajistí bezpečnější formu a trvalou dostupnost koncového zařízení v obou směrech, tedy včetně jeho správy. Pro současnou dobu tedy více než praktické zařízení, které rychle a flexibilně vyřeší aktuální potřeby organizace.

Stavový firewall (paketový filtr), který umí sledovat a udržovat TCP/UDP relace. Propustí jen ty, které patří již do povolených, jiné jsou zamítnuty. Řízení tohoto firewallu je spravováno centrálně přes cloud. Daný produkt se dodává v modelech Z3 a Z3C, druhá varianta obsahuje navíc integrovaný LTE modem. Vlastnosti: 1:1 NAT, DMZ, static routing, auto VPN, klientskou VPN (IPSec), podpora VLAN a DHCP.

Zabezpečte svá firemní data a komunikaci

S produkty Cisco Meraki Z3 / Z3C vytvoříte podnikové řešení, které přispívá k vysoké bezpečnosti sítě. Doporučený maximální počet klientů pro teleworking je 5, celková propustnost: 100 Mb/s a propustnost VPN: 50 Mbps. Teleworker Gateway má integrovanou WiFi: 4 SSID, 2 × 802.11a/b/g/n/ac (2.4Ghz / 5 Ghz), s přenosovou rychlostí až 1.3 Gbps.

Máte zájem o více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly a máte dotazy či zájem o upřesnění vzhledem k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialisty: Jaroslav Vazač, jaroslav.vazac@autocont.cz a Petr Krygel, petr.krygel@autocont.cz. Případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionální centra.

Chcete více informací?