Perfektní výbava do kanceláře, na cesty i na home-office

Pracujete převážně z kanceláře, v terénních podmínkách nebo preferujete práci z domova? Kromě pracovních notebooků HP EliteBook nabízíme uživatelům zajímavé periferie, které dokáží práci zpříjemnit, ať už pracujete odkudkoliv.

Práce z kanceláře

Práci v kanceláři preferuje po celosvětové pandemii méně lidí. Stále se však najde velká spousta lidí, kteří ocení přirozené pracovní prostředí, firemní zázemí a společnost kolegů. Určitě to navíc znáte. Chcete mít vymazlené místo, ke kterému přijdete a budete moci pracovat efektivně bez nástrah.

Ostřílení kancelářští pracovníci se určitě shodnou, že srdcem pracovního místa by měla být kvalitní dokovací stanice. V tomto případě doporučujeme uživatelům moderní HP USB-C G5 Essential, ke které připojíte veškeré příslušenství. Včetně monitoru HP E25 G5 i bezdrátového setu klávesnice s myší HP 655.

Toto trio je ideální pro kancelářské použití zejména díky vlastnostem a komptabilitě, kterou uživatelům nabízí. Pokud rádi podnikáte videoschůzky s kolegy, partnery či zákazníky, určitě oceníte kvalitní audiovizuální produkci. V tomto případě se kloníme k řešení HP Poly - konkrétně doporučujeme videokameru Poly Studio P5 a perfektně propracovaný headset Voyager Focus 2.

Práce na cestách

Vypadají vaše dny tak, že se zkrátka moc nezastavíte? Zůstaňte efektivní i v terénu! Využijte přenosného monitoru HP E14 G4, který pohodlně připojíte pomocí USB-C s podporou PowerDelivery a DisplayPort. Pro komfortní práci doporučujeme také bezdrátovou myš HP 935 Creator, se kterou je práce pohodová, vleze se kamkoliv potřebujete a zároveň se s ní pracuje jedna báseň.

V neposlední řadě je třeba být nerušen a zároveň provozovat meetingy i z hlučného prostředí. Pro tyto situace je tady headset Voyager Focus 2, který vám umožní až 19 hodin hovoru na jedno nabití, zároveň nabízí kvalitní aktivní potlačení hluku a pohodlnou čelenku pro nošení během celého dne.

Práce z domova

Všude dobře, doma nejlíp. A co takhle všude dobře, doma nejefektivněji a nejpohodlněji při práci? I to se dá! Vybavte svůj home-office skladným, ale za to velmi kvalitním 24" monitorem HP E24u G5, který pohodlně připojíte pomocí USB-C konektoru k vašemu notebooku či pracovní stanici. Pro domácí použití je vhodný také již jednou zmiňovaný set bezdrátové klávesnice a myši HP 655 a kvalitní webkamera Poly Studio P5.

Pokud budete chtít domácí prostředí vyšperkovat do dokonalosti, určitě zvažte mobilní speaker Poly Sync 20. Dokonale obslouží nejen vás, ale i vaše kolegy, jak budete potřebovat. Profesionální mikrofony a výkonný reproduktor zabezpečí, abyste byli zřetelně slyšet i zřetelně slyšeli. Poly Sync jsou elegantní, jednoduše přenosné, mají dlouhou výdrž i vysokou odolnost. Kromě toho si je pak můžete vzít s sebou klidně i do kanceláře.

Limitovaná cenová nabídka a kontakt na specialistu

Mimo naše tipy jsme si pro vás také připravili limitovanou cenovou nabídku na vybrané modely koncových zařízení i příslušenství. V nabídce jsou jak výkonné pracovní stanice, notebooky, tak i monitory a další periferie.

S dotazy nebo pro nákup se obraťte na našeho specialistu Petra Ježka - petr.jezek@autocont.cz nebo na svého obchodníka.

Chcete více informací?