HP Proactive Security

Snadná správa bezpečnosti koncových zařízení HP Inc.

Víceúrovňové zabezpečení HP Proactive Security je založeno na umělé inteligenci a izolování problémů. Dokáže na rozdíl od běžných antivirů detekovat a eliminovat i doposud neznámé hrozby, nebo zcela oddělit otevírané e-mailové přílohy od systému a tím zamezit případnému útoku. Proactive Security přitom nijak nezatěžuje IT oddělení, ani není zapotřebí měnit zažité firemní procesy. Ochrana funguje v reálném čase a zatěžuje počítač jen minimálně. O poskytování přehledů nechráněných zařízení a výskytu hrozeb, nebo analýzu odborníky se pak stará platforma HP TechPulse.

Notebook HP EliteBook 830 G7

Buďte napřed s nekompromisním výkonem, jaký poskytuje šestijádrový procesor Intel Core i7-10710U, 16 GB operační paměti a 512GB NVMe SSD v tomto mimořádně snadno přenosném celokovovém notebooku. Tento subtilní manažerský stroj s 13,3" Full HD IPS displejem zabere v batohu či brašně jen minimum místa a díky svému celokovovému provedení zvládne bez újmy každodenní přenášení. Skvělé zabezpečení dat mu poskytuje sada HP Client Security společně se čtečkou karet SmartCard, čtečkou otisků prstů, infračervenou kamerou pro rozpoznávání obličeje a TPM čipem. Zaručené máte i rychlé přenosy dat díky portům Thunderbolt 3 a nejmodernější Wi-Fi 6.

Notebook HP EliteBook 840 G7

Výkonný procesor Intel Core i7-10710U je srdcem tohoto celokovového a pro časté přenášení předurčeného 14" manažerského notebooku, který je také vybaven 8 GB paměti RAM a 512GB NVMe SSD. Díky jeho vestavěnému LTE modemu budete neustále ve spojení pro plnohodnotnou práci na cestách a samozřejmostí je vysoká úroveň zabezpečení daná sadou HP Client Security, čipem TPM či čtečkou karet SmartCard. Přihlašování vám usnadní čtečka otisků prstů či infračervená kamera pro rozpoznávání obličeje. Nekompromisně rychlé připojení vám pak zajistí nejmodernější dostupné technologie W-Fi 6 a dvojice portů Thunderbolt 3.

Notebook HP EliteBook 850 G7

Výkonný šestijádrový procesor Intel Core i7-10710U v kombinaci s dedikovanou grafikou Nvidia GeForce MX250 a 512GB SSD vám zajistí efektivní práci bez zbytečných prodlev. Tento celokovový manažerský stroj s 15,6" Full HD IPS displejem a podsvícenou klávesnicí vám také nabídne numerický blok klávesnice a větší zobrazovací plochu. Samozřejmostí je přítomnost pokročilého zabezpečení v podobě sady HP Client Security, TPM čipu a čtečky karet SmartCard, přičemž nechybí ani snadné přihlašování díky vestavěné infračervené kameře zajišťující rozpoznávání obličeje nebo čtečky otisků prstů. Notebook si díky tenkým rámečkům okolí displeje a celokovovému provedení zachovává snadnou přenositelnost a vysokou odolnost.

HP zařízení jako služba

Podívejte se na krátké video popisující možnosti využití HP zařízení jako služby.

Chcete více informací?