AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

#GDPR

Počet příspěvků: 10

Article teaser image

Ozvěny konference IT pro BYZNYS 2018

Videozáznamy názorů obchodního ředitele Microsoftu a IBM i dalších manažerů AutoContu na přínosy zpracovaných a vizualizovaných dat, rezerv ve využívání moderních IT technologií v českých organizacích a další témata.

více

Blog teaser image

Sociální manipulace aneb „nigerijské dopisy“ v akci

„Včera mi psal pan Samuel Akoma, prý jsem zdědil 12 miliónů dolarů.“ Tohle se mi píše velmi lehce, stal se ze mě dolarový milionář. Celé to má jeden háček.

více

Article teaser image

Ohlédnutí za konferencí IT pro Byznys 2018

Téměř 200 účastníků květnové AutoCont konference si užilo zajímavý odborný obsah i příjemnou atmosféru akce. Podívejte se na videoreportáž a foto.

více

Blog teaser image

GDPR Urban Legends, true or lie?

Termín účinnosti GDPR se blíží a všichni, kteří jsme se točili na jeho implementačním „kolotoči“ máme spoustu zajímavých zkušeností a „historek z natáčení“.

více

Article teaser image

Připraveni na GDPR?

Nařízení GDPR přináší řadu povinností a blíží se termín, kdy budou také vymáhány. Rozhodli jsme se připravit flexibilní řešení, které vás na GDPR připraví po technické stránce.

více

Article teaser image

Jak na bezpečnost informací

Kybernetická bezpečnost je termínem, který se stále častěji objevuje v hlavních zpravodajských relacích televizních stanic, v novinách i časopisech a ozývá se z úst politiků, odborníků, komentátorů.

více

Article teaser image

GDPR - zkratka, která straší

Zkratka, která se v roce 2018 bude jako strašák vznášet nad firmami a je připravena ty nepřipravené připravit o energii, peníze a klid na duši.

více

Blog teaser image

GDPR kam se podíváš

Firmy a organizace se probouzejí a začínají uvažovat o řešení GDPR. Přestože se o GDPR rozhodlo již vloni, pro mnohé se objevil tak náhle, jako grónský ledovec před přídí Titanicu. A na mnohé stejně tak působí.

více

Blog teaser image

Máme nebo nemáme čas?

Ještě máme čas. Nás se to vůbec netýká. To je věc ajťáků. GDPR.

více

Blog teaser image

Můj spodní šuplík a GDPR

Pro mnohé je GDPR strašák, pro mnohé znamená další penzum práce. GDPR by nás všechny mělo především chránit (všichni jsme subjekty osobních údajů :-)). A jak to u zákonů a norem bývá, občas takové „širokospektrální antibiotikum“ zabije i ty „dobré“ mikroorganismy. Pokusme se však najít na GDPR i něco pozitivního z pohledu každé organizace a firmy.

více