AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AUTOCONTu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

×

Nejzajímavější ukládání/zálohování

Nejzajímavější podmínky pro ukládání a zálohování firemních dat do cloudu v ČR. Společnost AutoCont začala ve svém prostředí AC CLOUD nabízet nové možnosti a ceny pro ukládání a zálohování firemních dat do cloudu. K dispozici je několik variant pro různé typy použití za atraktivních podmínek – od 0,42Kč za 1GB a měsíc.

Pro zákazníky, kteří v prostředí AC CLOUD využívají či chtějí pro své aplikace využívat služby virtuálních serverů vSERVER je k dispozici datové úložiště připojitelné k této službě ve variantě Standard Storage (pro operační systém a aplikace dostupné od 1,80Kč za 1GB měsíčně) či ve variantě Capacity Storage (pro ukládání a zálohování velkých objemů dat dostupné od 0,42Kč za 1GB měsíčně).

Pokud má zákazník zájem odkládat či zálohovat svá data ze své lokální IT infrastruktury na cloudové úložiště vDISK má tuto možnost za podmínek již od 0,51Kč za 1GB měsíčně).

Zákazníci, kteří používají pro zálohování své lokální virtuální IT infrastruktury technologie společnosti Veeam, mají skvělou možnost jednoduše v prostředí AC CLOUD aktivovat službu vBR. Ta je efektivním doplněním či náhradou zálohování na pásky a spolehlivě zabezpečuje data uložením v jiné lokalitě. Pro tuto variantu se ceny bezpečného datového úložiště pohybují v cenách od 0,44Kč za 1GB měsíčně.

Více informací

Zveřejněno: 9. 6. 2015