AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor pro stávající či potenciální zákazníky AUTOCONTu, kteří mají zájem o AC novinky či chtějí čerpat informace z AC blogů. Mohou zde získat i neveřejné dokumenty z konferencí v elektronické podobě

×

Jsme jediný Microsoft partner v ČR s nejvyšší kompetencí pro projektový management

Odborný tým společnosti AutoCont pro Enterprise Project Management potvrdil a splnil i pro další období podmínky pro dosažení kompetence Microsoft Project and Portfolio Management GOLD.

AutoCont je jediným partnerem Microsoftu v České republice, který má tuto kompetenci na GOLD úrovni. Společnost disponuje odborným týmem složeným ze specialistů s dlouholetými zkušenostmi v řízení projektových portfolií a certifikacemi PMI, Prince2 a ITIL. Jeho služby a řešení pro řízení portfolia projektů a procesů, postavená na platformě Microsoft Project Server, SharePoint a Nintex pokrývají potřeby od velkých bankovních institucí přes výrobní podniky až po menší projektové skupiny.

„V uplynulém období jsme realizovali velmi zajímavé projekty například ve společnostech 3E PROJEKT, ArcelorMittal Ostrava, Automotive Lighting Jihlava, Continental, ČSOB, RWE, Scania, UniControls či ÚJV Řež. Zákazníkem potvrzené, úspěšně dokončené implementace Microsoft Project Server nebo Project Online jsou jednou z podmínek získání nejvyšší kompetence na úrovni GOLD, které dosahuje celosvětově jen málo partnerů Microsoftu,“ uvádí Martin Répal, Senior konzultant EPM a projektový manažer AutoContu.

„Klíčovým přínosem našeho zkušeného odborného týmu je schopnost propojit manažerské zkušenosti a metodické znalosti s možnostmi technologií Microsoft. Kromě dobrého pochopení potřeb zákazníka to vede k realizaci řady inovativních řešení, které máme k dispozici pro všechny zájemce, kteří chtějí problematiku řízení projektů v organizaci optimálně řešit,“ doplňuje Vlastimil Poláček, manažer týmu EPM ve společnosti AutoCont.

Zveřejněno: 20. 3. 2015