Nejrozšířenější systém pro výstavbu hyperkonvergované IT infrastruktury

VMware vSAN. Neznáte? Nic se neděje. Člověk snadno sklouzne do nesprávných předpokladů, jak nás učí Jaroslav Dušek na základě Čtyř dohod Dona Miguiela Ruize. Pokusím se vám tuto VMware technologii trošku přiblížit.

Dejte zaměstnancům na výběr, budou produktivnější.

Umožněte lidem pracovat tak, jak chtějí a s nástroji, které jim vyhovují. Vydají ze sebe to nejlepší. Moderní firmy zařazují produkty Apple mezi své standardy koncových zařízení pro vybrané pracovní role či pro všechny zaměstnance. Proč to dělají a tvrdí, že je to ekonomicky zajímavé?

Virtuální datové centrum s bezpečnostním řízením

Zvýšení stability a ekonomické efektivity provozu IT systémů, větší flexibilita pro možný růst pobočkové sítě, získání bezpečnostních standardů.

Jak opravdu prosazovat firemní IT bezpečnost moderně a účinně?

Ve všech oblastech IT je bezpečnost stále aktuálnější téma a v oblasti ochrany sítí a koncových bodů obzvlášť. Zde existuje řada rozličných přístupů a nástrojů, které se často soustřeďují jen na ochranu vnitřní sítě a v ní připojených prostředků.

Analýza personálního zajištění IT služeb organizace

Poradíme vám, jak budovat a řídit vaše IT zdroje efektivně s účinným nástrojem pro optimalizaci ICT zdrojů vaší organizace.

Moderní infrastruktura pro požadavky datové éry

Všichni jsme netrpělivě čekali, jak dopadne odpověď společnosti DELL na novinky v oblasti datových úložišť. Už nějaký čas ji tady máme a můžeme se o něm bavit, nabízet a vysvětlovat výhody. DELL EMC PowerStore.

Hyperkonvergence. Odborný termín nebo jazykolam?

Při vyslovení HYPERKONVERGENCE by si nejeden člověk jazyk zamotal. A přitom je to technologie, která pro naše zákazníky už mnoho let pomáhá navrhovat, implementovat a provozovat IT prostředí s řadou vlastností, dříve dostupných jen v těch největších a nejdražších datových centrech.

Komplexní správa stanic pro Fakultní nemocnici Ostrava

Fakultní nemocnice dosáhla zrychlení a automatizace řízení celého životního cyklu koncových stanic a zajištění bezpečného prostředí. Snížil se celkový čas a náklady na správu IT.

Inovace Technologického centra Jihomoravského kraje

Současnost přináší nové výzvy ve správě pracovního prostředí

Tak, jak roste počet a různorodost cenově dostupných mobilních zařízení, operačních systémů a aplikací, tak roste i rozdíl v tom, jak takové prostředky zabezpečit a jak poskytnout podporu koncovým uživatelům.

CloudStory - Zcela bezpečně v cloudu

Příběh, kterým inspirujeme tentokrát, je z odvětví logistiky tuzemské i mezinárodní distribuce. Společnost působící na českém trhu mnoho let, s více než 500 zaměstnanci a velkou skladovací plochou rozvíjí logistické koncepty, které vytváří na míru svým zákazníkům.

Vybudování intranetu v První novinové společnosti

Pro propojení všech týmů a celé organizace bylo potřeba vyvinout intranet jako náhradu za stávající on premise řešení, tím zefektivnit firemní procesy sdílením materiálů a aplikací na interních webech a portálech.

Jak se díky službě AC AntiSpam nechytit na „háček“?

Když si v roce 1971 Raymond Tomlison poslal první elektronickou zprávu mezi dvěma počítači v jedné místnosti za pomoci znaku @, jistě netušil, že jeho vynález se jednou stane nejčastějším a nejsilnějším způsobem doručení škodlivého kódu v počátku dnešního kybernetického útoku.

Jsme partnerem Národního centra průmyslu 4.0

Společnosti ARICOMA Group a mezi nimi i AUTOCONT se staly partnerem Národního centra Průmyslu 4.0. Připojujeme se tak k lídrům v oblasti průmyslových inovací na domácím trhu.

Integrací k dosažení celkové bezpečnosti ve firmě od A do Z

Ať už si to přejeme, či nikoliv, netradiční projekty, jsou ty, které vše posouvají dál. Bez obav lze přiznat, že díky tomu jsme nuceni rozšiřovat si obzor tzv. za horizont všedních dnů a je to tak rozhodně správně. V tomto projektu jsme se toho naučili opravdu hodně. Inspiruje i vás?
  1  2 3 4 ...  Další >
CZ | SK