Co tě nejvíce baví na práci v AUTOCONTu? 

Celkově mě baví náplň mojí pracovní pozice, zejména komunikace s kolegy. Těší mě, když jim můžu pomoct nebo poradit. Ze všech předešlých pracovních zkušeností jsem tady pocítila nejpřátelštější kolektiv a obecně mám ráda AUTOCONTí atmosféru. Myslím si, že to tady funguje tak, jak by mělo, a jak by se měl člověk cítit v práci. Nezažívám žádné velké stresy a s kolegy i nadřízenými je možné se na všem domluvit. 

Pamatuješ si na začátky a zejména na FaStart? Jak na tebe působil? 

Upřímně, už je to celkem dlouho, kdy jsem na něm byla, ale i tak mi některé věci utkvěly v paměti. Mluvili k nám hlavně Martin Grigar a Daniel Frommel z Top managementu a pamatuji si, že jsme na konci hráli hry, za účelem navzájem se poznat s novými kolegy. Celá myšlenka školení a jeho následný průběh se mi moc líbil. 

Absolvovala jsi kromě FaStartu nějaké další školení? 

Ano, dvoudenní školení soft skills speciálně pro recepční. Školení bylo celkově super a byla jsem z něj nadšená. Sedla jsem si s paní školitelkou, a navíc to celé nebylo jen o teoretickém výkladu, ale také o hrách s psychologickým zaměřením. Naučila jsem se, jak je důležité mít dobré vztahy s kolegy, abychom společně v klidu fungovali. Obzvlášť pak s těmi, se kterými jsme v práci pořád. Také jsme se zaměřili na to, jak být odolný vůči stresu v práci. 

Se zmiňovaným stresem se mohou pojit například změny. S postupným rozrůstáním AUTOCONTu nějaké pociťuješ? 

Na mé pozici jsem nic významného nepocítila, jen jsem například zaznamenala přírůstek v podobě Cleverlance a jejich slečen na recepci. Atmosféra se mi zdá pořád stejně přátelská jako před změnami.   

„Je fajn, že se AC snaží dělat společné věci i mimo práci.“ 

Co například oceňuješ na AUTOCONTU? 

Rozhodně se mi líbí akce, které pořádá v průběhu roku a na kterých se lidé schází. Super jsou například společná kola, závody dračích lodí nebo loňské celoholdingové setkání v SONU v Brně. Je fajn, že se AC snaží dělat společné věci i mimo práci.  

A máš nějaký koníček, kterému se ve volném čase věnuješ? 

Jako malá jsem dělala krátce gymnastiku, ale zhruba od 10 let tancuji. Věnovala jsem se různým stylům od Aerobicku, Discodance, přes Pole dance, ale nejdéle se věnuji Hip hopu a Street dance. Dříve jsem i hodně soutěžila, ale bylo to náročné jak fyzicky, tak časově, takže teď tancuji jen pro odreagování. Letos jsem měla v plánu udělat si trenérskou licenci a věnovat se výuce tance malých dětí, ale bohužel se celý proces vzhledem k nastalé krizi pozastavil. V srpnu jedu na taneční soustředění, kde bude tzv. přípravka, i tak se ale získání licence automaticky prodlužuje o půl roku. Navíc nestačí jen toto soustředění, protože teď jsme skoro vůbec netrénovali a musíme bohužel vyčkat, až se tréninky rozjedou tak, jak mají. 

Kristy, zbývá ti za normálních okolností po práci na tanec dostatek energie? 

Občas s tím samozřejmě trochu bojuji, jako každý, ale rozhodně mi zbývá více energie, než jak tomu bylo v předešlých zaměstnáních. A to zejména kvůli duševnímu rozpoložení, protože mě práce v AC psychicky nevysiluje. Také mi vyhovuje časové uspořádání, díky kterému stíhám chodit na tréninky.  

Kromě tance se věnuješ ještě něčemu dalšímu? 

Docela mě baví horoskop a rozbor lidí třeba podle jejich data narození. I tady občas přemýšlím, kdo je jaké znamení a snažím se jej odhadnout.  

A poslední otázka. Jaké výzvy tě kromě získání trenérské licence letos čekají? 

V práci bych se chtěla zdokonalit na aktuální pozici, ale také ukázat, že mám schopnosti se posunout v rámci AUTOCONTu dál a růst spolu s ním. Protože vím, že tady ty možnosti jsou.