Žádný stres a přátelská atmosféra 

Kristýna Frolíková v AUTOCONTu pracuje více než rok na pozici asistentka/recepční a pracovní prostředí hodnotí jako nejpřátelštější, které doposud zažila. Po práci se dlouhodobě věnuje tanci a pro rok 2020 plánuje získat trenérskou licenci a další růst v rámci AC. 

Od počítače na prkno

"Frontside nosegrind / Koper, Slovinsko / foto: Pavel Abrahám"

Život v AC karanténě

Vyhlásili jsme mezi kolegy soutěž o nejlepší foto z doby koronavirové. Některé se opravdu povedly.

Hlavy roku 2019

Každoročně v měsíci květnu připravujeme pro naše zaměstnance celoholdingovou konferenci, letos ji prožíváme online, rozdělenou do několika dnů.

Když rostou jednotliví hráči, roste celý tým

Míša Holíková do AUTOCONTu před dvěmi lety nastupovala jako trainee, nyní působí jako konzultant informační bezpečnosti a své znalosti neustále rozšiřuje. Naposledy na školení Governance, Risk and Compliance modulu platformy ServiceNow, které se konalo v Curychu.

AC badminton

Tentokrát v menším počtu, ale o to s větším sportovním nasazením proběhl podzimní AC badminton v olomouckém sportovním centru Omega.

RUN Berounka RUN

V sobotu 19.10. 2019 se tým ve spojení AUTOCONT - Dataspring - Cleverlance zastoupení zúčastnil premiérového ročníku běhu Run Berounka Run.

Muž, který v tom lítá

Stojí na startovišti, kde je ke startu připraven větroň s elektrickým pohonem. Přestože má model rozpětí křídel téměř čtyři metry, díky uhlíkovým vláknům a dalším kompozitovým materiálům váží jen málo přes jeden kilogram.

Od Tatier k Dunaju 2019

Běžecký tým ve složení Stanislav Vošahlík, Igor Pasker, Ondřej Stoklasa, Jiří Šilhan, Vladimír Dvořák, Tom Jančík, Filip Junga, Jakub Homola, Milan Chaloupka a Daniel Labudek o víkendu 17.-18.8. přeběhl Od Tatier k Dunaju.

Shakespearovské slavnosti v Brně

Začátek druhé poloviny prázdnin jsme zahájili s našimi zákazníky na Shakespearovských slavnostech v Brně při komedii Mnoho povyku pro nic.
CZ | SK