I tentokrát se zúčastnilo konference Microsoft Inspire 2017 několik zástupců AutoContu z ČR a SR, tak abychom mohli co nejdříve využít to nejužitečnější pro naše lokální zákazníky.

Microsoft využil své konference Microsoft Inspire k představení nového balíčku služeb Microsoft 365, který v sobě kombinuje platformy Windows 10, Office 365 a Enterprise Mobility + Security. Novinka dle Microsoftu představuje velký posun pro budování moderních, spolehlivých a bezpečných podnikových řešení, bude ho nabízet v edicích Microsoft 365 Enterprise a Microsoft 365 Business.

Současný CEO společnosti Microsoft, Satya Nadella, velmi působivým způsobem představil aktuální misi společnosti a odprezentoval přehledným způsobem celé aktuální portfolio společnosti jednoduše ve 4 vrstvách: Modern Workplace, Business Application, Application & Infrastructure, Data & AI. Inspirujte se i vy tím, jak si Microsoft představuje moderní pracoviště pro vysokou produktivitu zaměstnanců, jaké nové vlastnosti mají jeho nové podnikové aplikace a systémy. Prohlédněte si videozáznamy z klíčových přednášek s několika názornými ukázkami a příklady využití aktuálních možností podnikových aplikací a systémů.

Videozáznamy z Microsoft Inspire 2017