Mezi vystavovateli jsme se prezentovali společně s technologickým partnerem Advantech, zastoupeným kolegy z polské Warszavy. Stánek byl orientován na, v poslední době velmi populární a diskutovanou, tématiku Industry 4.0 a  AutoCont zde prezentoval ukázku automatické technologie RFID.
Příchozí si na stánku mohli na RFID tiskárně vytisknout tag s vlastními nacionále a ten potom přečíst pomocí RFID antény a čtečky. Informace přiřazené k tagu se jim následně zobrazily na velkém monitoru. Návštěvnost na stánku byla nad očekávání vysoká.  Návštěvníkům byli k dispozici vždy minimálně čtyři odborníci z řad AutoContu a Advantechu, kteří byli připraveni zodpovědět veškeré dotazy z oblasti průmyslové automatizace, IoT, Industry 4.0 a RFID technologie.

Krátké promo video z 26. ročníku veletrhu Ampér 2017 můžete zhlédnout na AutoCont YouTube kanále:  https://www.youtube.com/watch?v=ABK53o6rLOc

Veškeré dotazy z oblasti průmyslové automatizace a lokalizace Vám samozřejmě rád zodpoví tým  Industry 4.0 v čele s Petrou Fuchsíkovou..