IT Security

(Ne)bezpečné zamyšlení nad IT tématy a hrozbami, které jsou každodenním potenciálním ohrožením firemních dat a celé korporátní pověsti. Inspirujte se IT tématy podanými srozumitelně. Zamyslete se spolu s našimi specialisty nad zajímavými aspekty těchto často diskutovaných problematik. 

AC Dynamics 365

Nová generace podnikového řešení Microsoft Dynamics 365,,která spojuje funkcionality a procesy ERP a CRM systémů a spolu s Microsoft Office 365 je integruje do jednoho cloudového prostředí.

AC Vzdělávání

Zajímavosti a novinky v portfoliu Školicího střediska a trendy ve firemním vzdělávání nejen v oblasti IT. Komplexní řešení vzdělávacích potřeb v souladu s požadavky zákazníka.

AC Security Operations Center

Poznejte každodenní starosti nad reálnými incidenty a událostmi bezpečnostních expertů centra kybernetické bezpečnosti.

Datová centra

Datová centra, každý o nich mluví a skoro každý nějaké má. Pro mnohé je to možná jen "serverovna", ale i ta se dá navrhout a poté dobře provozovat. Pojďme se společně podívat na důležité vlastnosti datových center včetně prostředků, jakými se bránit proti nenadálým událostem v nich.

IT pro BYZNYS

Inspirujte se co mohou dnešní IT technologie a řešení přinést ve vaší organizaci pro obchod, výrobu, provoz, finance či HR. V tomto blogu najdete krátké příspěvky pro vaše zamyšlení, odkazy na zdroje informací, reference a zkušenosti zákazníků s danými přínosy, videa a další.

Život v AC

AUTOCONT je více než pracoviště, je to komunita lidí, která spolu zažívá i společenské a sportovní akce, které jsou nezbytnou součástí života.
CZ | SK