Odstartujte rok 2021 s pokročilou a dynamickou bezpečnostní ochranou ESET

Rok 2020 ukázal, že kybernetické útoky jsou něčím, co se podniků v ČR již významně týká. Tiskem proběhly zprávy o útocích na české nemocnice, výrobní podniky, poskytovatele služeb, velkoobchody i veřejnou správu. A počet zveřejněných případů je jen zlomek uskutečněných útoků.

Komplexní IT správa serverů a koncových zařízení s nástroji Microsoft

Vývoj nástrojů pro správu a řízení bezpečnosti IT infrastruktury, serverů a koncových zařízení je velký a jiné to není ani u Microsoftu. Pojďme se podívat na jejich aktuální možnosti a dlouhodobé zkušenosti našich specialistů v této oblasti.

Nejrozšířenější systém pro výstavbu hyperkonvergované IT infrastruktury

VMware vSAN. Neznáte? Nic se neděje. Člověk snadno sklouzne do nesprávných předpokladů, jak nás učí Jaroslav Dušek na základě Čtyř dohod Dona Miguiela Ruize. Pokusím se vám tuto VMware technologii trošku přiblížit.

Dejte zaměstnancům na výběr, budou produktivnější.

Umožněte lidem pracovat tak, jak chtějí a s nástroji, které jim vyhovují. Vydají ze sebe to nejlepší. Moderní firmy zařazují produkty Apple mezi své standardy koncových zařízení pro vybrané pracovní role či pro všechny zaměstnance. Proč to dělají a tvrdí, že je to ekonomicky zajímavé?

Tak dlouho se jezdí za vínem, až si založíte své vinařství

Jindřich Zimola v AUTOCONTU začínal v roce 2002 jako šéf opavské pobočky. Podle něj to byl skvělý přechod z vlastního malého podnikání v IT do velké firmy plné inspirativních lidí a širokého portfolia řešení. To, co jej na práci v AC baví, je především spolupráce s kolegy.

Emotet se vrací

Znovu se začíná zločineckými skupinami aktivně využívat škodlivý kód Emotet. Mnozí jsme si možná mysleli, že už skončil v zapomnění, ale není tomu tak.

Nejlepší aplikace na úkoly? Microsoft Teams.

Hrnou se na vás ze všech stran? Z porad, projektů, požadavky ve firmě, ale i doma, nákupy… To jsou úkoly! Jedinou možností, jak se v nich neztratit, je mít vše na jednom místě.

Ještě lepší on-line porady?

On-line porady v Microsoft Teams budou brzy ještě lepší.

Virtuální datové centrum s bezpečnostním řízením

Zvýšení stability a ekonomické efektivity provozu IT systémů, větší flexibilita pro možný růst pobočkové sítě, získání bezpečnostních standardů.

Jak opravdu prosazovat firemní IT bezpečnost moderně a účinně?

Ve všech oblastech IT je bezpečnost stále aktuálnější téma a v oblasti ochrany sítí a koncových bodů obzvlášť. Zde existuje řada rozličných přístupů a nástrojů, které se často soustřeďují jen na ochranu vnitřní sítě a v ní připojených prostředků.

Vydání Business Central 2020 wave 2 je dostupné!

1. října 2020 uvolnil Microsoft pravidelné podzimní vydání Dynamics 365 Business Central 2020 wave 2, podnikového informačního systému pro středně velké a menší firmy.

Hrajeme Pólo turnaj

Pólo turnaj sponzorujeme už od prvního ročníku a jsme rádi, že se jako AUTOCONT podílíme na znovuobnovení tradice koňského póla v České republice.

Výuka na dálku ve školách. Jste opravdu připraveni?

Snad každá škola aktuálně hledá způsob, jak se připravit na alternativu výuky na dálku, kdy žáci nemohou navštěvovat školní lavice.

Analýza personálního zajištění IT služeb organizace

Poradíme vám, jak budovat a řídit vaše IT zdroje efektivně s účinným nástrojem pro optimalizaci ICT zdrojů vaší organizace.
  1  2 3 4 ...  Další >
CZ | SK