Omezení počtu osob na pracovišti? Plánujte směny v MS Teams.

Mezi doporučená opatření vlády v důsledku pandemické situace vyvolané koronavirem patří i zavedení rezervačních systémů pro přítomnost v zaměstnání až do maximálního počtu osob. Jak toto opatření uvést do praxe bez nákladných investic?

Řízení konverzací v MS Teams ve velkých týmech

V Microsoft Teams jste zapojeni v několika týmech. Diskutujete, sdílíte soubory, využíváte aplikace. Chcete něco kolegům napsat, zasvětit je do novinek, poradit se? Žádný problém.

Výuka na dálku ve školách. Jste opravdu připraveni?

Snad každá škola aktuálně hledá způsob, jak se připravit na alternativu výuky na dálku, kdy žáci nemohou navštěvovat školní lavice.

Analýza personálního zajištění IT služeb organizace

Poradíme vám, jak budovat a řídit vaše IT zdroje efektivně s účinným nástrojem pro optimalizaci ICT zdrojů vaší organizace.

Moderní infrastruktura pro požadavky datové éry

Všichni jsme netrpělivě čekali, jak dopadne odpověď společnosti DELL na novinky v oblasti datových úložišť. Už nějaký čas ji tady máme a můžeme se o něm bavit, nabízet a vysvětlovat výhody. DELL EMC PowerStore.

Tesla

Kyberzločinci se připravovali vydírat společnost Tesla. Plánovali infikovat síť továrny v Nevadě škodlivými kódy.

Hyperkonvergence. Odborný termín nebo jazykolam?

Při vyslovení HYPERKONVERGENCE by si nejeden člověk jazyk zamotal. A přitom je to technologie, která pro naše zákazníky už mnoho let pomáhá navrhovat, implementovat a provozovat IT prostředí s řadou vlastností, dříve dostupných jen v těch největších a nejdražších datových centrech.

Jak na sdílené seznamy? Microsoft Lists.

Místo excelových tabulek týmový seznam? Přizpůsobte si vše podle potřeb vašeho týmu.

Komplexní správa stanic pro Fakultní nemocnici Ostrava

Fakultní nemocnice dosáhla zrychlení a automatizace řízení celého životního cyklu koncových stanic a zajištění bezpečného prostředí. Snížil se celkový čas a náklady na správu IT.

Inovace Technologického centra Jihomoravského kraje

Současnost přináší nové výzvy ve správě pracovního prostředí

Tak, jak roste počet a různorodost cenově dostupných mobilních zařízení, operačních systémů a aplikací, tak roste i rozdíl v tom, jak takové prostředky zabezpečit a jak poskytnout podporu koncovým uživatelům.

Útoky na hesla

Nepoužívejte stejná hesla do všech systémů! Nepoužívejte ani svůj služební email pro přihlášení k soukromým službám, jako jsou sociální sítě, e-shopy, webmail apod.

CloudStory - Zcela bezpečně v cloudu

Příběh, kterým inspirujeme tentokrát, je z odvětví logistiky tuzemské i mezinárodní distribuce. Společnost působící na českém trhu mnoho let, s více než 500 zaměstnanci a velkou skladovací plochou rozvíjí logistické koncepty, které vytváří na míru svým zákazníkům.

Na otočku do světa

Ondru Homolku zanedlouho čeká v AUTOCONTU pětileté výročí. Začínal zde jako trainee a po vysoké škole nastoupil na plný úvazek jako konzultant Microcoft Dynamics 365.
  1  2 3 4 ...  Další >
CZ | SK