Vaše hvězdná sestava

Vaše hvězdná sestava

Ve středu vašeho ekosystému se ocitne Galaxy Z Fold4, který posune vaši produktivitu na novou úroveň díky velkému displeji a silnému procesoru. Díky Samsung Knox budou veškerá vaše pracovní i soukromá data naprosto v bezpečí. Anebo oceníte raději elegantní design a kompaktní velikost? Pak zvolte Galaxy Z Flip4, s nímž získáte perfektní fotky z každého úhlu.  
 
Jako další hvězda zazáří Tab S8 Ultra s revolučním výkonem, který snadno se svým skládacím telefonem propojíte pomocí funkce Samsung DeX, a rozšíříte tak jeho pracovní plochu. Což oceníte na pracovních schůzkách i služebních cestách.
 
Pevné místo ve vašem ekosystému zaujmou i sluchátka Galaxy Buds2 Pro s jedinečným Hi-Fi zvukem. Snadno je spárujete se všemi svými zařízeními, včetně vašeho Windows PC, mezi kterými se navíc umí inteligentně přepínat. Takže v jednu chvíli se s nimi díváte na televizi a v další moment s nimi vyřizujete hovor na svém skládacím telefonu.
 
Vaši hvězdnou sestavu uzavírají hodinky Galaxy Watch5 Pro. Díky dosud nejvýkonnější baterii a GPS lokátoru se s nimi nikde neztratíte. Také s nimi snadno vyřídíte hovor či bezkontaktně zaplatíte.

A bonus nakonec: Poradíme vám s hromadným zavedením, zabezpečením a vzdálenou správou mobilních zařízení ve vaší organizaci přes platformu Samsung KNOX.

Více info
Teams for Rooms společně s Logitechem

Teams for Rooms společně s Logitechem

Už téměř 20 jednacích místností v mnoha lokalitách s kvalitní audio a video technikou, jednotným ovládáním a správou v současné době výrazně zlepšuje komunikaci přes Teams for Rooms i u nás v AUTOCONTu. A to se zákazníky, interními týmy i jednotlivci. A přirozeně tak i šetříme nároky na čas a cestovní náklady. Využíváme k tomu produkty Logitech a Microsoft. Přečtěte si nebo se podívejte na VideoStory, jak řešení zasedacích místností vypadá a jaké výhody s sebou nese.

Více info
Dokovací stanice pro Thunderbolt 4

Dokovací stanice pro Thunderbolt 4

Nejnovější Thunderbolt 4 je konečně tady - v dokovací stanici i-Tec Dual Display Docking Station. Zcela výjimečný výkon, ultra-rychlý přenos dat a podpora až 8K* rozlišení nebo více obrazovek ve 4K.  Nabíjení až 96W a Ethernet do 2,5Gb/s přes jediný kabel. Jedna z nejvýkonnějších dokovacích stanic na trhu! Požádejte si u nás o svůj vzorek kteréhokoliv doku i-Tec na vyzkoušení. 
Od 6 284 | 7 604 s dph
Více info
EpiqVision Ultra

EpiqVision Ultra

Stylová projekce větší, než čekáte bez černé obrazovky zavěšené permanentně na stěně. To je elegantní TV projektor Epson s velmi krátkou projekční vzdáleností, rozlišením Full HD, systémem Android TV a ozvučením YAMAHA je navržen k projekci na plochu o úhlopříčce až 120" s využitím technologie 3LCD, vysokým kontrastním poměrem a ostrým obrazem. Světelný výkon 3000 ANSI. V barvě stříbrné nebo černé zapadne do každého interiéru. 

47 678 | 57 690 s dph
Více info
Kompletně modulární konferenční set

Kompletně modulární konferenční set

ThinkSmart Core Kit Lenovo pro Microsoft Team Rooms obsahuje kromě počítače s Windows 10 IoT také ovládací 10,1" panel ThinkSmart Controller, mikrofony, kameru ThinkSmart Cam s rozlišením Full HD 1080p@30fps a ThinkSmart Bar repro s potlačením ozvěny a šumů. Celý set se dá buď připevnit napevno ke zdi nebo jen tak rozestavit na stůl. 

84 088 | 101 747 s dph
Více info
Nejlepší pomocník pro multitasking

Nejlepší pomocník pro multitasking

Zvládnete toho hodně na jeho přední 6.2" displeji. Při otevření se však můžete pustit i do náročné práce na 7.6" velké obrazovce. Ta má nyní ještě uzší rámeček a lépe ukrytou kameru pod displejem. Telefony od Samsungu Z Fold 4 a Z Flip 4 jsou jediné voděodolné telefony na trhu s jejich IPX8 hodnocením. Čtvrtá generace tohoto telefonu je doposud jeho nejodolnější verzí. Tělo je vyrobeno z odolného hliníku a displej osazuje nejodolnější sklo současnosti Corning® Gorilla® Glass Victus™+. Telefon je nejen odolný, ale i velmi stýlový.

Od 37 189 | 44 999 s dph
Více info
The world's best laptop

The world's best laptop

Dle červencového verdiktu PC Magazine (USA) jde aktuálně o nejlepší notebook na světě. Nová, již 10. generace vlajkové lodi Lenovo ThinkPad X1 Carbon je vybavena nejnovější (12th Gen) řadou procesorů Intel, platformy Intel Evo (3rd Gen), nabízí několik variant displejů (IPS až 500 NITs nebo OLED), vylepšené videokonferenční možnosti. Šasi opět kombinuje uhlíková vlákna a hořčík.
65 274 Kč | 78 982 Kč s dph
Více info