Vybraná zařízení s Windows 11 pro práci i vzdělávání

Vybraná zařízení s Windows 11 pro práci i vzdělávání

Pro práci i výuku se spolehněte na nejnovější zařízení s Windows 11. Pro školství s Windows 11 Edu.

Koukněte se na náš výběr moderních konvertibilních notebooků s dotykovým ovládáním, kterými naplníte aktuální dotační výzvy pro školství i podnikání.

Příkladem může být nový Surface Laptop Studio. Dosud nejvýkonnější zařízení s logem Windows v této kategorii. Převratný způsob práce vás uchvátí - využijete jej buď v klasickém režimu nebo jako tablet. Pero je připnuté zespodu, skryté za výstupkem přední hrany počítače.

Chcete být na úrovni doby? Nemusíte hardware kupovat. Využijte našich služeb v režimu DaaS, kdy součástí měsíční platby za zařízení je také jeho správa. Co bude součástí paušálu, je jen na vás - rozsah doprovodných služeb je velký.

Hromadná správa, nasazování a správa mobilů, tabletů i desktopů je i naše parketa. Ať už kupujete svým lidem ve firmě, škole, úřadu nebo jiné organizaci smartphone, tablet, notebook nebo desktop, můžete jej připravit tak, aby už při vybalení z krabice byl nastavený podle zásad vašeho IT oddělení. Zeptejte se nás, jak doručit už přednastavený nový přístroj svým uživatelům, aniž by musel projít rukama vašeho správce IT. Zvládáme Windows AutoPilot, Microsoft Endpoint Manager a další platformy pro deployment, management a správu koncových zařízení.

Prozkoumejte také naši nabídku notebooků, konvertiblů a tabletů doporučovaných pro Windows 11/Edu od značek DELL, HP, LENOVO a desktopů AUTOCONT.

Více info
Dopřejte si luxus na vašem pracovním stole

Dopřejte si luxus na vašem pracovním stole

Pokud trávíte před monitorem spoustu času, ať už z pracovních důvodů, nebo kvůli hraní her, pak nepodceňujte výběr správného typu. Za zkoušku poté stojí LCD monitor Lenovo s úhlopříčkou 49", který by mohl splňovat vaše očekávání. Rozlišení typu Quad HD 5120 × 1440 px vám poskytne hluboký a bezchybně hladký obraz. Zakřivený monitor vás naplno vtáhne do všeho, co děláte, aniž by došlo ke zkreslení obrazu. Antireflexní povrchová úprava displeje bude bránit odleskům okolního osvětlení. Monitor lze upevnit do klasického stojanu nebo rovněž připevnit na zeď VESA držákem.

37 664 | 45 573 s dph
Více info
Hlučná kancelář? Není žádný problém!

Hlučná kancelář? Není žádný problém!

Profesionální náhlavní souprava Jabra Evolve2 85 v černé barvě nabízí flexibilní řešení do hlučných kanceláří. Sluchátka jsou vhodná nejen do kontaktních center, ale i pro kvalitní poslech hudby. Dopřejte si maximální svobodu poslechu díky vestavěné baterii a bezdrátovému přenosu signálu až na vzdálenost 30 metrů. O vysoce kvalitní komunikaci se stará 10 strategicky umístněných mikrofonů, pokročilá digitální čipová sada a technologie aktivního potlačení hluku. Tento model je opatřen MS certifikací, která zaručuje bezproblémovou spolupráci sluchátek Jabra Evolve2 85 s oblíbenou platformou Microsoft Teams.

8 025 | 9 710 s dph
Více info
All-in-one s obrovským výkonem

All-in-one s obrovským výkonem

S počítačem HP EliteOne 870 AiO, který vychází z pozitivních zkušeností uživatelů i IT oddělení, umožníte svému týmu být co nejlepší. Přenosnost počítače a spolehlivost rychlého připojení určuje, kde můžete pracovat. Využívejte rychlé a spolehlivé připojení v prostředí s vysokou četností bezdrátových sítí díky gigabitové technologii Wi-Fi 6. S nejnovějším procesorem Intel®, masivním úložištěm a svižnou pamětí DDR5 můžete snadno využívat multitasking.

56 271 | 68 088 s dph
Více info
Malý kompaktní PC pro kancelářské využití

Malý kompaktní PC pro kancelářské využití

Počítač HP je výbornou volbou na každý pracovní stůl i do domácnosti. Sází na spolehlivé, rychlé součásti, nezanedbatelnou výhodou je i solidní poměr výkonu a dostupnosti. S lehkostí si poradí s běžnou agendou i s náročnějšími pracovními programy. Srdcem praktického počítače HP Elite 800 G9 Černá je čip Intel Core i5, jemuž sekunduje dostatečná operační paměť. Značnou výhodou je i rychlost disku, SSD disk pracuje neuvěřitelnou rychlostí, což ovlivňuje rychlost práce s daty i celého chodu. Součástí balení je navíc myš a klávesnice, takže stačí připojit k monitoru a počítač je připraven.
23 534 | 28 476 s dph
Více info
Moderní set pro každodenní užití

Moderní set pro každodenní užití

Tato moderní a praktická klávesnice s myší se díky modernímu vzhledu bude skvěle vyjímat na vašem stole. Bezdrátově se spáruje s přenosným počítačem nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth Smart 4.0. Dokáže vytvořit okamžité připojení bez kabelů a hardwarových klíčů. Klávesnice má zabudovanou číselnou klávesnici a je velikostně stejná jako drátové klávesnice. Tento set vám určitě usnadní jakoukoliv práci s PC. Určitě oceníte při psaní její spolehlivost i měkké ostrůvkové klávesy. Díky multimediálním klávesám můžete snadno ovládat hudbu a video.

1 749 | 2 116 s dph
Více info
Oblíbenec do kanceláře i na cesty

Oblíbenec do kanceláře i na cesty

Podpora maximální produktivity v různých lokalitách a dodatečné zabudované hardwarové zabezpečení s technologií Intel vPro® v procesorech Intel® Core™ řady U nebo P 13. generace. Rychlá odezva a vyšší výkon s volitelnou pamětí DDR5 až do 64 GB. Pokročilé chlazení s novými většími ventilátory, které zachovají nízkou teplotu a tichý provoz zařízení. Baterie nové generace s funkcí ExpressCharge analyzuje způsob využití, s cílem prodloužit provoz a dosáhnout rychlejšího nabíjení, když potřebujete zvýšit výkon. To a mnohem více je Dell Latitude 5440.

28 830 | 34 884 s dph
Více info