Produktové tipy
na úvod roku
Přejděte na Windows 10 Pro s novým PC

Přejděte na Windows 10 Pro s novým PC

Od 14. ledna 2020 nebudou počítače s Windows 7 dostávat aktualizace zabezpečení. Přejděte na moderní počítač s procesorem Intel® Core™, Windows 10 a Office 365. Na zařízeních s Windows 10 a procesory Intel® Core™ vPro™ 8. a 9. generace zvládnete více za kratší dobu. Moderní zařízení postavená pro Windows 10 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli. Nejvýhodněji pořídíte Windows 10 s novým počítačem!

Více info
Podmanivá kreativita

Podmanivá kreativita

Dosud nejvýkonnější počítač HP Spectre pyšnící se perfektním zpracováním, 15,6" displejem s vysokým rozlišením a tenkým rámečkem, a zcela bezkonkurenčním výkonem, výdrží a rychlostí. To je HP Spectre 15 x360, konvertibilní laptop vytesaný do jediného kusu hliníku, který vám zajistí nekonečné možnosti kreativity. Získejte potřebný výkon a rychlost díky procesoru Intel® Core™ i7 osmé generace, grafické kartě NVIDIA GeForce a baterii, která vydrží po celý den.
1 | 1 s dph
Více info
Z výzvy příležitostí

Z výzvy příležitostí

Dopřejte si zážitek z práce se skutečně exkluzivním nástrojem v podobě extrémně výkonného tabletu Samsung Galaxy Tab S6, se stylusem S Pen, duálním fotoaparátem, vylepšeným rozhraním Samsung DeX a velmi tenkou konstrukcí. Povzneste kreativitu na novou úroveň, kreslete a tvořte celé hodiny, stahujte data v LTE síti rychlostí až 2,0 Gb/s. Konečně můžete odložit svůj telefon, Tab S6 s vámi udrží krok po celý den. 
1 | 1 s dph
Více info
Byznys součástí DNA

Byznys součástí DNA

Představujeme vám nový Surface Pro 7 pro Business. Notebook, který díky své všestranosti posune efektivitu vaší práce na zcela novou úroveň. Pro 7 je ultra lehké, ultra tenké univerzální zařízení 2 v 1 s 12,3" dotykovým Pixelsense™ displejem vážící méně než 0,8 kilogramů, vybaven procesorem Intel® Core™, se zvýšenou výdrží baterie, vyšším grafickým výkonem a možností více připojení pro ještě rychlejší multitasking.
1 | 1 s dph
Více info
Rozšířená realita v uších?

Rozšířená realita v uších?

Připravte se na zcela nový zážitek při poslechu hudby, filmů, či vyřizování rutinních hovorů. Bezdrátová sluchátka Bose Noise Cancelling Headphones 700 vám nabídnou perfektní ergonomii, špičkovou kvalitu zvuku, ale kromě toho také spoustu nejnovějších technologií jako aktivní potlačení okolního hluku, rozšířenou realitu Bose AR, podporu hlasových asistentů Google Assistant a Alexa, nebo systém čtyř mikrofonů, pro tu nejvyšší kvalitu vašich hovorů.
9 083 Kč | 10 990 Kč s dph
Více info
Buďte vidět!

Buďte vidět!

Pix Backpack je první batoh s LED technologií, na kterém můžete zobrazit obrázky, animace, widgety, či dokonce hrát hry. Po synchronizaci s vaším smartphonem využívajícím operační systém iOS nebo Android budete moci kreslit, psát a doslova hrát hry přímo na vašem batohu. O odolnost se nemusíte obávat, je vyroben z kvalitního, pružného a voděodolného materiálu.
5 995 Kč | 7 254 Kč s dph
Více info
Překonej limity fotografie

Překonej limity fotografie

Využijte bezkonkurenčního přiblížení k prozkoumání noční oblohy, sledování letícího orla, či prohlédnutí drobných detailů křišťálu. Huawei P30 Pro představuje nový vrchol fotografování pomocí smartphone. Systém čtyřnásobného fotoaparátu Leica se přizpůsobí všem vašim fotografickým potřebám díky objektivu SuperZoom, super citlivého fotoaparátu s rozlišením 40 Mpx, ultraširokoúhlého objektivu a Huawei TOF fotoaparátu.
1 | 1 s dph
Více info