Fujitsu do firmy? Rozhodně stojí za zvážení.

Fujitsu do firmy? Rozhodně stojí za zvážení.

Fujitsu Lifebook U9312 je výjimečný notebook v černém provedení. Tloušťka pouhých 15,5 mm a nízká hmotnost 0,885 kg je ideální volbou pro firemní profesionály, kteří často cestují. Spolehnout se můžete také na 12,5hodinovou výdrž baterie, pokročilé zabezpečení a celkově snadnou integraci do firemní infrastruktury.

O dostatečný výpočetní výkon při nízké spotřebě energie pro zpracování i kapacitně náročných aplikací se v notebooku postará procesor Intel Core i7 12. generace. SSD disk o kapacitě 1000 GB zajistí rychlý start systému a načítání aplikací. Práci za špatného osvětlení usnadní podsvícená klávesnice.

Multidotykový displej s úhlopříčkou 13,3" a tenkými rámečky má Full HD rozlišení, IPS úpravu pro široké pozorovací úhly a jas 350 nitů.

Pro připojení k internetové síti a komunikaci s ostatními zařízeními jsou v notebooku Fujitsu Lifebook U9312 přítomny technologie WiFi 6E a Bluetooth 5.2. Nechybí kompletní sada portů v plné velikosti – HDMI, LAN a USB-A a USB-C s rozhraním Thundebolt 4 a podporou napájení. Zvuková karta v kombinaci s kvalitními stereo reproduktory vytvářejí působivý zvuk, který oceníte jak při poslechu hudby, tak i hraní her či sledování filmů. 

Od 34 540 | 41 794 s dph
Více info
Potřebujete Adobe? Napište nám!

Potřebujete Adobe? Napište nám!

Víte, že u nás stovky velkých podnikových zákazníků kupují licence a předplatné produktů Adobe? Připojte se i vy a požádejte si o své projektové ceny na veškerou produkci Adobe. Adobe - to nejsou jen balíky pro kreativce, například známý Acrobat nabízí produktivní nástroje ke zjednodušení a digitalizaci podnikových agend. V našem ekatalogu produkty Adobe sice nenajdete, ale to neznamená, že je nevedeme! Oslovte svůj obchodní kontakt v našem nejblžším zastoupení nebo klikněte na odkaz níže. 

Více info
Pozorovací úhly na jedničku

Pozorovací úhly na jedničku

Dell UltraSharp U4929DW je unikátní duální monitor, tvořený expanzivní jemně zakřivenou obrazovkou složenou ze dvou 27“ monitorů QHD bez meziprostoru, což zajišťuje plynulý a mimořádně široký zážitek ze sledování. To vše Vám vám jednoduchým způsobem pomůže zvýšit produktivitu. Špičkovou kvalitu obrazu plnou detailů a jasných barev vám nabízí rozlišení DQHD 5120 x 1440. Jedná se o rozlišení, které zobrazí 1.77x více detailů než běžné rozlišení Full HD. Díky tomuto rozlišení zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a opravdu věrné, realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti. A to vše máte nyní 2x!
31 076 | 37 602 s dph
Více info
Kancelářský pomocník v tisku

Kancelářský pomocník v tisku

Potřebujete se v kanceláři spolehnout na automatický oboustranný tisk, kopírování nebo skenování? A to všechno bez zbytečného zdržování? Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Pro M479fdn je tím správným řešením, které používá nepřeberné množství uživatelů po celém světě. V praxi oceníte velký zásobník papíru, velký dotykový displej nebo podporu tisku přímo z chytrých zařízení po připojení k internetu. Tento model navíc podporuje tisk z mobilních zařízení pomocí funkcí AirPrint, Google Cloud Print nebo HP Smart Print.
14 803 | 17 912 s dph
Více info
Připojte úplně vše, co potřebujete

Připojte úplně vše, co potřebujete

Chcete si do kanceláře či domácí pracovny pořídit plnohodnotný stolní počítač, ale nemáte na svém pracovním stole dostatek místa? V tom případě je Lenovo IdeaCentre 3 24ADA6 (F0FX0082CK) přístrojem přesně pro vás. Jde totiž o kompaktní přístroj, jehož skladné šasi skrývá vše, co potřebujete. Jeho ústředním prvkem je 23,8palcová Full HD obrazovka, ovšem v jeho útrobách se skrývá i kompletní počítačová sestava.
10 416 | 12 603 s dph
Více info
Teams Room ve 4K jako v kině

Teams Room ve 4K jako v kině

Teams Room jak jste ho ještě neviděli! Nové řešení pro místnosti v rozlišení 4K se širokoúhlým obrazem v poměru 16:9 nebo 21:9 a velikostech 120" nebo 150" (nebo i větších) od značek EPSON a LOGITECH. Komplet může zahrnovat i jen projektor s držákem pro low-cost variantu nebo i projekční plochu a videokonferenční set. Cena závisí podle konfigurace. Dostupnost v následujících měsících. Požádejte si o předběžnou nabídku!
Od 99 000 | 119 790 s dph
Více info
Inteligentní audio

Inteligentní audio

Komunikujte v profesionální kvalitě s náhlavní soupravou Jabra řady Evolve. Model Jabra Evolve 40 MS Stereo je pokročilé řešení této řady v stereofonním provedení s příjemnými koženkovými náušníky. Poskytuje vestavěný indikátor hovoru (Busy Light), kvalitní potlačení šumu, intuitivní ovládací jednotku, inteligentní přepojování hovorů (Jabra Intelligent Call Transfer), možnost výběru připojení USB nebo 3.5 mm jack, je certifikovaná pro MS Skype for Business a funkční ihned po připojení.
1 880 | 2 275 s dph
Více info