Do podniků i škol míří nejnovější zařízení, nejnovější Windows.

Do podniků i škol míří nejnovější zařízení, nejnovější Windows.

Pro práci i výuku se spolehněte na nejnovější zařízení s Windows 11. Pro školství s Windows Edu.

Spolehněte se na náš výběr moderních konvertibilních notebooků dotykovým ovládáním, kterým naplníte aktuální dotační výzvy pro školství i podnikání.

Příkladem je nový Surface Laptop Studio. Dosud nejvýkonnější zařízení s logem Windows v této kategorii. Převratný způsob práce vás uchvátí - využijete jej buď v klasickém režimu nebo jako tablet. Pero je připnuté zespodu, skryté za výstupkem přední hrany počítače.

Chcete být na úrovni doby? Nemusíte hardware kupovat. Využijte našich služeb v režimu DaaS, kdy součástí měsíční platby za zařízení je také jeho správa. Co bude součástí paušálu, je jen na vás - rozsah doprovodných služeb je velký.

Hromadná správa, nasazování a správa mobilů, tabletů i desktopů je i naše parketa. Ať už kupujete svým lidem ve firmě, škole, úřadu nebo jiné organizaci smartphone, tablet, notebook nebo desktop, můžete jej připravit tak, aby už při vybalení z krabice byl nastavený podle zásad vašeho IT oddělení. Zeptejte se nás, jak doručit už přednastavený nový přístroj svým uživatelům, aniž by musel projít rukama vašeho správce IT. Zvládáme Windows AutoPilot, Microsoft Endpoint Manager a další platformy pro deployment, management a správu koncových zařízení.

Prozkoumejte také naši nabídku notebooků, konvertiblů a tabletů doporučovaných pro Windows 11/Edu od značek  DELL, HP, LENOVO a desktopů  AUTOCONT.

Více info
Sjednocená správa sítě díky HPE Aruba

Sjednocená správa sítě díky HPE Aruba

Firmy a organizace hledají v současné době efektivnější cesty pro zajištění provozu všech prvků a koncových zařízení připojovaných do podnikové sítě a potýkají se s nedostatkem interních IT specialistů. Řešením je síť spravovaná pomocí cloud řešení. Koncept HPE Aruba MSP (Managed Service Provider) zvyšuje rozsah provozních schopností a umožňuje dodávat kompletní síťovou infrastrukturu i spolehlivé služby s ní spojené. Objevte řešení HPE Aruba MSP, všechny jeho prvky a kontaktujte svého obchodníka s individuální nabídkou řešení i pro vaší organizaci.
 
Více info
Profesionální studio v mini provedení

Profesionální studio v mini provedení

Naprostá novinka od Apple přináší neuvěřitelný výkon, propojitelnost, která uspokojí i ty nejnáročnější uživatele v provedení, které hravě usadíte na váš stůl. Na výběr jsou varianty s procesorem M1 Max a M1 Ultra pro ty nejnáročnější. Spolu s Mac Studiem byl oznámen i Studio Display, což je 27" 5K monitor s kamerou umožňující Center stage, třemi mikrofony a šesti reproduktory, které vyplní místnost bohatým zvukem. Apple to prostě a jednoduše umí a této pecce nic nechybí.
Od 47 141 | 57 041 s dph
Více info
Tvořte jako profíci s novými modely S8

Tvořte jako profíci s novými modely S8

Více než jen prostor. Nejnovější modely Samsung Galaxy Tab S8 jsou navrženy tak, abyste mohli tvořit jako profesionálové. Snímky nebo videa z ultraširokoúhlého předního fotoaparátu s podporou 4K nahrávání upravíte na dosud největší 14,6" obrazovce v Samsung Galaxy Tab S se svítivostí 500/600 nitů při 120 Hz. Ať už si vyberete 11" S8, 12,4" S8+ nebo 13,6" S8Ultra, zbrusu nové pero S Pen je součástí balení a magneticky se přicvakne na zadní stranu. Představuje tisíc nástrojů v jednom a umožňuje působivou úroveň ovládání.

Od 16 515 | 19 983 s dph
Více info
Vše v jednom s QHD rozlišením a výbavou

Vše v jednom s QHD rozlišením a výbavou

Prahnete po stolním počítači, který vám nabídne efektivní výkon a bude disponovat prostorově úsporným, kompaktním designem? Stolní počítač All-in-One Lenovo IdeaCentre Lenovo IdeaCentre představuje řešení vaší situace. Podporujte ve vašich kancelářských prostorech důraz na jednoduchost a volnost prostoru, řekněte ne chaoticky přeplněným kancelářím. Dokonalá ergonomie a ničím nerušená práce je zajišťována bezrámečkovým designem, antireflexní QHD obrazovkou s úhlopříčkou 27" a tenkým zpracováním s důmyslným stojánkem, který zabírá minimálně prostoru.

23 689 | 28 664 s dph
Více info
Videokonferenční řešení na klíč přímo pro vás

Videokonferenční řešení na klíč přímo pro vás

Od nás získáte videokonferenční vybavení na klíč. Zajistíme: zápůjčku a pilotní provoz vybraných řešení Logitech v prostředí zákazníka (Rally Bar + TAP, Rally Plus + TAP + Intel NUC, kamera Scribe), předprodejní podporu (konzultace, definice potřeb a analýza prostředí zákazníka, návrh designu a zapojení…) implementaci (kompletní instalace, vč. infrastrukturní přípravy a příp. stavebních úprav v zasedací místnosti) školení správy (Logitech Sync, Office 365, Intune), školení uživatelů, vč. uživatelské podpory (onsite/online školení, uživatelské návody, příručky do zasedaček…) a adopci (komunikace a osvěta nové technologie ve firmě). Zajistíme provozní a administrátorskou podporu k instalované technice.
Více info
Myš pro mobily, tablety i počítače

Myš pro mobily, tablety i počítače

Bezkonkurenční přesnost a výkonnost. Ideál pro analytiky, tvůrce, a programátory kódů. S myší MX Master 3 můžete být připojeni ke svému mobilu, tabletu i počítači zároveň, přenášet snadno i soubory také mezi macOS a Windows. MX Master 3 je rychlejší a 5x přesnější ve srovnání s běžnou myší, což vám zajistí přesnost na pixel v každé situaci. Snímání Logitech Darkfield™ umožňuje pohyb na prakticky libovolném povrchu s přesností 4000 DPI. MX je pro kodéry stvořená umí rolovat i přes 1000 řádků kódu.

Od 2 532 | 3 063 s dph
Více info