Produktové tipy
na závěr roku
Počítač jako služba

Počítač jako služba

Budou firmy v roce 2021 provozovat své počítače podobně jako svůj vozový park?

Podnikové počítače a notebooky zažívají nevídané. Koho by dřív napadlo, že jednorázový nákup pro 50 zaměstnanců nezařídí, kdykoliv bude chtít? A kdy dřív byly firemní počítače tak často mimo firmu a nástroje či služby pro jejich vzdálenou správu i zabezpečení byly tak užitečné?
 
Začnou firmy a organizace častěji nahlížet na průběžnou obnovu a bezpečný provoz svých počítačů podobnýma očima jako se to naučily u podnikových automobilů či softwaru pro své zaměstnance?
 
Firemní počítačová flotila formou služby?
Pro provoz koncových zařízení nabízí AUTOCONT veškeré potřebné typy služeb, které mohou firmy v této oblasti potřebovat. Od dodávek počítačů, notebooků, tabletů a mobilů světových lídrů, přes finanční služby pro pořizování techniky, využití konceptu služeb DaaS či PCaaS nadnárodních výrobců až po flexibilní pořizování software pro aktuální počet zaměstnanců formou průběžné platby.
   
Moderní koncová zařízení a jejich obnova
Dodáváme špičková a kvalitní koncová zařízení s Windows 10 od světových lídrů – Dell, HP, Lenovo a Microsoft a vyrábíme vlastní značku AUTOCONT. Zajištujeme kvalitní záruční a pozáruční servis.
Pořízení koncových zařízení formou průběžné platby

Pokud preferujete z různých důvodů (EBITDA či podobně) pořízení techniky do majetku, můžeme vám nabídnout navazující služby pro provoz techniky formou servisní smlouvy v různých úrovních zabezpečení a SLA. Pokud potřebujete pořizovací náklady na techniku rozložit v čase, jsme schopni pro to nabídnout komplexní podporu - jak provozní, tak finanční.
Více info
Kompaktní rychlost

Kompaktní rychlost

iPhone SE je smartphone, který nabídne více než čekáte, za méně než byste si mysleli. Je vybaven nejvýkonnějším čipsetem A13 Bionic a má mezi zákazníky nejoblíbenější rozměry. Disponuje nádherným HD Retina displejem, snímačem Touch ID a designem velice podobným iPhone 11. Dále disponuje také vyspělou fotosoustavou, která zvládá portrétní režim, snímat video v rozlišení 4K a zachytí až 4x více detailů než Full HD.
1 | 1 s dph
Více info
Jako kino

Jako kino

Ztraťte se v obrovském 6,5" Infinity-O displeji nového Samsungu Galaxy A21s. Sledujte vaše oblíbená videa, hry, live streamy či jiný obsah na displeji v rozlišení HD+ od okraje k okraji díky širokému poměru stran obrazovky. Nový galaxy má lesklý holografický design, který zaujme hned na první pohled. Získejte ostré a jasné fotografie v ultra vysokém rozlišení ve dne v noci, díky čtyřnásobnému fotoaparátu s rozlišením hlavního objektivu 48 Mpx.
1 | 1 s dph
Více info
Výkonný a odolný

Výkonný a odolný

Galaxy Tab Active3 je vysoce odolný 8" tablet silný zevnitř i zvnějšku, takže s ním zvládnete celý váš den. Má robustní, spolehlivý design disponující odolností vůči vodě, prachu a pádům z výšky až 1,5 m. Je kompaktní, mobilní a navržen tak, aby zvládl vše co potřebujete. Vyměnitelná baterie zvyšuje vaši produktivitu společně se Samsung Dex a vylepšeným NFC. Díky nastavení dotykové senzitivity, klávese Active key a peru S Pen můžete směle nasadit rukavice a dát se do práce.
1 | 1 s dph
Více info
Z očí do očí

Z očí do očí

C505 HD Webcam od společnosti Logitech je webová kamera s obrazem v rozlišení HD 720p a mikrofonem s dlouhým dosahem, který zajišťuje čistou a přirozenou konverzaci až do vzdálenosti 3 metrů. Dostatečně dlouhý kabel USB-A (2 m) umožňuje všestranné a jedinečné varianty montáže. Přejděte z integrované optiky notebooku na webovou kameru, která disponuje ostrým, plynulým a barevným obrazem v širokoúhlém rozlišení a poskytne vám až 30 fps. Dostupná bude v průběhu prosince. 
1 345 | 1 627 s dph
Více info
Nejen pro školou povinné

Nejen pro školou povinné

Lehký notebook a tablet Microsoft Surface Go 2 EDU umožňuje splnit vaše požadavky doslova všude. Nabídne 10,5" obrazovku s technologií PixelSense, Full HD rozlišením, 10 bodový Multi-touch a krytí odolným sklem Corning® Gorilla® Glass 3. Dále je vybaven 4 GB operační paměti, procesorem Intel® Pentium® Gold 4425Y a operačním systémem Windows 10 Pro. S tímto kompaktním 2v1 zařízením se připojíte skutečně odkudkoliv.
1 | 1 s dph
Více info
Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Představujeme vám přenosný širokoúhlý monitor USB ASUS ZenScreen Touch s ultratenkým profilem 9 mm a hmotností pouhých 0,9 kg. Nabídne 15,6" LCD IPS/PLS displej s Full HD rozlišením, 10bodovým snímáním dotyku, výkonnou vestavěnou baterii s kapacitou 7800 mAh, která poskytne až 4 hodiny provozu, vestavěné reproduktory a sklopné chytré pouzdro, které lze složit do stojanu.   
1 | 1 s dph
Více info