Efektivní vzdálená správa. Jako služba.

Efektivní vzdálená správa. Jako služba.

V mnoha firmách dokázali specialisté IT oddělení donedávna většinu potřeb kolem správy interně "oběhnout v papučích". V době, kdy je běžně v pracovní době 200 firemních počítačů na 150 adresách, už to tak jednoduché není.

Poslední rok velmi dobře ukázal, jak jsou na tom firmy z pohledu zabezpečení správy koncových zařízení, zda mají dost lidí, správné nástroje, dostatečně pořešenou bezpečnost. Současná doba přinesla významnou prověrku toho, zda všichni uživatelé firemních systémů mohou na svých zařízeních spolehlivě a bezpečně pracovat bez omezení a výpadků.

Zeptejte se nás, jak zařídit, aby hned při vybalení z krabice byl mobil, tablet, notebook nebo jiné zařízení nastaveno téměř bez zásahu koncového uživatele přesně podle požadavků vašeho IT.

Více info
Vyšší výkon i výdrž

Vyšší výkon i výdrž

Microsoft Surface Laptop 4 je již čtvrtá generace zařízení, která firmám přidává hodnotu. Ušetřete čas a peníze přímočarým nasazením, moderní správou zařízení a zabudovaným zabezpečením na bázi cloudu. Jedná se o lehké, tenké a snadno přenosné zařízení pro ty, kdo jsou stále v pohybu. Za vysokým výkonem stojí procesor 11. generace Intel Core i5. V terénu vás podrží i baterie s kapacitou až 19 hodin provozu. 
33 344 | 40 346 s dph
Více info
Dokonalý poslech

Dokonalý poslech

Zvuk AirPods Max vás přenese přímo na místo, ať už se plně koncentrujete na práci při poslechu oblíbené hudby nebo jste připojeni k důležitému hovoru. Navíc se sluchátka sama přepínají dle potřeb mezi iPhonem, iPadem a Macem. Můžete tak nerušeně pokračovat ve vaší činnosti i při výměně zařízení. Oceníte také výdrž baterie, která je až 20 hodin. 
1 | 1 s dph
Více info
Objevte svět HP

Objevte svět HP

Ať už hledáte notebook, který vám bude po ruce na cestách, pracovní stanici, která vás oslní úchvatným výkonem nebo zkrátka potřebujete zařízení pro každodenní práci z domu nebo kanceláře, pojďte s námi objevit nabídku těch nejaktuálnějších produktů HP. Široké portfólio produktů, které naplní očekávání i uživatelsky náročnějším profesionálům. 
Více info
Lepší videohovory

Lepší videohovory

Nová generace videokonferenčních setů Logitech používá AI hledáček a vlastní operační systém, hovory přes Teams, Zoom uskutečníte i bez počítače. Konference dotykem. Když připojíte ke kamerovému setu i tablet TAP, pak zahájíte schůzku snadno dotykem. Místnost musí mít vlastní účet v dané platformě. Součástí je pak i počítač, který provoz jednací místnosti řídí. Jsme autorizovaným partnerem LOGITECH. Požádejte si o svou kalkulaci na míru.

Od 24 900 | 30 129 s dph
Více info
Vždy k nalezení

Vždy k nalezení

AirTag zajistí, že budete mít o svých zařízeních přehled. Ať už se jedná o iphone nebo tašku, v níž převážíte vypracovaný důležitý projekt, s AirTagem se nemusíte bát ztráty. Jestliže se tak stane, dokážete totiž pomocí aplikace Najít dopátrat, kde se právě vaše věci nachází. Vše důležité si tak můžete pomocí AirTag označit a mít vždy pod kontrolou. To vše s důrazem na vaše soukromí. 
Od 1 | 1 s dph
Více info
Unikátní řešení s OLED

Unikátní řešení s OLED

Lenovo přichází s prvním skládacím počítačem na světě. Přizpůsobte si svůj ThinkPad X1 Fold podle vašich potřeb. Potřebujete dělat více věcí najednou? Oceníte rozdělenou obrazovku a ovládání dotykem. Můžete jej využívat také jako tablet s perem nebo klávesnicí. Při práci na cestách oceníte jeho nízkou hmotnost (999 g), odolnost a především skladnost. X1 Fold se totiž vejde i do kapsy nebo menší tašky. 

1 | 1 s dph
Více info