Nový iPad Air je výkonnější než většina notebooků

Nový iPad Air je výkonnější než většina notebooků

Je výkonný, je intuitivní, je všestranný. Nový iPad Air je zkrátka kouzelný. Díky novým funkcím a možnostem toho zvládne více než klasický počítač. Díky jeho flexibilitě můžete pracovat nebo se bavit přesně tak jak vám to vyhovuje. Pište na Smart Keyboard Foliu nebo připojte Magic Keyboard s velice příjemnou klávesnící a trackpadem.

Sledujte vaše oblíbená videa či filmy na perfektním 10,9" Liquid Retina displeji, který pokrývá téměř celou plochu přední strany a je vybaven technologií True Tone a širokým barevným gamutem P3. Ohromný výkon procesoru i grafiky, to je vizitka čipsetu A14 Bionic, který by měl mít až o 40 % větší výkon, než jeho předchůdce A13. Zabezpečení všech vašich souborů a práce obstará Touch ID, které je umístěno v horním tlačítku iPadu. Pořizujte nádherné fotografie pomocí 12 Mpx zadního fotoaparátu s širokoúhlým objektivem, technologií Focus Pixels a 7 Mpx přední kamerou FaceTime HD s vylepšenou světelností. S podporou Apple Pencil druhé generace.
1 | 1 s dph
Více info
Příjemně překvapí

Příjemně překvapí

Apple představuje novou verzi chytrých hodinek Apple Watch s označením SE, po vzoru menších a levnějších iPhonů SE. Designově a konstrukčně jsou si nejvíce podobné s modelem Series 4, ovšem jsou vybaveny čipem S5, který by měl být až dvakrát výkoněnjší než čipset hodinek Series 3. Na trh budou uvedeny dvě verze, základní a s možností datového připojení. Obě varianty pak nabídnou akcelerometr, senzor srdečního tepu, gyroskop, pohybové senzory a detekci pádu.

1 | 1 s dph
Více info
Doba ohebná

Doba ohebná

Objevte nejmodernější technologii kloubu v novém Galaxy Z Fold2 5G. Díky němu budete moct zavřít váš smartphone jako knihu či postavit jako stojánek. Ve složeném stavu disponuje Z fold2 6,2" Super AMOLED obrazovkou, kterou lze snadno ovládat jednou rukou. Po rozevření se však prakticky změní v tablet a nabídne vám obrovský 7,6" Dynamic AMOLED 2x displej vyrobený technologií Samsung Ultra Thin Glass. Ta zaručuje neuvěřitelnou flexibilitu displeje. Hnacím motorem Z fold 2 je pak Snapdragon 565+ s 12 GB oeprační paměti. 
1 | 1 s dph
Více info
S naprostým přehledem

S naprostým přehledem

Nová sedmá generace konvertibilního notebooku HP Elitebook x360 830 je ideálním společníkem pro mobilní pracovníky, kteří vyžadují nejlepší odolný notebook ve své třídě. Nabídne vylepšený výkon systému a grafiky v řízeném IT prostředí. O špičkový výkon se postará  procesor Intel® Core™ i7 10. generace a díky 16 GB DDR4 operační paměti se o plynulost chodu vůbec nemusíte obávat. Obsah vám pak zobrazí na nádherném 13,3" Full HD dotykovém displeji s IPS panelem, LED podsvícením a AntiGlare vrstvou proti odrazům světla. 
1 | 1 s dph
Více info
Mistr ve svém oboru

Mistr ve svém oboru

ASUS ExpertBook B9 je nejlehčí 14 palcový business ultrabook na světě. Díky jeho elegantnímu, precizně vytvořenému, minimalistickému formátu se ve světě byznysu neztratíte. Posouvá hranice mobility, přičemž mu dává pevnost, která nemá konkurenci. Je navržen na dlouhé náročné cesty díky jeho úžasné výdrži baterie až 24 hodin, dvojitému úložišti, celé řadě I/O portů a exkluzivnímu designu klávesnice ASUS NumberPad, která zvyšuje efektivitu práce mimo kancelář.
1 | 1 s dph
Více info
SSD disky podnikové třídy

SSD disky podnikové třídy

SSD disk DC1000M s rozhraním U.2 NVMe od společnosti Kingston se pyšní velkou úložnou kapacitou a nejlepším výkonem ve své třídě na podnikové úrovni. Nabízí vysoce výkonné rozhraní Gen 3.0 x4 PCIe NVMe, které umožňuje vysokou propustnost a nízkou latenci na standardizovaných platformách. Je zkonstruován tak, aby zajistil až 540 tisíc IOPS při náhodném čtení a propustnost 3 GB/s. 
Více info
Surface Hub2

Surface Hub2

Originální obří AIO PC Microsoft Hub již ve své 2. generaci - to je interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem, která dodá sílu Windows 10 Pro celému vašemu týmu. Povšimněte si 4K kamery připojené přes USB-C s úhlem záběru 90°, 3-pásmové repro, 8 mikrofonů a 4-jádrový procesor Intel® Core™ i5 8. generace. Aktivní pero je součástí dodávky. Vážným zájemcům nabízíme předvedení produktu v sídle společnosti Microsoft v Praze.
Více info