Intel vPro - spravujte své počítače na dálku.

Intel vPro - spravujte své počítače na dálku.

Zařízení s Intel vPro® nabízí celou řadu vylepšení, která vaše společnost potřebuje, aby pomohla zvýšit produktivitu prostřednictvím zvýšeného výkonu, posílit zabezpečení dat a poskytla vám větší kontrolu nad správou těchto zařízení.

Stále se vyvíjející hrozby vyžadují komplexní bezpečnostní funkce navržené podle těch nejpřísnějších standardů. Intel Hardware Shield poskytuje integrovanou hardwarovou ochranu zařízení, která zahrnuje "below-the-OS" zabezpečení, ochranu aplikací a dat a pokročilou detekci hrozeb. 

Výzkumy ukazují, že jsou lidé produktivnější, když své zařízení používají rádi. Poskytnout svým zaměstnancům počítače vybavené technologií Intel vPro®, od ultralehkých notebooků po výkonné pracovní stanice, je tak příjemný způsob, jak zvýšit jejich efektivitu. V srdci platformy Intel vPro® najdete procesory Intel® Core™, které poskytují špičkový výkon určený pro pracovní náplň obchodních profesionálů.

V dnešní době se práce z domova stává stále častější záležitostí. S počítači běžícími na Intel vPro® může IT oddělení tato zařízení jednoduše spravovat. Platforma Intel vPro® je dodávána s technologií Intel® Active Management Technology a Intel® Endpoint Management Assistant (Intel®EMA), které vám pomohou vzdáleně objevovat, opravovat a chránit počítače v celé organizaci.

Více info
Jednací místnosti firem pro efektivní komunikaci

Jednací místnosti firem pro efektivní komunikaci

Současné organizace potřebují pro kvalitní spolupráci jednoduše propojovat týmy i jednotlivce, ať se nachází kdekoliv a umožnit jim stejně tak pracovat se zákazníky a dodavateli. Pro vaše potřeby umíme nabídnout řešení na míru. Videokonfereční systémy pro jednací místnosti hrají v dnešním světě zásadní roli při podpoře spolupráce. Kvalitní podnikové řešen pro vzdálenou komunikaci by mělo pomáhat odstranit bariéry mezi prostory, místy a lidmi.

Více info
Zakopaný poklad střední třídy

Zakopaný poklad střední třídy

S výkonným 5nm osmijádrovým procesorem Galaxy zvládnete i náročný multitasking. Nejen to dělá ze smartphonu Samsung Galaxy A33 špičkový telefon střední třídy. Každý pohled na 6,4palcový Infinity-U displej vás dostane. Intenzívní hra barev, brilantní FHD+ rozlišení v kombinaci s technologií Super AMOLED vytvářejí fascinující čisté, ostré a kontrastně vyvážené zobrazení jakéhokoliv multimediálního obsahu. S 5G připojením můžete surfovat na internetu nebo si přehrávat jakýkoliv obsah. V Enterprise Edition navíc můžete dokoupit tovární záruku na 3 roky, získáte podporu SMR a tím i aktualizaci na 5 let. A k tomu ještě navíc licenci Knox Suite.
7 504 | 9 080 s dph
Více info
Tvořte jako profíci bez omezení

Tvořte jako profíci bez omezení

Lenovo Tab P11 Plus je vstupenkou do světa levnějších a však velmi pozoruhodných tabletů. Má dokonalý displej s jemným rozlišením 2K, se kterým si vychutnáte i ten nejmenší detail. Čtyři reproduktory s technologií Dolby Atmos vás vtáhnou do děje a výkonný procesor MediaTek se postará o plynulý chod všech vašich aplikací. A to nejlepší - zásluhou dlouhé výdrže baterie si jej můžete vzít kamkoliv s sebou. Třeba na služební cestu za zákazníkem nebo na konferenci, při které si můžete nerušeně psát poznámky. S novým Lenovo Tab P11 Plus nepřestanete být online ani produktivní.

Od 6 350 | 7 683 s dph
Více info
Vizualizujte předměty do svých schůzek

Vizualizujte předměty do svých schůzek

Řada vizualizérů Epson ELPDC 07/13/21 oživí vaše schůzky i výuku. Obrázky a objekty nasdílíte v rozlišení FullHD přes Teams nebo na velké obrazovce. Jsou přenosné a můžete je vzít kamkoliv, odkud chcete sdílet obraz s rozlišením 1080p FullHD při 30 snímků za sekundu. Využijete 12x optický zoom a 10x digitální zoom; automatické zaostření/zastavení jedním stisknutím. Velká snímací plocha formátu A3 je ideální ke sdílení map, výkresů, detailních grafů a 3D objektů. Vestavěná dioda LED nasvítí plochu při nedostatku světla. 
Zámek a bezpečnostní lišta standardu Kensington pro zabezpečení ve vaší nepřítomnosti. 

Od 9 165 | 11 090 s dph
Více info
Inteligentní a autonomní úložiště

Inteligentní a autonomní úložiště

Pokud Vaše aplikace zpomalují, může to být důsledkem toho, že jste se dostali do takzvané app-data gap. Tento jev má za následek narušení přenosu dat a zpomalení aplikací. Úložiště HPE Nimble využívající technologii flash storage a prediktivní analytiku tento jev eliminuje a zaručí Vám dostupnost 99.9999 %. Storage Magazine a stránky SearchStorage.com navíc jmenovaly úložiště HPE Nimble Storage flash arrays „Produktem roku 2018 v oblasti úložišť“ pro jeho vestavěnou prediktivní analytiku, snadné užívání a vyvážený poměr cena/výkon. Objevte i další důvody, proč zrovna HPE Nimble je to pravé řešení pro vaší organizaci.
 
Více info
iPhone 13 - Váš každodenní hrdina

iPhone 13 - Váš každodenní hrdina

Třináctá generace iPhonu nabízí vyspělou foto soustavu s vylepšeným režimem noční fotografie, vylepšeným širokoúhlým fotoaparátem a s novou optickou stabilizací obrazu. Novinkou je filmařský režim, který automaticky zaostřuje obraz podle aktuálního dění na scéně. Ale sami víte, že to není jen o focení. Baterie opět prodloužila výdrž o dvě a půl hodiny (hodinu a půl (mini)). To vše pracuje v tandemu s novým čipem A15 Bionic – nejrychlejším mobilním procesorem současnosti. U iPhone 13 maté na výběr z šesti úchvatných barev. Vybere si tedy doopravdy každý.

Od 19 001 | 22 991 s dph
Více info