Provozujte počítače jako svůj vozový park

Provozujte počítače jako svůj vozový park

Modernizujte svou flotilu podnikových počítačů, aniž byste je kupovali.

Vybavte své pracovníky novým (mini)desktopem, notebookem nebo tabletem s Windows 10 Pro, s dokonalým zabezpečením, možností vzdálené správy a dotykovým ovládáním, přihlašováním přes Windows Hello a dalšími vlastnostmi pro bezpečnou a spolehlivou práci - kdekoliv si v zimě vzpomenete. Počítač, notebook, tablet nemusíte do své organizace kupovat. Můžete si ho pronajmout, spolu s předplatným kancelářských balíků od Microsoftu a vzdálenou správou od AUTOCONTu.

Máte-li více než 20 uživatelů, jsou naše služby určeny právě pro vás. Pořiďte si DaaS.

Desktop jako služba (DaaS) může vypadat jako počítač za měsíční paušál. Cena může zahrnovat nejen zařízení samotné, ale také potřebné licence a práce spojené s jeho zabezpečením a správou po celou dobu jeho životního cyklu. 

Už před vybalením z krabice uživatelem může být vaše nové zařízení přednastavené. Přesně podle IT politik vaší organizace. 

 
Více info
Áčko zapadne do každé společnosti

Áčko zapadne do každé společnosti

Samsung A32 5G není jen tak nějaké domácí ořezávátko. Hodí se jako pracovní, plně zabezpečený telefon na dvě SIM karty, s podporou 5G, čtyřmi objektivy, bezdrátovým nabíjením a plným zabezpečením Samsung KNOX. U nás ho koupíte také v neveřejné Enterprise edici, která v sobě zahrnuje také 3letou podporu a zabezpečení. Zeptejte se nás, jak EE edici získat a co vám přinese a co správcům i uživatelům usnadní.

1 | 1 s dph
Více info
Počítač do kapsy

Počítač do kapsy

Lenovo přichází s prvním skládacím počítačem na světě. Přizpůsobte si svůj ThinkPad X1 Fold podle vašich potřeb. Potřebujete dělat více věcí najednou? Oceníte rozdělenou obrazovku a ovládání dotykem. Můžete jej využívat také jako tablet s perem nebo klávesnicí. Při práci na cestách oceníte jeho nízkou hmotnost (999g), odolnost a především skladnost. X1 Fold se totiž vejde i do kapsy nebo menší tašky. Zkrátka s tímto modelem, který mimo jiné získal i 43 ocenění CES Awards, rozhodně nesáhnete vedle. 

Více info
Vlastní příběh s Airpods Pro

Vlastní příběh s Airpods Pro

Spojení kvality a pohodlí, to jsou sluchátka Airpods Pro. Aktivní potlačování zvuku umožní ničím nerušený meeting a pokud jste na  cestách a potřebujete vnímat okolí, stačí pouhým poklepáním přepnout do režimu náslechu. Komfort v uších pak zajistí výběr hned ze tří velikostí špuntů. Airpods Pro navíc využijete i ve volném čase, skvěle budou fungovat i při sportu díky vysoké odolnosti proti potu a vodě.
Od 1 | 1 s dph
Více info
Je vaše kancelář z domova zajištěná?

Je vaše kancelář z domova zajištěná?

Mnoho zaměstnanců se v dnešní těžké době přesunulo z kanceláří do domácího prostředí. Myslíte na bezpečné napájení jejich zařízení v domácím prostředí? Nová APC Back UPS Pro BR 1200VA ochrání výkonné počítače v malých kancelářích i domácnostech. Skvělý poměr výkonu a ceny s moderním designem a funkcemi, přehledným displejem a dostupnými USB a USB-C na předním panelu.
Od 1 | 1 s dph
Více info
Webinář: Surface, zaměřeno na Hub

Webinář: Surface, zaměřeno na Hub

Na webináři 4. března představujeme rodinu Microsoft Surface - tablety, notebooky i desktopy. Také originální obří AIO PC Microsoft Hub již ve své 2. generaci - to je interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem, 4K kamera přes USB-C s úhlem záběru 90°, 3pásmové repro, 8 mikrofonů a 4jádrový procesor Intel® Core™. Nestihli jste tento nebo některý z dalších našich webinářů? Požádejte si o záznam. 
Od 249 500 | 301 895 s dph
Více info
Získejte prostor i čas

Získejte prostor i čas

Samsung EVO 870 QVO je nejnovější generací QLC SSD a zároveň největším diskem svého druhu poskytující až 8TB úložiště. Dosahuje maximálních sekvenčních rychlostí rozhraní SATA – 560/530 MB/s. Dá se ovládat přes software Samsung Magician s řadou užitečných nástrojů, které váš disk dokáží aktualizovat a monitorovat jeho životnost, stav a dokonce i navýšit výkon.

1 | 1 s dph
Více info