Vystupte z všední šedi. Connect, create, get comfortable

Vystupte z všední šedi. Connect, create, get comfortable

Za jakým účelem byl nejnovější, již sedmý přírustek do rodiny Surface společnosti Microsoft vyvíjen, je patrné již z jeho názvu. Představujeme vám zbrusu nový Surface Pro 7 pro Business. Notebook, který díky své všestranosti posune efektivitu vaší práce na zcela novou úroveň.

Surface Pro 7 je ultra-lehké, ultra-tenké univerzální zařízení 2 v 1 s 12,3" dotykovým Pixelsense™ displejem vážící méně než 0,8 kilogramů, tedy způsob jeho užívání si dokáže naprosto každý přizpůsobit svým konkrétním potřebám. Kromě toho jsou "sedmičky" vybaveny silnými a rychlými procesory Intel® Core™, mají zvýšenou výdrž baterie, vyšší grafický výkon a možnost více připojení pro ještě rychlejší multitasking.

Připojte se, udělejte si pohodlí a už jen tvořte. S flexibilitou tabletu a výkonem profesionálního laptopu budete s Pro 7 schopni pracovat, tvořit či bavit se prakticky kdekoli. Nyní i s vylepšenou konektivitou díky USB-C™ a USB-A portům. Pro 7, prostě nekonečně přizpůsobivý.

60 187 | 72 826 s dph
Více info
Ve dvou se to lépe táhne

Ve dvou se to lépe táhne

Prvotřídní zpracování v kombinaci s produktivitou dvou displejů dělají z Lenovo YogaBooku C930 skutečný unikát na trhu zařízení 2 v 1. Disponuje nevídanou mobilitou, přičemž zvládá i vysokou pracovní zátěž a to díky úžasné výdrži baterie. Dynamická obrazovka E Ink se vám zcela přizpůsobí a funguje v dokonalé harmonii s nádherným QHD displejem.
1 | 1 s dph
Více info
Bezkonkurenční produktivita

Bezkonkurenční produktivita

Seznamte se s Latitude 7400 od Dellu, nejmenším 14" prémiovým notebookem na světě, který vám poskytne rychlost a flexibilitu, jakou jste ještě nezažili. Nabídne vám řadu funkcí včetně Dell ExpressSign-in pro okamžité přihlášení, výdrž baterie až 24 hodin, nebo možnost napájení s Dell ExpressCharge, které vaši baterii dobije na 80 % během jediné hodiny.
1 | 1 s dph
Více info
Nerozbitný blok

Nerozbitný blok

Samsung Galaxy Tab Active Pro je nový odolný 10" tablet speciálně pro podnikové zákazníky. Má certifikaci IP68, výměnnou baterii, samostatný nabíjecí konektor POGO, odolnost proti pádu do výšky 1,2 m, funkci Samsung DeX (připojíte jej přímo k monitoru, bez PC), NFC, uživatelsky definovatelná HW tlačítka (přes sw nadstavbu KNOX), přímo v balení je odolný kryt a S-Pen.
WiFi edice 1 | 1 s dph
Více info
V utajení

V utajení

Ne ke každému uživateli a ne pro každou příležitost se hodí moderní design dnešních chytrých hodinek. Xiaomi Amazfit GTR z nerezové oceli  jsou perfektní volbou pro ty, kteří se nechtějí vzdát vzhledu klasických hodinek a přesto touží po přidané hodnotě. Nejvíce na hodinkách kromě klasických funkcí zaujmou pokročilé sportovní aplikace, vodotěsnost až do 5 ATM či vestavěná GPS.
1 | 1 s dph
Více info
Přichází profík

Přichází profík

Nový iPhone? Jedině Pro! S revoluční trojitou fotosoustavou se spoustou nových možností a bez zbytečných složitostí. Nejnovější iterace oblíbeného smartphonu přináší bezprecedentní posun ve výdrži baterie, geniální čip Bionic A13, který naplno využívá strojové učení a profesionální displej Super Retina XDR. Tento iPhone je tak výkonný, že skutečně dostojí svému jménu.
1 | 1 s dph
Více info
Vidí i za roh

Vidí i za roh

PanaCast společnosti Jabra je světově prvním inteligentním řešením pro 180 stupňové panoramatické video ve 4K rozlišení. Cílem  PanaCastu je zvýšit kvalitu konferenčních hovorů pomocí tří 13 megapixelových kamer a funkce spojování snímků, díky které dosáhnete plného záběru 180 stupňů. PanaCast je navíc Plug-and-Play, tedy je připraveno k užívání ihned.
1 | 1 s dph
Více info