Moderní zařízení s Windows 10 Pro. Produktivní, bezpečná a lépe spravovatelná.

Moderní zařízení s Windows 10 Pro. Produktivní, bezpečná a lépe spravovatelná.

Za poslední rok svět urazil obrovský kus cesty v digitalizaci práce. udržte krok s tempem doby a zajistěte firmě konkurenceschopnost, rychlou komunikaci, ale také potřebnou bezpečnost a efektivní správu zařízení. Ať jsou kdekoliv!

S novým zařízením a WIndows Pro udělají vaši zaměstnanci více práce a umožníte jim pracovat efektivně, ať už na pracovišti či mimo něj. Moderní podniková zařízení s procesory Intel nejnovější generace, poskytují ve srovnání se tři roky starými počítači až o 40 % vyšší výkon. Zcela nový rozměr mobility nabízí firemní notebooky dva v jednom, s dotykovou obrazovkou, podporou pera i využití standardu USB-C pro přenos dat či obrazu na externí displej i nabíjení. U mobilních zařízení se dnes vyžaduje přiměřeně dlouhá výdrž baterie - alespoň na dobu pracovního dne, nízká hmotnost a vysoká spolehlivost, pokud možno bez otáčivých součástí.

Týmovou produktivitu pak zařízením přináší osvědčená platforma Microsoft 365.

Jaké modely a značky notebooků, desktopů a tabletů vám můžeme doporučit? 

Jaké komplexní služby AUTOCONTu v oblasti vzálené správy a financování, zabezpečení i autorizovaného záručního servisu můžete od nás čekat? 

Odpovědi na tyto otázky najdete v níže uvedeném odkazu, u svého obchodního kontaktu v AUTOCONTu a v kterémkoliv z našich zastoupení v Česku a na Slovensku. 

Více info
Vybavené chytré telefony s množstevní slevou

Vybavené chytré telefony s množstevní slevou

Potřebujete do organizace koupit výborně vybavené chytré telefony i se skvělým fotoaparátem Carl Zeiss a chcete je zároveň pořídit za velmi zajímavou cenu? Máme pro vás i množstevní slevy. Na všechny telefony se vztahuje záruka 6 měsíců od data prodeje. Připravený k okamžitému použití. Bonus zdarma - ochranný průhledný kryt na mobil a již nainstalované ochranné sklo na displeji. Proč tak výhodně? Jedná se o zařízení použitá při Sčítání lidu, domů a bytů 2021. 
Více info
Připojte se!

Připojte se!

Potřebujete univerzální dokovAcí stanici, kterou lze použít prakticky s jakýmkoliv notebookem? Tato stanice od i-tec podporuje připojení ke všem obvyklým portům: USB 3.0 (USB-A), USB-C a Thunderbolt 3/4, a zároveň podporuje všechny běžné současné operační systémy. Na univerzálnosti neubírá ani možnost připojení dvou externích monitorů díky HDMI a DVI portům.
1 904 | 2 304 s dph
Více info
Monitor na cesty

Monitor na cesty

ASUS zkrátka monitory umí. A přenosný monitor USB ASUS ZenScreen Touch je toho jenom důkazem. Uvnitř se skrývá 7800mAh baterie navržená tak, aby vaši produktivitu posunula do nových výšin. Jeho citlivý a intuitivní 10 bodový dotykový displej podporuje gesta, poskytuje přesný dotykový zážitek a nabízí velmi příjemné barvy i díky FHD rozlišení.
9 090 | 10 998 s dph
Více info
Ničím nerušená práce

Ničím nerušená práce

Znáte to. Sedíte tak v kanceláři a kolegové se nahlas baví, neslyšíte, co potřebujete, a navíc se nemůžete soustředit. Je čas to změnit. Řada EVOLVE představuje profesionální řadu náhlavních souprav navržených tak, aby zlepšily koncentraci a hovory. Jabra Evolve 65 Duo nabízí prvotřídní technologii odstranění šumu, díky které budete mít v rušné kanceláři klid.
2 864 | 3 466 s dph
Více info
Nesrovnatelný

Nesrovnatelný

MacBook Air s čipem M1 se se svými předchůdci nedá srovnat. Zajistí dokonalý výkon a okamžitou reakci na vaše požadavky. Díky svojí skladnosti a oslnivé výdrži baterie jej můžete vzít kamkoliv a mít jistotu, že s ním zvládnete vše. Pracujte a tvořte v úplné tichosti. Konstrukce je bez větráčku a navržena tak, aby vás nic nerušilo. Vy tak jste schopni se plně soustředit na svůj pracovní výkon.
Od 31 441 | 38 044 s dph
Více info
SSD do datacenter

SSD do datacenter

Kingston DC1500M U.2 NVMe SSD nabízí vysokou kapacitu a vylepšený výkon pro průmyslové nasazení. Poskytuje vysoký výkon Gen 3.0 x4 PCIe NVMe rozhraní, umožňující vysokou propustnost a nízkou odezvu. Mezi přednosti tohoto SSD patří také 3D TLC NAND technologie, rozhraní PCIe 3.0 x4 U.2 a rychlost čtení/zápisu až 3100/2700 MB/s. 
Od 5 562 | 6 729 s dph
Více info