RALLY BAR zvedá laťku videohovorů

RALLY BAR zvedá laťku videohovorů

Nová generace videokonferenčních setů Logitech používá AI hledáček a vlastní operační systém, hovory přes Teams, Zoom uskutečníte i bez počítače.

Rally Bar je široký 90 cm a Rally Bar mini 75 cm.
Dokonalý zvuk a obraz můžete mít v každé místnosti.

Rally Bar a Rally Bar mini mají vestavěný systém Android, zabezpečený a omezený pouze na Teams, Zoom a další platformy. Kliknutím z menu spustíte videohovor. 

Hledáček s umělou inteligencí zabírá právě tolik osob, kolik jich sedí u stolu. Přijde další účastník? Kamera má 5násobný optický zoom a rozšíří záběr i o něj. 

Konference dotykem. 
Když připojíte ke kamerovému setu i tablet TAP, pak zahájíte schůzku snadno dotykem. Místnost musí mít vlastní účet v dané platformě. Součástí je pak i počítač, který provoz jednací místnosti řídí. 

Počítač může být buď s Windows 10 IoT nebo s názvem Logitech RoomMate se systémem Android. V obou případech jsou telekonferenční aplikace už předinstalované. 

Nezapomeňte ani na příslušenství: přídavné mikrofony, držáky na stůl, pod monitor i na strop. Nová řada kamer Rally umí snímat obraz i od stropu - a mikrofony mohou být instalovány do stropního podhledu. 

AUTOCONT je autorizovaným partnerem společnosti LOGITECH. Požádejte si o svou kalkulaci na míru.
Od 65 289 | 79 000 s dph
Více info
Velkolepý ve všech ohledech

Velkolepý ve všech ohledech

Představujeme Galaxy S21 Ultra 5G. Je navržený s výrazným zadním fotoaparátem, který je revolucí ve fotografii – umožňuje vám jak zachytit 8K video jako z kina, tak pořizovat dechberoucí snímky. S dosud nejrychlejším čipem v Galaxy, nejpevnějším sklem, podporou 5G a celodenní výdrží dostojí Ultra hravě svému jménu.

1 | 1 s dph
Více info
Zážitek s Airpods Max

Zážitek s Airpods Max

AirPods Max – dokonalé skloubení působivého hi‑fi zvuku a kouzelných vlastností AirPodů pro vrcholný poslechový zážitek. Tohle jsou sluchátka přes uši, jaká tady ještě nebyla. Náušníky i klenba hlavového mostu se dokonale přizpůsobují individuálnímu tvaru hlavy, takže AirPods Max optimálně akusticky těsní a poskytují mimořádný poslechový zážitek.
1 | 1 s dph
Více info
Dokonalý obraz i dokování

Dokonalý obraz i dokování

PHILIPS 272B7 je QHD IPS monitor a dokovací stanice. Jeden dvojitý síťový kabel USB s konektory typu C a A zajišťuje funkce videa, sítě Ethernet, napájení a připojení DisplayLink. Porty HDMI a DP k tomu a jako bonus webkamera s podporou Windows Hello. 

8 999 | 10 890 s dph
Více info
Projekce nablízku i na dálku

Projekce nablízku i na dálku

Interaktivní agilní displej EPSON z řady EB-7 nabízí působivou projekci v každém pracovním prostoru. Zaměřuje se na potřeby uživatele a spolupráci osob jak na pracovišti, tak mimo něj prostřednictvím funkcí jako sdílení a rozdělení interaktivní plochy, dálkové ovládání přes web, včetně aplikace iProjection, nastavitelné pomocí QR kódu. 
Od 1 | 1 s dph
Více info
Surface Hub 2S exkluzivně

Surface Hub 2S exkluzivně

Originální obří AIO PC Microsoft Hub již ve své 2. generaci - to je interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem, 4K kamera přes USB-C s úhlem záběru 90°, 3pásmové repro, 8 mikrofonů a 4jádrový procesor Intel® Core™.
Od 249 500 | 301 895 s dph
Více info
Vaše třetí oko

Vaše třetí oko

Otočná webkamer ASUS webcam C3 poskytuje FHD obraz při 30 fps, duální mikrofon s technologií beamforming pro jestě lepší kvalitu živého streamování. Klip otočný o 90 ° se hodí k uchycení na různé typy notebooků a stolních monitorů a mechanismus otáčení o 360° skýtá široký úhel záběru. Vhodná pro Skype, Teams a Zoom.
1 239 | 1 499 s dph
Více info