Přejděte na Windows 10 Pro s novým PC

Přejděte na Windows 10 Pro s novým PC

Od ledna 2020 nedostávají počítače s Windows 7 aktualizace zabezpečení. Přejděte na moderní počítač s procesorem Intel® Core™, Windows 10 a Office 365. Na zařízeních s Windows 10 a procesory Intel® Core™ vPro™ 8. a 9. generace zvládnete více za kratší dobu. Moderní zařízení postavená pro Windows 10 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli. Nejvýhodněji pořídíte Windows 10 s novým počítačem!

Více info
Posuňte své hranice

Posuňte své hranice

Díky 1,34" kulatému transflektivnímu MIP displeji jsou Xiaomi Amazfit Stratos 3 skvělé pro venkovní využití. Čím je světlo jasnější, tím jasnější je i displej. Čtyři mechanická tlačítka umožňují procházet funkcemi a ovládat zařízení bez použití dotykové obrazovky, což oceníte při sportech nebo v chladném počasí. Díky tělu z nerezové oceli 316L v kombinaci se zesíleným plastem jsou hodinky robustní a zároveň lehké, vhodné jak pro sport, tak pro každodenní život.

1 | 1 s dph
Více info
Skutečně živé barvy

Skutečně živé barvy

Samsung Galaxy A71 nabídne vše, co si od smartphonu můžete přát. Od hraní her a sledování filmů, až po surfování na webu a multitasking. To vše na symetricky zarovnaném 6,7" Super AMOLED Plus Infinity-O displeji bez rušivého rámečku. Díky osmijádrovému procesoru a 6GB RAM vám poskytne mocný výkon se kterým zvládnete více a čtyřnásobný fotoaparát s ultraširokoúhlým objektivem zachytí více krásy z vašeho světa.
1 | 1 s dph
Více info
Nekompromisní kreativita

Nekompromisní kreativita

Pokud vaše práce ve 2D a 3D vyžaduje více, ultramoderní tenký notebook Acer ConceptD 7 je přesně pro vás! Díky působivé řadě výkonných technologií vám umožní tvořit s vyšší rychlostí a efektivitou, zatímco displej 4K UHD vám přináší profesionální přesnost díky 100% barevnému gamutu Adobe® RGB, realistickým, ověřeným barvám PANTONE® a přesnosti barev Delta E<2.
1 | 1 s dph
Více info
Tak aktivní jako vy

Tak aktivní jako vy

Samsung Galaxy Tab Active Pro je nový extra odolný 10" tablet s robustní konstrukcí navržený speciálně pro podnikové zákazníky. Disponuje certifikací IP68, výměnnou baterií, samostatným nabíjecím konektorem POGO, odolností proti pádu do výšky 1,2 m, funkcí Samsung DeX (připojíte jej přímo k monitoru, bez PC), NFC a uživatelsky definovatelnými HW tlačítky (přes sw nadstavbu KNOX). Součástí balení je odolný kryt a stylus S-Pen.
1 | 1 s dph
Více info
HPE Aruba 2930F Switch

HPE Aruba 2930F Switch

Řada přepínačů HPE Aruba 2930F je určena pro moderní pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a spravovat pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a podporu nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka.

1 | 1 s dph
Více info
Logitech Room pro Teams a Zoom

Logitech Room pro Teams a Zoom

Řešení pro místnosti Logitech pro Microsoft Teams zahrnují vše potřebné pro videokonference. Tyto předkonfigurované systémy, dostupné v malých, středních a velkých sestavách, zahrnují minipočítač PC, systém Logitech Conferencecam s technologiemi RightSense™, držák pro PC s fixací kabelů a volitelně také dotykový ovladač Logitech Tap. Ptejte se nás, navhneme vám optimální set!

Od 49 900 | 60 379 s dph
Více info