Dokonalý? Nový 2v1 Dell XPS 13

Dokonalý? Nový 2v1 Dell XPS 13

Říct o něčem, že je to perfektní je velice silné tvrzení, které by nemělo být používáno ledabyle pokud nemá ztratit na svém významu. Ovšem po prozkoumání nejnovější verze kompaktního laptopu XPS 13 americké společnosti Dell je slovo perfektní to první, co vám proběhne hlavou. Novinka nadchne především ty, kdo očekávají od zařízení více než od standardního notebooku. Představujeme vám Dell XPS 13 9380 2-in-1, konvertibilní laptop s možností přetočení displeje do módu tabletu.

Kombinuje v sobě mnoho inovací v oblasti hardwaru, kterými byla vybavena i letošní verze klasického XPS 13, jako například návrácení webkamery nad obrazovku, nebo displej s technologií High Dynamic Range (HDR) rozšiřující možnosti zobrazení jasu a kontrastu. Mimo tyto změny v hardwaru přichází poslední model XPS 13 se zcela novým neotřelým designem, který se zcela liší od předchozích generací.

Vítanou změnou je také vyšší obrazovka s poměrem stran 16:10, díky čemuž je vhodnější pro práci s rozsáhlými dokumenty či pracovními aplikacemi. Obrazovka je tak nyní blíže klávesnici, protože webkamera byla přesunuta zpět nad displej notebooku, a také díky méně robustním, ne však méně pevným kloubům obrazovky. Tento téměř bezrámečkový displej s Full HD rozlišením vás vtáhne do dění díky svítivosti 500 nitů a podpoře technologie Dolby Vision.
41 141 | 49 781 s dph
Více info
Mobil s obrovským AMOLED

Mobil s obrovským AMOLED

Nejnovějším přírůstkem do modelové řady A od Samsungu pro rok 2019 je oslnivý Samsung Galaxy A70. S obrovským 6,7" Full HD Infinity-U displejem s technologií Super AMOLED a trojicí fotoaparátů včetně širokoúhlého objektivu se zorným úhlem 123° a hlavního 32 Mpx fotoaparátu.
8 874 Kč | 10 738 Kč s dph
Více info
Vynikající mobilita, dvoudenní výdrž

Vynikající mobilita, dvoudenní výdrž

Lenovo ThinkPad X390 je dokonale mobilní 13,3" firemní notebook s vylepšeným zabezpečením s PrivacyGuard, PrivacyAlert a ThinkShutter, výdrží baterie na více než 2 pracovní dny, dvěma dálkovými mikrofony, možností LTE a ještě víc.
42 525 Kč | 51 455 Kč s dph
Více info
Udrží s vámi krok

Udrží s vámi krok

Nová generace smart fitness náramku Samsung Galaxy Fit e s minimalistickým designem vám bude společníkem 24 hodin denně, 7 hodin v týdnu. Mějte bleskový přehled statistik vašich výkonů, životních funkcí nebo například spánkových vzorců vždy po ruce. Je tak lehký, že ho ani neucítíte, ale přesto disponuje vojenským standardardem odolnosti a certifikací vodotěsnosti 5ATM. 
801 Kč | 969 Kč s dph
Více info
Přizpůsobí se každému

Přizpůsobí se každému

24" kancelářský monitor ASUS BE249QLB je navržen pro vyšší produktivitu každého uživatele. Má IPS panel se širokými pozorovacími úhly a s LED podsvícením, s funkcemi pro ochranu zraku redukcí odlesků a blikání, antireflexní povrch zaručující kvalitní obraz, audio konektor, DisplayPort, DVI-D, VGA, 2x repro, 2x USB 2.0. Pokročilá funkce Eye Care s Low Blue Light a Flicker Free.
4123 | 4990 s dph
Více info
Videokonference s Rally

Videokonference s Rally

Logitech Rally přináší video ve studiové kvalitě, bezkonkurenční čistotu hlasu a možnost automatizace RightSense™ pro bezproblémový průoběh jednání s aplikacemi pro videokonference kompatibilními se zařízeními USB, jako je Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® pro podniky, Microsoft Teams a Zoom. Vhodné do každé středně velké až větší zasedačky.
61799 | 74777 s dph
Více info
Více než tablet

Více než tablet

Lenovo™ Tab4 Plus v sobě ukrývá mnohem více, než se na první pohled zdá. Poskytne vám vynikající multimediální zážitek díky krásnému 8 palcovému širokoúhlému displeji s Full HD rozlišením a díky technologii Dolby Atmos®, která vás obklopí bohatým, kvalitním zvukem. Tab4 Plus je rodinný tablet s nádherným pokrokovým designem a skvělým výkonem.
4 813 Kč | 5 823 Kč s dph
Více info