Jednací místnosti stavíme na zařízeních s Teams Rooms

Jednací místnosti stavíme na zařízeních s Teams Rooms

Jednací místnosti ve firmách a organizacích se změnily. Současná doba přináší potřeby pro vzdálené a efektivní propojení malých i větších týmů ve firmě se zákazníky, dodavateli či kolegy, kteří jsou v jiné lokalitě.

Pro videokonferenční místnosti pro vás vyíbráme aktuálně dostupné, špičkové technologie, jejichž ceny vás příjemně překvapí.

Systém Teams Rooms (Pro) provozujeme a nabízíme nejčastěji na zařízeních Microsoft Surface, Logitech, Lenovo a HP (Poly).

Pro realizaci videokonferenční místnosti nabízíme služby od návrhu konfigurace, přes montáž po instalaci softwarového vybavení. Jak výše uvádíme, nabízíme videokonferenční systémy pro více platforem. Z pohledu navazujících podnikových služeb se soustřeďujeme na platformu Microsoft Teams Rooms Pro, k využívání Office 365 a Teams nabízíme další nadstavbové služby, vybraná řešení např. pro vedení efektivních porad či online školení pro zaměstnance.

Přijďte se k nám podívat, neváhejte se zeptat. Průběžně organizujeme ukázky a zápůjčky konferenčních setů všech velikostí.

Více info
Limitovaná cenová nabídka HP EliteBook

Limitovaná cenová nabídka HP EliteBook

Využijte časově omezenou nabídku nových modelů HP EliteBook za zvýhodněnou cenu, kterou jsme připravili spciálně a pouze pro zákazníky společnosti AUTOCONT. Nabízíme vám spolehlivé a výkonné manažerské notebooky od HP s cenovkou až o desítky procent nižší, než u konkurence. Vybírejte z modelů s označením 840, 845 a 860, které jsou vybaveny tím nejmodernějším hardwarem i softwarem.
 
od 26 399 | 31 943 s dph
Více info
Špičkový a unikátní

Špičkový a unikátní

Dell UltraSharp U4021QW je unikátní monitor, tvořený velkým IPS panelem s úhlopříčkou 40“, což zajišťuje plynulý a mimořádně široký zážitek ze sledování. To vše vám jednoduchým způsobem pomůže získat více prostoru pro práci, a tím pádem zvýšit produktivitu. Špičkovou kvalitu obrazu plnou detailů a jasných barev vám nabízí rozlišení WUHD. Jedná se o rozlišení, které zobrazí mnohem více detailů než běžné rozlišení Full HD. Díky tomuto rozlišení zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a opravdu věrné, realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti.​
36 363 | 43 999 s dph
Více info
Pracujte chytře a efektivně

Pracujte chytře a efektivně

Pro maximální výkonnost vsadilo Lenovo na 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 870, který se stará o rychlou odezvu tabletu. V doprovodu s 8 GB RAM, 256 GB úložištěm, OS Android anebo skvělou celodenní výdrží baterie pak můžete přehrávat filmy, hudbu, hrát hry, pracovat či studovat to vše hladce a plynule. 12,6“ 2K AMOLED displej s podporou technologie Dolby Vision se postará, že na takovou podívanou jen tak nezapomenete. Navíc díky jasu až 600 nitů můžete pracovat klidně i na přímém slunci.
18 227 | 22 054 s dph
Více info
Dokonalý Apple partner

Dokonalý Apple partner

Chytré, vysoce odolné a plné funkcí, které vám pomůžou hlídat si zdraví, postarají se o vaše bezpečí a udrží vás ve spojení. Apple Watch Ultra, to je doslova koncentrace neuvěřitelných funkcí a možností, které překonávají limity, to vše koncentrováno do překvapivě malého, designového prostoru. Hodinky umí monitorovat nespočet zdravotních funkcí, rovněž se s nimi vyřádí i milovníci sportu a nepohrnout ani milovníci Apple produktů, neboť kompatibilita s jinými zařízení je zkrátka dokonalá.

Od 20 745 | 25 102 s dph
Více info
Vemte si svou schůzku s sebou

Vemte si svou schůzku s sebou

NEC WD551 Windows Collaboration Display - to je okamžité zahájení schůzky v Teams na velkém panelu s kamerou a mikrofonem přes počítač, mobil nebo tablet, který si donesete s sebou. Z každé místnosti se může stát videokonferenční. To je BYOM. Přes USB-C se k 55" displeji připojíte, okamžitě se spustí ovládání kamery, repro, mikrofonů, dotykové plochy a pera i nabíjení připojeného zařízení. Dva vstupy 65W USB-C umožňují plynulé přepínání mezi dvěma prezentátory, přičemž se obě připojená zařízení napájí.

140 451 | 169 946 s dph
Více info
Do polních podmínek

Do polních podmínek

S odolnými 15,5" stanicemi Getac přenesete bezkonkurenční výkon a výjimečnou spolehlivost do každého terénu.a za každého počasí. Jsou osazené procesory Intel® Core™ i9 / i7 / i5 vPro™, FHD LumiBond® displej (1,000 nitů) je čitelný i za přímého slunečního svitu, volitelně může být dotykový. Čip TPM 2.0, Kensington lock, tři vyjímatelné pozice na disková zařízení, Thunderbolt™ 4, volitelně grafika NVIDIA® Quadro® RTX3000. Baterie je duální, abyste nemuseli vypínat stroj při její výměně. 

Od 40 794 | 49 361 s dph
Více info