Nastává doba ohebná

Nastává doba ohebná

Přestože byl Samsung Galaxy Fold již jednou světu odhalen, jeho skutečné antré přichází teprve nyní. Důvodem, proč se se svým příchodem na trh první smartphone s ohebným displejovým panelem opozdil o přibližně půl roku byla především nutnost vyřešit slabou spolehlivost ohyblivého displeje. Tento problém je však teď 100% opraven a Samsung Galaxy Fold přichází v plné síle a kráse.

Na veletrhu elektroniky IFA 2019 konajícím se v Berlíně začátkem září nám Jihokorejská společnost představila svůj Fold hned ve dvou variantách, přičemž druhá varianta se pyšní podporou 5G sítí. Fold oproti konkurenci na poli ohebných displejů zvolil variantu, kdy velký dotykový 7.3" Dynamic AMOLED displej s rozlišením 1536 x2152 pixelů je ve složeném stavu uzavřený v telefonu jako knížka. V této poloze lze smartphone ovládat pomocí 4.6" Super AMOLED displeje umístěného na přední straně telefonu. Oba displeje podporují funkci Always-on. Díky technologii app-continuity bežící na Androidu 9.0 lze plynule přecházet z malého displeje na velký a to do takové míry, že si telefon pamatuje i rozepsaná slova či pozici na webové stránce.

Díky vybavenosti procesorem SnapDragon 855 a 12 Gigabyty RAM paměti má Fold výkonu skutečně na rozdávání. Vaše data si pak můžete ukládat na 512 Gb úložiště. Díky této výkonostní kapacitě lze pak na otevřeném 7.3" displeji pracovat až se 3 aplikacemi současně.
 
Více info
Volný jako fénix

Volný jako fénix

Garmin Fenix 6 je unikátní řada smart GPS hodinek s všestranným zaměřením. Tyto primárně sportovní hodinky se hodí jak do práce, tak i do společnosti. V modelové řadě Fenix 6 budou k dispozici 3 modelové velikosti v různých barevných a materiálových kombinacích. Mezi hlavní inovace patří především výrazně větší displeje s vyšším rozlišením a výrazně delší výdrž baterie včetně možností nastavení spotřeby.
17 995 | 21 774 s dph
Více info
Ukáží více než čas

Ukáží více než čas

Je tady opět podzim a to znamená, že se na nás ze San Francisca valí hromada jablečných novinek, mezi které patří také Apple Watch series 5. Přinášejí například Always-on displej, umožňující mít základní data neustále na obrazovce a díky technologii LPTO měnící frekvenci displeje z 60Hz na 1Hz je zachována 18 hodinová výdrž baterie. Dalšími inovacemi jsou například zabudovaný kompas, nouzové volání, či možnost účastnit se lékařských výzkumů srdce pomocí EKG senzoru.
Od 1 | 1 s dph
Více info
Nerozbitný blok

Nerozbitný blok

Samsung Galaxy Tab Active Pro je nový odolný 10" tablet speciálně pro podnikové zákazníky. Má certifikaci IP68, výměnnou baterii, samostatný nabíjecí konektor POGO, odolnost proti pádu do výšky 1,2m, funkci Samsung DeX (připojíte jej přímo k monitoru, bez PC), NFC, uživatelsky definovatelná HW tlačítka (přes sw nadstavbu KNOX), přímo v balení je odolný kryt a S-Pen. AUTOCONT je jedním z vybraných partnerů. Požádejte si o vzorek.
WiFi edice 14 049 | 16 999 s dph
Více info
Monitor s dokovací stanicí

Monitor s dokovací stanicí

Tento IPS 24" monitor Philips s úzkým okrajem zaručuje křišťálově čistý obraz a čistý pracovní stůl. Má vestavěnou dokovací stanici, k přenosu dat i dokování mezi monitorem a počítačem stačí jeden kabel USB-C. Monitor je krom USB vybaven VGA, HDMI, DP a RJ45.
Stojan SmartErgoBase nastavíte přesně do úrovně očí, které navíc chrání režimy Flicker-free a LowBlue.
1 | 1 s dph
Více info
Nejmenší počítač

Nejmenší počítač

Malé zařízení s velkým výkonem. Tak jednoduše by se dal popsat tento ultra kompaktní počítač s bezventilátorovým designem, který se vám snadno vejde do ruky. To je ThinkCentre M90n-1 Nano! Zvládá práci s velkými složkami a navíc vám ušetří až 30% nákladů na energii. A i přes jeho rozměry se o něj nemusíte bát, jelikož je odolný i v těch nejnáročnějších podmínkách výroby. 
Od 12 289 | 14 870 s dph
Více info
Na dosah domova

Na dosah domova

Nový Smart Display společnosti Lenovo učiní váš život lehčím a  jednodušším. Zaslouží se o to především díky využití technologie Google Assistant spojené s perfektní 10" obrazovkou. Pro začátek jej stačí pozdravit. Váš Google Asistent vám poté na požádání ukáže jaké vás dnes čeká počasí, rozsvítí světla, nebo přehraje vaši oblíbenou skladbu. Je zde pro vás aby pomáhal, informoval a bavil. Kdykoli.
Více info