Windows 11 bude chtít mít každý

Windows 11 bude chtít mít každý

„Chceme lidi přesunout od toho, že potřebují Windows, k tomu, že si vyberou Windows a budou je mít rádi.“  Satya Nadella, CEO společnosti Microsoft

Co je nového ve Windows 11?
Grafické rozhraní. Nová podoba ikon, zakulacení ikon, nativní barevná témata. Komerční počítače budou mít jako výchozí nastavený tmavý režim, domácí uživatelé světl. to jsou rozdíly viditelné na první pohled. Spousta změn směřuje i k vylepšení ovládání Widnows dotykem. Nové výchozí pozadí se nazývá Bloom a vyjadřuje slogan je „Je čas rozkvést.“ Symbolizuje spojení fyzického a digitálního světa, které se víc než kdy jindy propojují a pracují dohromady jako jeden celek.

Nabídka Start. Ikonické tlačítko „Začněte klepnutím sem“ pořád zůstává středobodem a tak se přesouvá na střed, aby byl Start v centru zorného pole. Nikoho už nechceme nutit, takže ano, půjde přesunout i do rohu na původní míst.  Kromě připnutých aplikací a vylepšeného vyhledávání se budou na Startu zobrazovat i poslední dokumenty.

Teams. Přímo do Windows 11 bude integrována aplikace Teams, která se bude spouštět z hlavního panelu.

Vyzkoušení Windows 11 je možné přes Windows Insider program. Prosím nestahujte si kolující instalace z internetu, nejsou oficiálním zdrojem a mohou být potencionálním bezpečnostním rizikem. 
 
Pro uživatele Windows 10 bude možnost upgrade zdarma. Zda to bude na omezenou dobu jako u Windows 10 nebo trvale ještě nebylo zveřejněno, ale podle odhadu minimálně rok to bude zdarma.

Podpora pro Windows 10 bude ukončena 14.října 2025. Do té doby budou stále fungovat a bude možné je běžně používat.

Více info
Zdarma vzorek pod stromek

Zdarma vzorek pod stromek

Požádejte o svůj vzorek držáku nebo ramena ERGOTRON podle vlastního výběru, který nemusíte vracet. Akce platí pro organizace, které vlastní více než 20 pracovních míst s počítači a pouze pro prvních 50 zájemců. Na každé IČO zasíláme pouze 1 vzorek. Podrobnosti získáte v obchodních místech AUTOCONT. Neváhejte dlouho! Držáky nebo stolky na monitor nebo počítač od značky ERGOTRON jsou světová špička, která těžko hledá konkurenci. Možná se je i vy zamilujete a už nikdy nebudete chtít měnit.

 

Více info
Naplňte potřeby svých zaměstnanců

Naplňte potřeby svých zaměstnanců

Objednejte už nyní nejvýkonnější profesionální model řady Microsoft Surface a užijte si ho už začátkem roku. Pište jako na laptopu, prezentujte na několika obrazovkách jako na stolním počítači nebo podepisujte smlouvy na obrazovce v režimu tabletu. Surface Pro 8 je firemní zařízení 2 v 1, které se vám přizbůsobí. Nabídne vám toho ale mnohem více. Bezprecedentní výkon díky procesoru 11. generace Intel Core. Vždy na dostih díky zabudované funkci eSIM. Nasazení, správu a zabezpečení pro ničím nerušenou práci.
Na dotaz | s dph
Více info
Obraz nebo realita? Kdo ví. Asi obojí.

Obraz nebo realita? Kdo ví. Asi obojí.

Stylová a praktická webová kamera DELL UltraSharp Webcam. Natáčí až ve 4K UHD rozlišení 3840×2160 při 30 snímcích za sekundu. Vybavena obrazovým optickým snímačem Sony STARVIS CMOS v rozlišení 8,3 MP s 5x digitálním zoomem, automatickým ostřením a vyvážením bílé. Kamera nabízí prvotřídní kvalitu přenosu obrazu natáčeného videa. Kamera DELL UltraSharp je navíc vyrobena z eloxovaného hliníku. Posuňte videohovory s klienty, kolegy nebo i kamarády na úplně jinou úroveň i vy.
4 085 | 4 943 s dph
Více info
Zachyťte všechny své zážitky

Zachyťte všechny své zážitky

Luxusní iPhone 13 přichází s neskutečným prožitkem nejen z tvorby videí. Profesionální záběr díky filmařskému režimu vytvoříte přímo z vašeho mobilního zařízení. A to s jistotou, že výsledek bude stát za to! Odesílejte e-maily, nahrávejte soubory nebo upravujte právě pořízená videa. Nadprůměrná výdž baterie a podpora rychlého nabíjení zajistí, že vás nic nezastaví. Vstupenka do celého Apple ekosystému je nyní levnější a mnohem zajímavější. Nastupte i vy. Nebudete rozhodně litovat.
 
Od 19 111 | 23 125 s dph
Více info
Nová generace, nové možnosti

Nová generace, nové možnosti

Na nedávné Apple konferenci byla představena nová generace oblíbených chytrých hodinek. Společnost přišla s vymakanými Apple Watch Series 7. Novinkou je dokonale dotažený displej, který nyní nabízí 41 mm a 45 mm verzi, o třetinu rychlejší nabíjení a odolné sklíčko. Apple Watch nabízí také přelomové inovace na hlídaní zdraví a nesmí chybět ani oblíbený always-on displej. Upravte si hodinky podle sebe, nasaďte svůj oblíbený pásek a vyrazte do ulic nebo na schůzku i vy.
Od 9 172 | 11 098 s dph
Více info
Slušná výbava pro práci

Slušná výbava pro práci

Acer přichází s novou výbavou pro své oblíbené Acer Aspire 5. Osazení procesory 11. generací Intel Core i7, svižnými SSD disky a 16 GB RAM nabízí spolehlivý výkon pro práci v kanceláři i na cestách. Notebooky už disponují operačním systémem Windows 11. Užijte si i vy všechny novinky, které nabízí. Zařízení takového kalibru je samozřejmě vybaveno i rychlým připojením Wi-Fi a vše je schováno v elegantní šasi z hliníku a odolného plastu. Asus svou řadu Aspire posunul zase o level dál. Vyzkoušejte to i vy.
Od 20 282 | 24 541 s dph
Více info