Efektivní vzdálená správa. Jako služba.

Efektivní vzdálená správa. Jako služba.

V mnoha firmách dokázali specialisté IT oddělení donedávna většinu svěřených zařízení doslova "oběhnout v papučích". V době, kdy je běžně v pracovní době 200 firemních počítačů na 150 adresách, už to tak jednoduché není. Zeptejte se nás, jak zařídit, aby hned při vybalení z krabice byl mobil, tablet, notebook nebo jiné zařízení nastaveno téměř bez zásahu koncového uživatele přesně podle požadavků vašeho IT. A jak jej pak nejlépe spravovat na dálku. 

Používáte ve svém firemním IT Windows? MacOS? iOS? iPadOS? Android? Správu zařízení můžete pořídit samostatně i jako součást programu "DaaS" = zařízení jako služba za měsíční paušál. 

Naše vzájemná spolupráce může nabývat forem i obsahu přesně podle přání zákazníka. 

Více info
Výkonný a dokonalý

Výkonný a dokonalý

Microsoft Surface Book 3 je pečlivě navržen a vyladěn pro práci s náročnými profesionálními aplikacemi. Jeho konstrukce je přímo stvořena pro cestování a použití více způsoby a to i v náročných grafických aplikacích. Vysokou mobilitu zajišťuje odnímatelný PixelSense displej o úhlopříčkách 13,5 nebo 15 palců. Na cestách dosáhnete až 17 a půl hodiny výdrže na jedno nabití. Nechybí zde ani přední a zadní kamerka, dostačující konektorová výbava a kvalitní procesory od Intelu.
Více info
Ideální úložiště pro malé a střední firmy

Ideální úložiště pro malé a střední firmy

Základní model Lenovo ThinkSystem DE2000H představuje hybridní úložiště rackového formátu 2U a je ideální volbou pro malé kanceláře nebo vzdálené pobočky větších firem. Do jeho repertoáru spadá celá řada náročných aplikací včetně videodohledu nebo analýzy velkých dat. Úložiště nabízí prostor pro 24 disků formátu 2,5“ nebo 12 větších disků formátu 3,5“. V případě potřeby lze jejich počet zvýšit pomocí rozšiřovacích jednotek DE120S 2U12 nebo DE240S 2U24 až na 96 disků a celkovou kapacitu 1,47 PB.
Více info
Kvalita nejen pro schůzky

Kvalita nejen pro schůzky

Pracovní sluchátka Surface Headphones 2+ zajistí vašemu týmu připojení a produktivitu během hovorů a ideální podmínky k soustředění díky pracovní náhlavní soupravě. Sluchátka jsou certifikována pro Microsoft Teams a umožňují ovládat funkce jeho pouhým dotykem. Měkké náušníky jsou prodyšné a lehké. Po několika hodinách ani nepoznáte, že na hlavě máte 290 g navíc. Během celého dne se nemusíte starat o nabíjení. Sluchátka vydrží více než 15 hodin, a to i se zapnutým potlačením hluku.
6 665 | 8 065 s dph
Více info
Asus s nádechem luxusu

Asus s nádechem luxusu

Asus Zenphone 8, moderní smartphone, který nezaujme pouze skvělým výkonem, ale i svým moderním vzhledem s antireflexním povrchem z matného skla. Díky jeho 5,9“ AMOLED displeje lze telefon pohodlně ovládat jednou rukou. Na cestách se pak můžete chlubit perfektními fotkami i videi díky duálnímu fotoaparátu na zadní straně telefonu. Netřeba se strachovat o jeho výdrž – tu vám totiž zajistí 4000 mAh baterie s podporou rychlo-nabíjení.
Více info
Ještě lepší barvy

Ještě lepší barvy

S novým 12,9" iPadem Pro přichází také přepracovaný mini LED displej. Ten ocení převážně profesionálové, kteří uvítají mnohem výraznější zobrazení barev. Zobrazení HDR je tak možné při produkci jasu o hodnotě až 1600 nitů. Mnoho toho zvládne i díky svému výkonu. Stejně jako například MacBook Air nebo MacBook Pro je totiž poháněn čipem M1. Podtrhávejte své poznatky pomocí ApplePencil nebo si pohrajte s tvorbou grafiky. Připojit můžete také MagicKeyboard a využívat tak svůj iPad Pro jako počítač. 
Od 1 | 1 s dph
Více info
Opravdová podívaná

Opravdová podívaná

Nová generace Apple TV 4K zajistí dokonalou podívanou. Její minimalistický design zůstal zachován, nicméně s novým procesorem A12 bionic bude její výkon výrazně vyšší. Pro lepší vyladění obrazu není potřeba přecházet do nastavení TV, stačí využít inovativní color balance technologie ve spojení s vašim iPhonem. K dispozici s novým Apple TV Remote ovladačem s clickpadem pro precizním ovládání.
4 124 | 4 990 s dph
Více info