ESET PROTECT Elite

ESET PROTECT Elite

ESET PROTECT Elite je řešení pro organizace, které potřebují mít ucelený přehled o bezpečnostní situaci v síti. Vaši kybernetickou obranu posílí o několik průběžně inovovaných ochranných vrstev, které pokrývají koncová zařízení, servery, e-maily, citlivá data a aplikace pro spolupráci v cloudu a úložiště. Správa zranitelností a záplat pomůže zastavit hrozby zneužívající chyby v zastaralých operačních systémech a aplikacích. Funkce pokročilé detekce a reakce (XDR) zajistí, že nově vznikající hrozby, lehkomyslné chování zaměstnanců nebo nežádoucí aplikace neohrozí firemní reputaci ani zisk. ESET PROTECT Elite dále obsahuje technologii cloudového sandboxu, která znatelně zvyšuje ochranu proti zcela novým, dosud neznámým hrozbám.

Více info
Chcete zařadit mezi VIP Adobe klienty?

Chcete zařadit mezi VIP Adobe klienty?

Víte, že u nás stovky velkých podnikových zákazníků kupují předplatné produktů Adobe? Připojte se i vy a požádejte si o své projektové ceny na veškerou produkci Adobe v nejnovějším cenovém programu VIP MP. Adobe - to nejsou jen balíky pro kreativce; známý Acrobat nabízí   i nástroje ke zjednodušení a digitalizaci podnikových agend. V našem ekatalogu produkty Adobe sice nenajdete, ale to neznamená, že je nevedeme! Oslovte svůj obchodní kontakt v našem nejbližším zastoupení nebo klikněte na odkaz níže. 

Více info
Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Používáte Microsoft 365, Dynamics 365, Sharepoint, Google G Suite a další? Vždy mějte na paměti, že zálohování dat v cloudu je stejně potřebné jako v prostředí onpremise. Prémiový nástroj Keepit můžete nasadit v řádech minut. Bezpečná záloha cloud to cloud s pokročilými funkcemi a několika možnostmi obnovy. Nepotřebujete infrastrukturu a ani server v cloudu. Vyžádejte si u nás demo a nabídku, vyzkoušejte Keepit na vlastní kůži a zálohujte.

Více info
Lehce nasaditelné EDR/XDR od Bitdefenderu

Lehce nasaditelné EDR/XDR od Bitdefenderu

Produkt Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise, je lehce nasaditelná ochrana EPP s EDR/XDR technologií. Zajišťuje maximální ochranu společností od 5 zařízení až po velké korporace. Jeho velkou výhodou je i komplexnost ochrany různých prostředí od běžných stanic, serverů, až po kontejnery, cloudy a další nové technologie. Díky velké míře automatizace, snižuje požadavky na lidské zdroje. Je plně lokalizovaný do češtiny a samozřejmostí je i česká technická podpora.
Více info
Slevy 75 % na migrace a 40 % na nové licence

Slevy 75 % na migrace a 40 % na nové licence

Až do 27. listopadu můžete s námi u TeamVieweru čerpat migrační slevu 75% na první rok předplatného při přechodu z trvalé licence na předplatné a 40 % slevu na první rok předplatného při upgrade na vyšší edici a při  nákupu nových licencí a doplňků. Pro majitele licencí Corporate platí sleva 40% na doplňky (add-on). Zeptejte se u nás včas na podrobné podmínky akce! 

Více info
PRTG Network Monitor umí stále více

PRTG Network Monitor umí stále více

Monitoruj. Vizualizuj. Relaxuj. Reaguj na provoz v síti, na pokusy o průniky dříve, než nastanou. PRTG Network Monitor umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na stav operačních systémů a jejich patchů. PRTG Network Monitor vám předvedeme, dodáme, nainstalujeme, zaškolíme. 

Více info
Levné MDM pro Samsung, iOS, MacOS...

Levné MDM pro Samsung, iOS, MacOS...

Samsung KNOX Suite je balík pro hromadné nastavení, správu, zabezpečení, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách Samsung, Apple, Google Chrome i Windows. Požádejte si o základní informace, ceny a demo.

Více info