ESET Cloud Office Security

ESET Cloud Office Security

ESET Cloud Office Security poskytuje pokročilou ochranu uživatelům aplikací Microsoft 365. Kombinace filtrování nevyžádané pošty, kontroly škodlivého kódu a anti-phishingové ochrany pomáhá zabezpečit komunikaci vaší společnosti proti malware, minimalizuje nepříznivé účinky nevyžádaných zpráv na produktivitu práce a pomáhá zabránit tomu, aby příchozí externí e-maily byly používány jako zdroj cílených útoků. Produkt chrání služby Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online a Teams. Jednoduchá cloudová konzole poskytuje přehled o položkách v karanténě a okamžitě vás upozorní, když dojde k detekci.
Více info
Poraďte se s odborníky na Veeam

Poraďte se s odborníky na Veeam

Potřebujete poradit s výběrem správného Veeam řešení pro zálohování dat vaší infrastruktury? Plánujete provést migraci ze staršího zálohovacího nástroje nebo potřebujete poradit s návrhem a implementací? S tím vším může AUTOCONT pomoci. AUTOCONT je členem programu Veeam-Accredited Service Partners (VASP) a disponuje řadou specialistů v oblasti zálohování, na které se můžete obrátit ve věcech týkajících se technologie Veeam.
Více info
Hromadný unboxing a vzdálená správa

Hromadný unboxing a vzdálená správa

Při každém nákupu mobilu a tabletu myslete na to, že zdarma (stačí registrace přes AUTOCONT), nebo za poplatek ve výši jen několika € ročně, získáte mnoho dalších funkcí navíc, když využijete automatického unboxingu a nastavení všech nakupovaných zařízení, aniž byste na ně museli fyzicky sáhnout. Samsung KNOX (Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) jsou balíky pro hromadné nastavení, správu, zabezpečení, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách legacy Android, Samsung, Apple iOS i Windows. 

Více info
Předávací protokoly: přežitek nebo příležitost?

Předávací protokoly: přežitek nebo příležitost?

Přestože většina organizací stále lpí na podepisování předávacích protokolů, rostoucí číslo od nich ustupuje. Vyhodnotily totiž, že náklady spojené s podepisováním a archivováním papírových protokolů za to prostě nestojí. Zavedený způsob použití tzv. „předáváků“ dává smysl v situaci, kdy jsou běžné pokusy zaměstnanců odcizit zapůjčený majetek. Provozní realita je naštěstí jiná. Jsou tedy předávací protokoly přežitek?
Více info
Technologie Sophos Intercept X

Technologie Sophos Intercept X

Zatímco na světě existuje nespočet druhů malwaru, efektivních způsobů, jak doručit tento malware na koncovou stanici jsou pouze desítky. Proto je specializace na přerušení těchto cest velice efektivním způsobem ochrany. Technologie Exploit prevention rozpozná všechny nejčastěji zneužívané zranitelnosti v internetových prohlížečích, flash playerech apod. a následně systém ochrání proti jejich zneužití. Proto dokáže zastavit hrozby ještě předtím, než se do systému vůbec dostanou. Díky této technologii dokáže Sophos Intercept X účinně chránit mimo jiné i proti „Zero Day“ útokům a neznámým hrozbám
Více info
Nulová důvěra přístupu do sítě

Nulová důvěra přístupu do sítě

Nulová důvěra přístupu do sítě ZTNA (Zero Trust Network Access) je zcela novou funkcí, která zabezpečuje transparentní a centrálně řízený přístup odkudkoliv na základě shody identity uživatele a stavu jeho zařízení. Toto řešení zajistí a zabezpečí přístup k aplikacím provozovaným jak v cloudu, tak ve vlastním datovém centru. Za nejzajímavější na zmiňované funkci se dá považovat způsob řízení, který je stejný v interní síti i mimo ni.

Více info
Vyšší úroveň bezpečnosti díky Cisco

Vyšší úroveň bezpečnosti díky Cisco

V minulém roce jsme na základě zkušeností z projektů připravili dva předdefinované sety bezpečnostních řešení, využívající technologie Cisco Meraki a Umbrella DNS. Ty byly mezi zákazníky velmi úspěšné. Nyní však přicházíme s třetím, velmi užitečným řešením. Zajímá vás s jakým? Přečtěte si krátký článek o našem třetím balíčku, který posune bezpečnost vaší společnosti o level výš.
 

Více info