Orchestrace zálohování a zotavení po havárii

Orchestrace zálohování a zotavení po havárii

Dnešní moderní velký podnik vyžaduje nepřetržité IT služby na podporu nepřetržitého provozu. Jelikož jsou infrastruktura a aplikace stále složitější a rizika se zvyšují, výpadky a prostoje jsou pravděpodobnější.

Nástroj Veeam® Availability Orchestrator poskytuje spolehlivý, škálovatelný a snadno použitelný modul automatizace, který je vytvořen speciálně pro dnešní potřeby kontinuity podnikání / zotavení po havárii (BC/DR). Díky eliminaci procesů ručního testování a obnovení, které jsou neefektivní, zdlouhavé a náchylné k chybám, nástroj Veeam Availability Orchestrator poskytuje plánovanou, odzkoušenou a prověřenou strategii zotavení po havárii – pomocí replik a záloh – pro odolnější provoz IT.

Spolehlivé obnovení
Díky rozsáhlé orchestraci plánů obnovení a migrací všech aplikací a dat, a to kdykoli, můžete zajistit kontinuitu IT služeb a odolnost na všech úrovních.

Automatické testování
Díky automatickému testování plánů zotavení a migrace, oprav a aktualizací aplikací, vývoje a provozu a dalších věcí bez narušení provozu organizace můžete prokazovat obnovitelnost.

Dynamická dokumentace
S přesným reportováním a využitelnou dokumentací, kterou lze vytvářet, upravovat a aktualizovat automaticky podle pravidelného plánu, můžete zajistit požadavky na dodržování norem.
Více info
Vývojářské nástroje Intel

Vývojářské nástroje Intel

Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v České a Slovenské republice kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®. Některé z nich najdete i v našem online katalogu. Kompletní aktuální nabídku anebo licenční radu žádejte od našeho nejbližšího obchodního zastoupení.
Více info
AC Identita a řízení uživatelských účtů

AC Identita a řízení uživatelských účtů

Nebaví vás trávit čas voláním na HelpDesk nebo zadáváním tiketů při potřebě nastavit oprávnění ve vašich systémech při příchodu, odchodu či povýšení vašeho zaměstnance? Produktové řešení AC Identita nabízí možnost bezpečně a efektivně řídit jednotlivá přístupová oprávnění do podnikových informačních systémů a aplikací a  nezatíží finančně rozpočet vaší organizace licenčními poplatky.
Více info
Microsoft Flow

Microsoft Flow

Microsoft Flow je nástroj pro automatizaci opakujících se pracovních nástrojů a postupů. Můžete vytvářet, používat a sdílet automatizované schvalovací pracovní postupy, pomocí kterých můžete rychle reagovat na požadavky a zpracovávat je, ať už se jedná o žádosti o dovolenou, cestovní plány, dokumenty nebo příležitosti k prodeji.
Více info
Microsoft Power BI

Microsoft Power BI

Power BI je služba pro obchodní analýzy, která poskytuje přehledy podporující rychlé a informované rozhodování. Vdechněte svým aplikacím život prostřednictvím dat. Můžete snadno integrovat interaktivní datové vizuály a zajišťovat přehledné sestavy, a to s vysokou přesností a na libovolném zařízení. Transformujte data na působivé vizuály a sdílejte je s kolegy na jakémkoli zařízení. Místní i cloudová data můžete vizuálně zkoumat a analyzovat v jednom zobrazení.
Více info
Uvolněte potenciál svého týmu

Uvolněte potenciál svého týmu

Děláte důležitou práci, ve které se neobejdete bez kvalitních nástrojů. Přinášíme vám přes 100 nových funkcí dostupných nyní také jako SaaS řešení. ALVAO Service Desk je dostupný formou SaaS (Software as a Service). Software rychle nasadíte a jeho použití snadno přizpůsobíte potřebám firmy. Veškerou správu aplikace zajistíme my.

Více info
Office 365

Office 365

AUTOCONT školicí středisko nabízí bohatou nabídku vzdělávacích kurzů. Cílem tohoto kurzu je osvojit si pokročilé nástroje a funkce aplikací Office 365 zaměřených na firemní komunikaci a správu dokumentů. Kurz demonstruje klíčové nástroje umožňující sdílení a editaci dokumentů v on-line prostředí. Nad rámec tradičních kancelářských aplikací (Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook) je pozornost věnována i novým cloudovým nástrojům.

Více info