Microsoft podzimní novinky

Microsoft podzimní novinky

Windows server 2022
Na podzim dorazila nová verze serverového operačního systému Windows Server 2022. Novinky jsou primárně v oblasti bezpečnosti, integrace s hybridním Azure prostředním a správou a aplikační platformy.
Kompletní seznam novinek k dispozici zde.

Office 2021
Další verze nejoblíbenějšího kancelářského balíku Microsoft Office 2021 přináší nové možnosti pro datové typy, funkce, přizpůsobení vzhledu (nový tmavý režim), co-authoring („spoluautorství“ – úprava dokumentů více uživateli v reálném čase) a mnoho dalšího.
Kompletní seznam novinek k dispozici zde

Windows 365
Microsoft v září přichází na trh s úplnou novinkou v podobě osobního PC streamovaného z Microsoft cloudu. Windows 365 v sobě kombinuje sílu a bezpečnost cloudu s jednoduchostí a přizpůsobitelností klasického PC. Můžete streamovat aplikace, data, obsah i nastavení z Microsoft cloudu do jakéhokoliv zařízení. Windows 365 lze škálovat dle výkonu pro potřeby všech firemních uživatelů.
Více informací zde

Více info
Vývojářské nástroje Intel OneAPI

Vývojářské nástroje Intel OneAPI

Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v ČR a SR kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®. Kompletní aktuální nabídku anebo licenční radu žádejte od našeho nejbližšího obchodního zastoupení.Od prosince nová licenční politika. Možnost kombinace různých platforem (Windows, Linux, MacOS) a flexibilnější pojetí licencí. Objednáte - a druhý den licenci máte! 
Více info
Windows 365 Cloud PC

Windows 365 Cloud PC

Microsoft v září přišel na trh s úplnou novinkou v podobě osobního PC streamovaného z Microsoft cloudu. Windows 365 v sobě kombinuje sílu a bezpečnost cloudu s jednoduchostí a přizpůsobitelností klasického PC. Můžete streamovat aplikace, data, obsah i nastavení z Microsoft cloudu do jakéhokoliv zařízení. Windows 365 lze škálovat dle výkonu pro potřeby všech firemních uživatelů.
Více informací zde

Více info
Veeam Backup pro Microsoft Office 365

Veeam Backup pro Microsoft Office 365

Společnost Microsoft v rámci aplikace Office 365 poskytuje výkonné funkce – komplexní zálohování dat aplikace Office 365 však mezi ně nepatří. Veeam® Backup pro Microsoft Office 365 eliminuje riziko ztráty přístupu a kontroly u dat sady Office 365, včetně aplikací Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pro firmy a Microsoft Teams – vaše data tak budou vždy chráněna a dostupná.
Více info
VMware Workspace ONE

VMware Workspace ONE

Současná doba přináší velké výzvy ve správě koncových zařízení a pracovního prostředí. S vhodnými technologiemi lze ale vše efektivně zvládnout. VMware Workspace ONE je platforma pro současný digitální svět, která umí jednoduše a bezpečně doručit a spravovat jakoukoliv aplikaci na libovolném koncovém zařízení. Velmi důležitá je inteligence, se kterou pracuje – analyzuje a vyhodnocuje informace a následně nabízí vhodná řešení konfigurace, automatizace, správy a ochrany.
Více info
Virtuální asistent přes brýle nebo mobil

Virtuální asistent přes brýle nebo mobil

TeamViewer Assist VR patří do skupiny produktů TeamViewer Frontline. Přes chytré brýle (EPSON Moverio, Microsoft Hololens a další) nebo přes kameru ve vašem smartphonu nebo tabletu vás bude dispečer v reálném čase navádět k odstranění závady - právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se přes mobil díváte.  Přehrajte si záznam našeho webináře, kde uvidíte živě, jak taková AR v praxi funguje. 

Více info
Kaspersky 3 za 2. A to se vyplatí.

Kaspersky 3 za 2. A to se vyplatí.

Využijte aktuální promoakce společnosti Kaspersky, kdy je možné získat tříleté endpoint licence za cenu dvouletých. Akce platí na produkty Kaspersky Endpoint Security ve verzích SELECT, ADVANCED, TOTAL, CLOUD a CLOUD PLUS, a to jak na nové licence, obnovy (renewal). Promoakce je platná do 31. 12. 2021, takže neváhejte a udělejte radost sobě nebo svému okolí. Být v bezpečí může být taky příjemný dárek.
Více info