Microsoft Power BI

Microsoft Power BI

Power BI je služba pro obchodní analýzy, která poskytuje přehledy podporující rychlé a informované rozhodování. Transformujte data na působivé vizuály a sdílejte je s kolegy na jakémkoli zařízení.
  • Místní i cloudová data můžete vizuálně zkoumat a analyzovat v jednom zobrazení.
  • Spolupracujte na přizpůsobených řídicích panelech a interaktivních sestavách a sdílejte je.
  • Předdefinované zásady správného řízení a zabezpečení vám umožní škálovat napříč organizací.

Pro analytiky

Rychle přejděte od dat k přehledům a následně k akcím. Využijte možnosti připojit se ke stovkám zdrojů, snadno připravit data a vytvořit úhledné sestavy, a to všechno během několika minut.

Pro IT

Zjednodušíte správu a zajistíte dodržování předpisů a zabezpečení dat. Současně přitom lidem poskytnete přístup k přehledům, které potřebují.

Pro vývojáře

Vdechněte svým aplikacím život prostřednictvím dat. Můžete snadno integrovat interaktivní datové vizuály a zajišťovat přehledné sestavy, a to s vysokou přesností a na libovolném zařízení.
Více info
Microsoft Flow

Microsoft Flow

Microsoft Flow je nástroj pro automatizaci opakujících se pracovních nástrojů a postupů. Můžete vytvářet, používat a sdílet automatizované schvalovací pracovní postupy, pomocí kterých můžete rychle reagovat na požadavky a zpracovávat je, ať už se jedná o žádosti o dovolenou, cestovní plány, dokumenty nebo příležitosti k prodeji.
Více info
Řízení uživatelských účtů s AC Identita

Řízení uživatelských účtů s AC Identita

Musíte při příchodu, odchodu či povýšení zaměstnance řešit vytvoření účtu a manuálně nastavovat přístupová oprávnění ve všech potřebných systémech? Nebaví vás trávit čas voláním na HelpDesk nebo zadáváním tiketů při potřebě nastavit oprávnění ve vašich systémech? AC Identita od společnosti AUTOCONT je produktové řešení, které nabízí možnost bezpečně a efektivně řídit jednotlivá přístupová oprávnění do podnikových informačních systémů a aplikací a  nezatíží finančně rozpočet vaší organizace licenčními poplatky.
Více info
Nová Arcserve UDP 9000 appliance

Nová Arcserve UDP 9000 appliance

Arcserve je na trhu již 29 let a na vývoji současného řešení Arcserve UDP jsou dlouholeté zkušenosti výrobce opravdu vidět. Unified Data Protection (UDP) spojuje nejnovější technologie zálohování, replikace a vysoké dostupnosti v jediné konzoli s intuitivním ovládáním. Architektura nové generace nabízí bezkonkurenční jednoduchost použití při zachování širokého spektra funkcionalit.

Více info
Alvao Inspiration Day

Alvao Inspiration Day

Přijměte pozvání na tradiční konferenci o sdílení zkušeností z prostředí IT Service Managementu - Alvao Inspiration Day, která se koná dne 25. dubna 2019 v budově Microsoftu, Praha. Budete mít možnost se setkat s více než 150 kolegy z oboru, vyslechnout přednášky zkušených lidí z významných českých firem a v neposlední řadě se dozvíte novinky a praktické typy pro použití Alvao.

Více info
Vzdělávejte se v Office 365

Vzdělávejte se v Office 365

AUTOCONT školicí středisko nabízí bohatou nabídku vzdělávacích kurzů zaměřených na Office 365. V naší nabídce naleznete školení vhodné nejen pro začínající uživatele, ale také řadu specializovaných kurzů určených pro analytiky, projektové manažery, vývojáře podnikových aplikací nebo pro IT profesionály, kteří Office 365 do organizace nasazují. Nabízíme také možnost realizace uzavřených kurzů na míru zcela v souladu se vzdělávacími potřebami vaší organizace.
Více info
Vývojářské nástroje Intel

Vývojářské nástroje Intel

Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v České a Slovenské republice kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®. Některé z nich najdete i v našem online katalogu. Kompletní aktuální nabídku anebo licenční radu žádejte od našeho nejbližšího obchodního zastoupení.
Více info