ESET PROTECT Enterprise

ESET PROTECT Enterprise

ESET PROTECT Enterprise je vyvážená ochrana pro velké firmy s technologií XDR. Hlavní výhodou je sofistikovaný nástroj ESET Inspect, který identifikuje nezvyklé chování v počítačové síti, a umožňuje správci ve vyšetření a nápravě bezpečnostních incidentů. V reálném čase monitoruje a vyhodnocuje všechny aktivity v síti (například chování uživatelů, soubory, procesy, registry, paměť a události), což firmám umožňuje v případě potřeby rychle zareagovat. Využít můžete cloudový sandbox ESET LiveGuard Advanced, ve kterém se analyzují nové a neznámé soubory. Na základě chování testovaného vzorku automaticky vyhodnotí, zda jde o hrozbu, či nikoli. V řešení dále najdete produkty pro ochranu počítačů, serverů, notebooků a mobilních zařízení proti všem druhům malware hrozeb. Všechny produkty můžete vzdáleně spravovat pomocí konzole v cloudu nebo on premise.
Více info
Safetica NXT

Safetica NXT

Safetica NXT je mimořádně rychle nasaditelná a snadno použitelná služba, která běží nativně v zabezpečeném cloudu. Pro provoz tohoto řešení není potřeba žádná hardwarová infrastruktura. Safetica Client se jednoduše nainstaluje na koncová zařízení a ihned začne detekovat vnitřní hrozby a rizika, předcházet únikům dat a zaznamenávat možné incidenty. Implementace Safetica NXT je bezkonkurenčně rychlá. Nasazení řešení do firemního prostředí je otázkou několika hodin. Během několika dní je pak možné provést první bezpečnostní audit a nastavit počáteční pravidla DLP.

Více info
Technologie Sophos Intercept X

Technologie Sophos Intercept X

Zatímco na světě existuje nespočet druhů malwaru, efektivních způsobů, jak doručit tento malware na koncovou stanici jsou pouze desítky. Proto je specializace na přerušení těchto cest velice efektivním způsobem ochrany. Technologie Exploit prevention rozpozná všechny nejčastěji zneužívané zranitelnosti v internetových prohlížečích, flash playerech apod. a následně systém ochrání proti jejich zneužití. Proto dokáže zastavit hrozby ještě předtím, než se do systému vůbec dostanou. Díky této technologii dokáže Sophos Intercept X účinně chránit mimo jiné i proti „Zero Day“ útokům a neznámým hrozbám
Více info
Poraďte se s odborníky na Veeam

Poraďte se s odborníky na Veeam

Potřebujete poradit s výběrem správného Veeam řešení pro zálohování dat vaší infrastruktury? Plánujete provést migraci ze staršího zálohovacího nástroje nebo potřebujete poradit s návrhem a implementací? S tím vším může AUTOCONT pomoci. AUTOCONT je členem programu Veeam-Accredited Service Partners (VASP) a disponuje řadou specialistů v oblasti zálohování, na které se můžete obrátit ve věcech týkajících se technologie Veeam.
Více info
Hromadný unboxing a vzdálená správa

Hromadný unboxing a vzdálená správa

Při každém nákupu mobilu a tabletu myslete na to, že zdarma (stačí registrace přes AUTOCONT), nebo za poplatek ve výši jen několika € ročně, získáte mnoho dalších funkcí navíc, když využijete automatického unboxingu a nastavení všech nakupovaných zařízení, aniž byste na ně museli fyzicky sáhnout. Samsung KNOX (Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) jsou balíky pro kompletní hromadné nastavení, správu, zabezpečení, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách legacy Android, Samsung, Apple iOS, iPad iOS, Windows a později letos také ChromeOS. 

Více info
VMware Workspace ONE

VMware Workspace ONE

Současná doba přináší velké výzvy ve správě koncových zařízení a pracovního prostředí. S vhodnými technologiemi lze ale vše efektivně zvládnout. VMware Workspace ONE je platforma pro současný digitální svět, která umí jednoduše a bezpečně doručit a spravovat jakoukoliv aplikaci na libovolném koncovém zařízení. Velmi důležitá je inteligence, se kterou pracuje – analyzuje a vyhodnocuje informace a následně nabízí vhodná řešení konfigurace, automatizace, správy a ochrany.
Více info
Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Používáte Microsoft 365, Dynamics 365, Sharepoint, Google G Suite a další? Vždy mějte na paměti, že zálohování dat v cloudu je stejně potřebné jako v prostředí onpremise. Prémiový nástroj Keepit můžete nasadit v řádech minut. Bezpečná záloha cloud to cloud s pokročilými funkcemi a několika možnostmi obnovy. Nepotřebujete infrastrukturu a ani server v cloudu. Vyžádejte si u nás demo a nabídku, vyzkoušejte Keepit na vlastní kůži a zálohujte.

Více info