Nástroje pro vizualizaci a virtualizaci

Nástroje pro vizualizaci a virtualizaci

Softwarové nástroje pro virtualizaci vašich pracovních stanic? ANO. Jsme autorizovaným partnerem  společnosti nVidia a vybavíme vaše servery a pracovní stanice výkonnými urychlovači výpočtů (GPU) s čipy nVidia. Například Tesla T4 má revoluční jádro Tensor a skýtá 40x vyšší výpočetní výkon než kterého byste dosáhli jen s využitím CPU. Vybavíme vás nejvýkonnějšími GPU a celými stroji pro virtualizaci, vizualizaci i výpočty. 

Od 1 | 1 s dph
Více info
Dokonalé nástroje AR pro mistry oboru

Dokonalé nástroje AR pro mistry oboru

TeamViewer Assist VR patří do skupiny produktů TeamViewer Frontline. Přes chytré brýle nebo kameru ve vašem telefonu nebo tabletu vás bude dispečer v reálném čase navádět k odstranění závady - právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se přes mobil díváte. Modul Assist VR (dříve Pilot) je příplatkem k ročnímu předplatnému TeamVieweru a dá se koupit i zvlášť. Funguje například s brýlemi EPSON Epson BT-350. U nás TeamViewer získáte nejvýhodněji.
Od 7 428 | 8 988 s dph
Více info
AC Portál pro školy

AC Portál pro školy

Intranet je pro školní organizace stejně klíčový jako pro firmy. Využili jsme k našemu projektu Sharepoint Online, který je, až na výjimky, součástí všech plánů Microsoft 365 / Office 365. Vytvořením webového rozcestníku jsme dali školám na jedno místo důležité odkazy a přehled informací z provozu školy.
Více info
Bezpečnost, nebo nerušená práce?

Bezpečnost, nebo nerušená práce?

Rovnováha mezi důkladným zabezpečením a nerušenou prací uživatelů byla pro společnost Safetica vždy prioritou. V nejnovější verzi Safetica 9.9. nemusí blokující DLP politika nutně přerušit práci uživatele. Administrátor nyní může důvěryhodným uživatelům nastavit možnost porušit DLP politiku, pokud k tomu mají oprávněný důvod. Takové události jsou samozřejmě zaznamenány a lze je snadno auditovat. Díky uživatelským komentářům s odůvodněním pak administrátor snadno pochopí kontext každé události.
Více info
Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Standard

Získejte desktopové verze aplikací Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint a OneNote (plus Access a Publisher pouze pro PC). Spolupracujte efektivně pomocí Microsoft Teams, posílejte e-maily snadno a přehledně díky hostovanému e-mailu, vlastní doméně a 50 GB poštovní schránce. Můžete ukládat a sdílet soubory prostřednictvím 1 TB cloudového úložiště na OneDrivu, pořádat online schůzky a videokonference až pro 250 lidí.
Více info
Citrix WORKSPACE

Citrix WORKSPACE

Citrix není jen aplikační a desktopová virtualizace. Citrix Workspace představuje virtualizované pracoviště zaměstnance/uživatele, které je nezávislé na koncovém zařízení a jeho operačním systému. Poskytuje uživateli jednoduchý a bezpečný přístup ke všem digitálním firemním zdrojům, které potřebuje pro svou práci. Jednotné uživatelské prostředí pro aplikace, souborové systémy (One Drive, Google drive,...) nebo mikroaplikace pomáhá k vyšší spokojenosti zaměstnanců a lepší efektivitě a produktivitě práce.
Více info
Vývojářské nástroje Intel

Vývojářské nástroje Intel

Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v České a Slovenské republice kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®. Některé z nich najdete i v našem online katalogu. Kompletní aktuální nabídku anebo licenční radu žádejte od našeho nejbližšího obchodního zastoupení. Nyní nově licencování v režimu OneAPI: 1 licence platí pro 3 platformy - Windows, Linux i MacOS, není nutné kupovat pro každý OS jinou. 
Více info