Videokonferenční řešení všech velikostí

Videokonferenční řešení všech velikostí

Už téměř 20 jednacích místností v mnoha lokalitách s kvalitní audio a video technikou, jednotným ovládáním a správou v současné době výrazně zlepšuje komunikaci přes Teams Rooms i u nás v AUTOCONTu. A to se zákazníky, interními týmy i jednotlivci. A přirozeně tak i šetříme nároky na čas a cestovní náklady.

Využíváme k tomu produkty Logitech a Microsoft.

Přečtěte si nebo se podívejte na VideoStory, jak řešení zasedacích místností vypadá a jaké výhody s sebou nese.

Více info
Monitor pro vše. Nahradí i dokovací stanici.

Monitor pro vše. Nahradí i dokovací stanici.

Špičkový 32" IPS QHD kancelářský dokovací monitor Philips krom eko a ergo prvků nahradí i dokovací stanici. Má vestavěnou zasouvací webkameru 2MP s funkcí Windows Hello, mikrofonem a LED indikátorem hovoru. Dokovací USB-C zajistí napájení až 90W, RJ45  připojení k Ethernetu. Power senzor ušetří až 80% spotřeby (detekuje přítomnost uživatele). Výstupem na DP zřetězíte více monitorů za sebe. K montáži více monitorů vedle sebe doporučujeme polohovatelné držáky Ergotron. 

9 248 | 11 190 s dph
Více info
Upevníte cokoliv kamkoliv

Upevníte cokoliv kamkoliv

Dokonalé upevnění vašich mobilních zařízení kamkoliv si vzpomenete zajistí držáky a prvky značky RAM MOUNTS. Stovky různých možností  speciálně navržených pro Apple, Samsung, Zebru, Honeywell i univerzály. Mobil, tablet, skener a třeba  i hrníček na kávu a nářadí můžete mít spolehlivě upevněné na dosah ruky ve vysokozdvižném vozíku, v autě, kamionu, na motocyklu, na kole nebo na lodi. 

Více info
Videohovory a surfování i bez počítače

Videohovory a surfování i bez počítače

Ke 32" smart monitoru Samsung M8 s webkamerou není přímo nutné mít počítač. Surfujte na Internetu, upravujte dokumenty a pracujte na projektech. S novým Workmode můžete také vzdáleně přistupovat k jinému počítači, používat cloudové kancelářské aplikace Microsoft365 a také se připojit k mobilním zařízením Samsung pomocí funkce Samsung DeX, používat virtuální desktopy a pracovat jako s počítačem, byť bez něj. Rozlišení UHD, HDR10+, sRGB 99% umožní prohlížet i upravovat fotografie a filmy v realistických barvách.
Od 21 956 | 26 566 s dph
Více info
Čísla vždy po ruce

Čísla vždy po ruce

Elegantní štíhlá číselná klávesnice Microsoft Number Pad s kalkulačkou a prvotřídním povrchem vám umožní pracovat s čísly rychleji a přirozeněji. Můžete se přepínat až mezi třemi současně připojenými zařízeními. Knoflíková baterie vydrží na připojení Bluetooth 5.0 až 24 měsíců  Vytvořite si snadno i klávesové zkratky pro často používané symboly a spouštění maker překvapivě právě přes tuto externí numerickou klávesnici. 

438 | 529 s dph
Více info
Surface. Hub. Spolupráce.

Surface. Hub. Spolupráce.

Originální obří 50" a 85" AIO PC Microsoft Surface Hub 2S již ve své 2. generaci používá speciální operační systém Windows 10 Team Edition a Microsoft Teams for Surface Hub. Je to interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem. Hub má zabudovanou 4K smart kameru s úhlem záběru 90° (50") a 136° (85"), 3pásmové repro, 8 mikrofonů a procesor Intel® Core™ i5, 8GB RAM, 128GB SSD. Surface Hub 2S můžete vidět i naživo. To vám zařídíme po předchozí  domluvě. Přijďte se podívat! 

Více info
Kompaktní a tichý set

Kompaktní a tichý set

Minimalistické, trendy a praktické – takové by mělo být každé spojení bezdrátové myši a klávesnice. Přesně tyto požadavky splňuje i set MK470 od Logitech. Klávesnice je vybavena nízkoprofilovými klávesami s nůžkovým mechanismem, a tak je psaní pohodlné a s příjemnou odezvou, byť je kladen důraz na prostorovou nenáročnost. Zkrátka sada MK470 je praktickým spojením dvou světů. Technologického a toho stylového.
1 024 | 1 239 s dph
Více info