Oživte paměťové buňky svému počítači

Oživte paměťové buňky svému počítači

Nejprodávanější SSD v AUTOCONTu  je Samsung 870 EVO.

Excelentní výkon
Samsung 870 EVO dosahuje maximální rychlosti sekvenčního zápisu rozhraní SATA až 560/530 MB/s. Intelligent TurboWrite zrychluje rychlost zápisu a zachovává dlouhodobě vysoký výkon s větší a variabilnější vyrovnávací pamětí.

Špičková spolehlivost
Díky až 2 400 TBW s pětiletou zárukou je 870 EVO špičkou na trhu ve spolehlivosti. Zvládá vše od každodenní práce na počítači až po zpracování 8K videa. Je vybaven nejnovější šestou generací NAND a MKX, které zajišťují stabilní používání.

Kompatibilnější než kdykoli předtím
870 EVO prošel testy kompatibility s hlavními hostitelskými systémy a aplikacemi, včetně čipsetů, základních desek, NAS a nahrávacích video zařízení. Jako poslední z celosvětově nejprodávanější řady EVO je 870 EVO osvědčený ve své všestrannosti a kompatibilní se systémy a požadavky každého uživatele.

Jednoduchý upgrade
Upgrade na 870 EVO je jednoduchý pro každého se stolním PC nebo notebookem podporujícím standardní 2,5" formát SATA. Stačí zapojit 870 EVO do slotu SATA a nechat software Samsung Magician, aby se postaralo o zbytek.

Software Samsung Magician
Samsung Magician 6 kontroluje a spravuje váš SSD celou řadou užitečných nástrojů, pomáhá udržet tak krok s nejnovějšími aktualizacemi, monitorovat životnost a stav disku a dokonce zvýšit jeho výkon.

Veškeré firmware i komponenty, včetně světově uznávaného standardu Samsung DRAM a NAND, jsou vyráběny společností Samsung, což zaručuje kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Od 711 | 861 s dph
Více info
Nečekaně rychlá a ještě více úsporná

Nečekaně rychlá a ještě více úsporná

Ideální tiskárna pro malé pracovní skupiny ve firemním prostředí. Epson WF-C5890DWF dokáže tisknout na mnoho různých  médií, včetně recyklovaného papíru, lesklých médií, obálek a štítků. První strany se dočkáte už za 5,3 sekundy barevně a 4,8 sekundy černobíle. Vytisknete až 10 000 stran černobíle a 5 000 stran barevně bez nutnosti výměny spotřebního materiálu. Méně dílů, méně odpadu, nižší spotřeba energie oproti laserovému tisku. EPSON doporučujeme všem, kteří šetří peníze i přírodu. 

10 157 | 12 290 s dph
Více info
Další vydání bestselleru

Další vydání bestselleru

Na dokování je tu  i-Tec. Vznikl v Ostravě, stejně jako AUTOCONT: Druhá generace výkonné kancelářská dokovací stanice s podporou superrychlých portů, výstupem až na dva externí monitory ve vysokém rozlišení až 4K. má dostatek portů USB-C (až 10GB/s), Thunderbolt“ 3/4, zajistí rychlé připojení k firemní síti, můžete ji uchytit i za monitor  a podporuje všechny současné nejpoužívanější operační systémy. Nabíjí notebooky a tablety až do příkonu 100 W.

3 856 | 4 666 s dph
Více info
Větší plocha pro práci i pro autentické zážitky

Větší plocha pro práci i pro autentické zážitky

Vše pro práci i oddech najdete ve 34" zakřiveném monitoru Philips 34B1U. s dokovací stanicí a KVM přepínačem. 5MP webkamera pro Windows Hello zaijistí rychlé přihlášení k počítači, ostrý obraz  ve schůzkách a přes mikrofon s funkcí potlačením šumu budete krásně slyšet. Rozlišení QHD 3440x1440/120Hz, repro 2x5W, RJ45, USB-C s příkonem až 100W, přepínač pro výběr vstupních zdrojů MultiView, senzor přítomnosti uživatele a další finty. PHLIPS je  naše oblíbená značka monitorů. 
12 223 | 14 790 s dph
Více info
Ostrý jako SHARP

Ostrý jako SHARP

Špičkové kalibrovatelné velkoformátové displeje SHARP/NEC doporučujeme pro nejnáročnější nasazení ve velínech a pro non stop provoz. Nyní nabízíme zvýhodněné projektové ceny na základní ekonomické signage modely 32" - 55" řady E328, E438, E498, E558. Mají integrovaný MediaPlayer s nativním rozlišením UHD a vysokým HDR, který nevyžaduje žádné další kabely, externí zařízení ani software pro zobrazování obsahu a vyrobíte tak rychle a jednoduše profesionální řešení. USB rozhraní napájí další zařízení až do příkonu 10W. Spolu s monitorem získáte i NEC NaviSet Administrator v2 - nástroj pro správu všech instalovaných displejů. Vyžádejte si u nás projektovou cenu už od jednoho kusu. 

Od 17 395 | 21 048 s dph
Více info
Profesionální zvuk pro každé pracoviště

Profesionální zvuk pro každé pracoviště

Vychutnejte si čistý zvuk u všech hovorů i poslechu médií. 
Logitech Zone Wireless 2 mají čtyři mikrofony eliminující rušivé hluky okolí s podporou AI a formováním paprsku odstíní cvakání klávesnice nebo hovor kolegů až do vzdálenosti 60 cm. Automatika s AI odstraňuje šum okolí, odděluje hlas od pozadí, takže vás protistrana uslyší mnohem jasněji. Současně můžete být spárováni se dvěma zařízeními přes USB stick nebo Bluetooth a přepínat se mezi nimi. Přes apku Logi Sync se dá updatovat firmware a nastavovat různé funkce na dálku. Ideální kombinaci vidíte na obrázku - s Logi Dockem a kamerou Brio.
Více info
Tiskárna s připojením ke cloudu? Řešení má CANON

Tiskárna s připojením ke cloudu? Řešení má CANON

Vysoce kvalitní a kompaktní barevná multifunkční zařízení A4 s možností připojení ke cloudu pro bezproblémovou integraci do kanceláře. Připojení ke cloudu umožňuje bezpečné skenování a tisk odkudkoli, čímž podporuje vzdálenou práci a spolupráci celého pracovního týmu. Bezproblémová integrace do stávajícího řízení správy uživatelů a řešení vzdálené údržby. Zabezpečení dokumentů, tisk po autorizaci uživatele. Rychlost tisku až 33 str./min, rozlišení 1200x1200, rychlost skenování až 100 obr/min.
25 351 | 30 929 s dph
Více info