Počítač pro podnikové profesionály

Počítač pro podnikové profesionály

Počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Stolní počítač Optiplex 7010 SFF vám poskytuje potřebný výkon a široké možnosti správy a zabezpečení v kompaktním šasi Small Form Factor. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL OptiPlex.

Tento stroj je založen na výkonné platformě s procesorem Intel 13. generace, který je doplněn rychlou operační pamětí DDR4 a oceníte také podporu osazení pevnými disky HDD nebo SSD M.2. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci a díky grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.

Počítače OptiPlex vám nabízí široké možnosti správy, díky které mohou pracovníci IT oddělení upravovat nastavení v systému BIOS a konfigurovat systémy flexibilně dle požadavků infrastruktury informačních technologií organizací. Nástroje DELL umožňují centralizovanou a automatickou správu pro veškeré vaše stolní PC.

16 516 | 19 984 s dph
Více info
Surface Hub 3 - legenda ve třetí generaci

Surface Hub 3 - legenda ve třetí generaci

Přijďte se podívat! Jsme preferovaným partnerem Microsoftu k prodeji  zařízení řady Surface. Originální obří 50" a 85" AIO PC Microsoft Surface Hub 3 znamená už 3. generaci tohoto velkolepého nástroje. Hub používá speciální operační systém Windows Team Edition včetně Microsoft Teams Rooms for Surface Hub. Nyní vylepšené update systému pro podzim 2023. Je to interaktivní tabule, videokonferenční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem. Hub má zabudovanou 4K smart kameru s úhlem záběru 90° (50") a 136° (85"), 3pásmové repro, 8 mikrofonů a procesor Intel® Core™ i5, 8GB RAM, 128GB SSD. Surface Hub ve 2. nebo 3. generaci (dostupná koncem roku 2023) můžete vidět i naživo. Ukázku zařídíme po předchozí domluvě v Praze.

Více info
Počítače AUTOCONT na míru do 2 dnů

Počítače AUTOCONT na míru do 2 dnů

Expresní zakázky vyřizujeme i do 2 pracovních dnů (podle kapacity výroby a stavu skladu). Desktop, tower, SFF, mini nebo rack do 19" zástavby? COM a LPT porty navíc? Více grafických karet? Windows Pro EDU za zvýhodněnou cenu pro školy? Stanice se zahořeným a testovaným RAID polem? Individuální image podle přání zákazníka? To vše umíme. Už 33 let.

Od 8 790 | 10 636 s dph
Více info
Bezpečnost, jednoduchost i spolehlivost v jednom

Bezpečnost, jednoduchost i spolehlivost v jednom

Dell Optiplex 24 (7410) v konfiguraci All-in-One představuje špičkovou volbu pro komerční využití díky své vysoké úrovni zabezpečení, jednoduché správě, vynikající spolehlivosti a kompaktnímu designu. Jako stěžejní prvek jakékoli firmy či kanceláře, tento osobní počítač Dell Optiplex přináší nejen vysoký výkon, ale také profesionální design a robustní konstrukci. Jeho vysoká kvalita provedení a pečlivě vybrané komponenty spolu s podporou od renomovaného výrobce z něj činí investici, která se dlouhodobě vyplatí. Počítač je vybaven moderní technologií Intel, která zajišťuje plynulý chod vaší každodenní práce.

24 924 | 30 158 s dph
Více info
Pro milovníky Chromu

Pro milovníky Chromu

Zcela nový ASUS Chromebox 5 má vše, co potřebujete v práci i doma na platformě Google; má dva porty HDMI, DisplayPort a Thunderbolt™ 4 a připojíte k němu až čtyři 4K monitory. WiFi 6E a 2,5G Ethernet skýtají ultrarychlé síťové připojení. Uvnitř krabičky najdete i 15W bezdrátovou nabíječku s certifikací Qi. Automatické softwarové a bezpečnostní aktualizace, přístup ke Google Play a podpora vzdáleného nastavení po vybalení bez toho, aby na něj musel správce IT sáhnout. 

8 666 | 10 486 s dph
Více info
Jak se to i9 do té kostky vleze?

Jak se to i9 do té kostky vleze?

Bez ohledu na to, jak náročné nebo složité jsou vaše pracovní postupy, lze pracovní stanici Lenovo ThinkStation P3 Ultra mini nakonfigurovat tak, aby je splnila – nyní i v budoucnu. S podporou až 128 GB paměti a až 9 TB úložiště a řadou vysokorychlostních portů, včetně tří portů DisplayPort a dvou portů RJ45, nabízí tato pracovní stanice nepředstavitelnou úroveň energie a výkonu na minimálním prostoru  všude, kde potřebujete být. Je poháněná procesory Intel® Core™ 13. generace a s možností výběru nejnovějších diskrétních grafik NVIDIA. 
101 099 | 122 330 s dph
Více info
Vrchol výpočetní techniky

Vrchol výpočetní techniky

Apple neustále zvyšuje laťku a do své ikonické řady iMaců vkládá nejmodernější technologie. Apple iMac M3 s nejnovějším systémem macOS je důkazem jejich odhodlání posouvat hranice možností stolních počítačů. Srdcem počítače Apple iMac je nyní čip M3, který je ztělesněním neutuchající snahy společnosti Apple o dokonalý výkon. Čip M3, vyrobený 3nm procesem nové generace, je technologický zázrak, který hladce integruje hardware a software a přináší úroveň výkonu, efektivity a zabezpečení, jež byly dříve považovány za nedosažitelné.

Od 35 674 | 43 166 s dph
Více info