Je to ještě stolní počítač?

Je to ještě stolní počítač?

Nejkompatibilnější řešení stolního počítače na světě, které je plně modulární a bez nároků na prostor, nabízí vyměnitelné komponenty pro nejvyšší flexibilitu a výkon. Inovativní stolní počítač v kompaktním provedení umístěný uvnitř tenkého a lehkého stojanu. OptiPlex 7070 Ultra vychází z 25W mobilní architektury Intel® a obsahuje procesory Intel® Mobile U, díky nimž si navzdory kompaktnímu provedení zachovává vysoký výkon s procesory až Quad Core™ i7. Počítač Ultra může mít ve své konfiguraci až 64 GB paměti DDR4 RAM a až dva 1TB disky SSD.
Více info
Obdivuhodný nástroj pro kreativce

Obdivuhodný nástroj pro kreativce

Na novém modelu Lenovo Yoga A940 si 27” displej nakloníte až do 25° na otočném pantu, který navíc poskytuje stabilitu pro kreslení a psaní s digitálním perem. Do režimu kreslení sklopíte stroj lehce jednou rukou a užijete si pocit psaní se skutečným perem, ať už kreslíte svůj další projekt nebo upravujete detaily v Lightroomu. Posouvejte objekty otočným ovladačem s podporou pro Adobe Illustrator, Photoshop, Lightroom a další tituly. Výkonný zvuk v každém režimu se systémem reproduktorů Dolby Atmos®. 

1 | 1 s dph
Více info
Malý základ velkého PC

Malý základ velkého PC

I tento minipočítač se může stát základem velkého řešení. GIGABYTE Brix skrývá procesor Intel® Celeron® J4105 s příkonem pouhých 10W, 1 slot na RAM, pozici pro 2,5" SATA disk a dual-band WIfi/BT kartu. Má výstupy HDMI a VGA, 4x USB3.0 (1x USB-C), součástí je montážní plech pro přichycení k monitoru přes VESA držák. Tento barebone - a dalších 40 variant PC ve formátu UCFF (NUC)  - může být základem kompletně sestaveného PC s brandem AUTOCONT.
Od 1 | 1 s dph
Více info
10. generace krásy

10. generace krásy

Skvěle navržený 24" stolní počítač DELL Inspiron 5490 AIO, osazený nejnovějšími procesory Intel® Core™ 10. generace, s displejem InfinityEdge, střídmými linkami stojanu, technologií Dell Cinema a vysunovací webkamerou se stane ozdobou každého interiéru. Zvuková lišta směřuje vpřed do prostoru pro klávesnici pod displejem. S grafikou nVidia, Bluetooth 5 a Dell Mobile Connect využijete všechna svá domácí zařízení i multimediální funkce Windows 10 naplno.

1 | 1 s dph
Více info
Byznysmen v PC

Byznysmen v PC

Byznys nestrpí žádné výpadky. Základní desky ASUS Prime CSM s čipsetem Intel Q370 - to jsou rytíři v plné zbroji - základ firemní armády plně zabezpečených podnikových počítačů. Správa přes Intel AMT (vPro), ochrana přes ASUS Shield, TPM, odolný BIOS, Secure Boot. Odolná konstrukce komponent. V ceně desky je trvalá licence software pro vzdálenou správu a management a záruka rychlého servisu (vyzvednutí a doručení v místě instalace). 

2 892 | 3 499 s dph
Více info
Začněte s HP od A

Začněte s HP od A

Pusťte se do každodenní práce s cenově dostupným stolním počítačem HP Desktop Pro A, který disponuje potřebným výpočetním výkonem a příznivou cenou. Úsporný design šasi, procesor AMD Ryzen, grafická karta AMD Radeon RX Vega 8, 256 GB SSD SATA, 8GB RAM, DVD mechanika. Standardem jsou utility HP pro zabezpečení a správu koncových zařízení.
1 | 1 s dph
Více info
Vykročte k dokonalosti

Vykročte k dokonalosti

HP Z1 G5 TWR Workstation je základním modelem výkonných pracovních stanic HP na vaší cestě k nejvyšším výkonům. Typické osazení: Intel® Core™ i7-9700, čipová sada Intel® Q370 s podporou vzdálené správy Intel vPro, 256 GB PCIe® NVMe™ SSD, optická mechanika, grafika NVIDIA® Quadro® P400 s výstupem na 4x mini DisplayPort - tedy na 4 monitory už v základu. Váš první certifikovaný nástroj pro VR, CAD design, velíny a další pracoviště, nabízí nadstandardní možnosti rozšiřování v budoucnu.

1 | 1 s dph
Více info
3letý HPI CarePack zdarma

3letý HPI CarePack zdarma

Mějte 3 roky bez obav! K nákupu vybraných notebooků HP ProBook řady 400 se systémem Windows 10 Pro a desktopů řady 400 s získáte 3letý CarePack ZDARMA!
Číslo produktu U6578E: HP CarePack typu Next Business Day (NBD) on-site tj. odezva následující pracovní den s opravou u zákazníka.
Více info