I v zarušeném prostředí spolehlivě a šifrovaně

I v zarušeném prostředí spolehlivě a šifrovaně

Logi Bolt je špičkový bezdrátový protokol pro klávesnice a myši, navržený tak, aby splňoval rostoucí nároky v oblasti zabezpečení podniku, i v bezdrátových prostředích plných rušení, typicky ve velkých kancelářích. Přijímače Logi Bolt USB poskytují spolehlivé připojení bez výpadků až do vzdálenosti 10 metrů. Klávesnice a myši v řadě MX Busines jsou také vybaveny Boltem. 

Celé to řešení je určeno pro velké firmy. Přeplněné open-spacy se stovkami lidí na jednom místě. A zároveň také pro firmy, které jsou ochotné investovat do kvalitního vybavení a technologií ke zvýšení komfortu práce a tím i výkonnosti svých zaměstnanců. 

Produkty v této řadě Bolt: MX Master / MX Anywhere / MX Keys si můžete také vyzkoušet. Buďte mezi prvními, kteří to zkusí. 

Více info
Neustále ve střehu

Neustále ve střehu

LCD monitor od Philips s funkcí SmoothTouch vám zajistí dokonalou produktivitu. Za pomoci dotykového ovládání pozdvihněte schůzky na novou úroveň, spolupracujte na úlohách v týmu a nechte se vést vaší interaktivní fantazií. Díky vylepšenému Full HD 1920x1080 rozlišení si vychutnáte ostrý obraz a reálné zobrazení barev. Technologie SmartContrast automaticky nastaví barevnost a podsvícení. Vy se tak můžete z dobře odvedené práce radovat o to více. 

6 032 | 7 299 s dph
Více info
A3 rychle, levně, kvalitně a spolehlivě

A3 rychle, levně, kvalitně a spolehlivě

Užívejte si výhody tisku formátu A3. Tiskněte oboustranně interní letáky, návrhy brožur, tabulky a mnoho dalšího. Ušetříte za energii a zároveň snížíte dopad na životní prostředí. Automatický oboustranný tisk, skenování, kopírování a faxování. Další úspory nákladů díky méně častým výměnám spotřebního materiálu. Méně náhradních dílů, vyšší spolehllivost. Pigmentové inkousty DuraBrite Pro. Po 3 roky servis onsite v ceně.

20 900 | 25 289 s dph
Více info
Videokonference pod paží

Videokonference pod paží

Nová generace videokonferenčních setů Logitech Rally Bar a Rally Bar mini používá AI hledáček a vlastní operační systém ColabOS. Hovory přes Teams, Zoom uskutečníte i bez počítače. Když připojíte ke kamerovému setu i tablet TAP, pak zahájíte schůzku snadno dotykem. Místnost musí mít vlastní účet v dané platformě. Součástí je pak i hardware (pro Windows nebo Android), který provoz jednací místnosti řídí. Jsme autorizovaným partnerem LOGITECH. Požádejte si o svou kalkulaci místnosti na míru.

Od 24 900 | 30 129 s dph
Více info
Velkoobjemový tisk za ultranízkou cenu

Velkoobjemový tisk za ultranízkou cenu

Inovativní laserová tiskárna HP umožňuje velkoobjemový tisk za ultranízkou cenu. Tiskněte snadno velké objemy s první bezkazetovou laserovou tiskárnou na světě, která obsahuje toner na tisk 5000 stran. Spolehněte se na kvalitu HP za ultranízkou cenu. Tiskněte a skenujte prakticky odkudkoli s nejlepší aplikací pro mobilní tisk ve své třídě – HP Smart. Díky této revoluční tiskárně se můžete vždy spolehnout na vysoce kvalitní tisk.

5 616 Kč | 6 795 Kč s dph
Více info
Stylová, cenově dostupná

Stylová, cenově dostupná

Tiskárna Canon PIXMA řady TS7450 je stylová, cenově dostupná a snadno se používá. Nabízí možnost tisku na mnoho druhů kreativních médií z vašeho počítače, tabletu nebo smartphonu. Díky technologii podavače ADF můžete naskenovat a okopírovat více listů v polovičním čase. Skenujte nebo kopírujte 35 stran najednou. Bezdrátové připojení. Automatický oboustranný tisk. Tisk bezokrajových fotografií a připojení k cloudovým službám je samozřejmostí. 

1 888 Kč | 2 284 Kč s dph
Více info
Vysoce produktivní multifunkce

Vysoce produktivní multifunkce

Vysoce produktivní multifunkční tiskárna HP LaserJet MFP M234sdne je stroj s nejrychlejším oboustranným tiskem ve své třídě, automatickým podavačem a aplikací HP Smart, která vám ušetří čas. Se službou HP+ můžete využívat tisk s neomezenými možnostmi. Spolehněte se na bezproblémový provoz.

4 712 Kč | 5 702 Kč s dph
Více info