Jakákoliv místnost i velikost

Jakákoliv místnost i velikost

Zapůsobte v jakémkoliv pracovním prostoru s velkou, škálovatelnou interaktivní projekční plochou, která propojuje týmy na pracovišti i mimo něj. Díky projektoru Epson EB-735Fi můžete transformovat jakýkoliv pracovní prostor, který umožňuje lepší spolupráci a vyšší produktivitu, stejně jako udržitelnost.

67 771 | 82 002 s dph
Více info
Snadné připojení

Snadné připojení

V době kdy strávíme více času ve videokonferencích dokáží být konference technicky náročné. Logitech Scribe tuto skutečnost velmi usnadňuje. Jde o unikátní kameru určenou pro sdílení obsahu na bílé tabuli skrze Microsoft Teams, Zoom a mnoho dalších. Kamera je vybavena bezdrátovým tlačitkém, který s kamerou komunikuje a umožňuje připojení do konferencí pouhým stiskem.
26 438 | 31 990 s dph
Více info
Brilantní tisk!

Brilantní tisk!

Očekávejte brilantní barevné výtisky z pokročilých multifunkčních zařízení vybavených technologií JetIntelligence. Tento tisk nabízí nejbezpečnější tisk na světě a širokou škálu funkcí pro manipulaci s papírem, což pomáhá šetřit čas a zjednodušuje pracovní postupy
120 535 Kč | 145 847 Kč s dph
Více info
Tichá, avšak efektivní práce

Tichá, avšak efektivní práce

Minimalistické, trendy a praktické – takové by mělo být každé spojení bezdrátové myši a klávesnice. Přesně tyto požadavky splňuje i set MK470 od Logitech. Klávesnice je vybavena nízkoprofilovými klávesami s nůžkovým mechanismem, a tak je psaní pohodlné a s příjemnou odezvou, byť je kladen důraz na prostorovou nenáročnost. Zkrátka sada MK470 je praktickým spojením dvou světů. Technologického a toho stylového.
Od 951 | 1 150 s dph
Více info
Černobílý Canon

Černobílý Canon

Multifunkční černobílá tiskárna 4v1 s mobilním připojením, vyšší kapacitou, šestiřádkovým dotykovým panelem a působivou kvalitou a rychlostí. Je vybavená velkým množstvím inovativních funkcí optimalizovaných pro malé a domácí kanceláře.

6 729 Kč | 8 142 Kč s dph
Více info
Stylový širokoúhláč

Stylový širokoúhláč

Samsung T35F vás okouzlí na první pohled. Je doopravdy stylový! Na třech stranách nabízí bezrámečkové provedení a pod obrazovkou stojan, který má tvar písmene Y. Rovněž disponuje širokými pozorovacími úhly, podporuje také FreeSync a režim Eye Saver, který se stará o zdraví a pohodlí vašich očí. Tento FHD monitor o úhlopříčce 24" se hodí do každé kanceláře i na domácí pracovní stůl.
2 641 | 3 196 s dph
Více info
Neuvěřitelně živé barvy

Neuvěřitelně živé barvy

LED Monitor AOC 27G2U5 nabízí 27" uhlopříčku, velmi dobrý FHD displej o rozlišení 1920 x 1080 pixelů a obnovovací frekvenci 75 Hz. Monitor má navíc velmi úzké rámečky, je tedy ideální pro použití vícero monitorů zároveň. Disponuje také technologií AMD FreeSync proti tearingu. Nechybí zde ani sada konektorů od HDMI až po USB 3.0. Moderní zpracování a maximální plocha mohou být ozdobou každého stolu.
5 199 | 6 291 s dph
Více info
Skvělá produktivita s HP

Skvělá produktivita s HP

Užívejte si rychlý tisk až 20 str./min, automatický oboustranný tisk, snadný mobilní tisk a spolehlivé rozhraní Wi-Fi. Vyberte si při nastavení produktu službu HP+ a získáte 6 měsíců služby Instant Ink.

2 877 Kč | 3 481 Kč s dph
Více info