Vyzkoušejte ERGOTRON zdarma

Vyzkoušejte ERGOTRON zdarma

Vyzkoušejte kvalitu ERGOTRON, která vydrží. Požádejte o svůj vzorek držáku nebo ramena ERGOTRON podle vlastního výběru, který nemusíte vracet. Akce platí pro organizace, které vlastní více než 30 pracovních míst s počítači a nečerpaly tuto nabídku v minulosti. Na každé IČO zasíláme pouze jeden vzorek a výrobce si vyhrazuje právo posoudit každou žádost zvlášť. Podrobnosti získáte u svého obchodního kontaktu v AUTOCONTu.

Neváhejte dlouho! Držáky, stolky a ramena na monitor, počítač nebo notebook od značky ERGOTRON jsou světová špička.

Více info
Uděláme vám stěnu X

Uděláme vám stěnu X

Sestavíme vám videostěnu z velkoplošných monitorů do vašeho velínu, dohledového centra, konferenčního sálu nebo vstupní haly. Z jednoho, dvou nebo více LCD panelů vedle sebe i nad sebou. Promítat můžete dynamický nebo statický obsah ze zdroje připojeného lokálně kabelem nebo po síti. Stěnu můžeme sestavit třeba z panelů Philips série BDL řady X s úzkým rámečkem, vysokým jasem a ostrým kontrastem. 
Od 49 990 | 49 990 s dph
Více info
Všechny počítače obsloužíte z gauče

Všechny počítače obsloužíte z gauče

Logitech® Wireless Touch K400 Plus je univerzální klávesnice s touchpadem, která se bezdrátově připojí k téměř všem počítačům,  mobilům, tabletům i televizím se systémy Windows, Adroid nebo ChromeOS v dostahu 10 metrů. I nastavení je hračka díky miniaturnímu přijímači Unifying s technologií plug-and-play. Při životnosti baterie 18 měsíců se vám může zdát, že klávesnice vůbec baterie nepotřebuje.

Od 1 004 | 1 214 s dph
Více info
Šifrovaný SSD disk

Šifrovaný SSD disk

Externí SSD disk Kingston IronKey Vault Privacy 80 je první inovativní hardwarově šifrovaný externí SSD disk s dotykovou obrazovkou pro ochranu dat. VP80ES chrání proti útokům hrubou silou a útokům BadUSB s digitálně podepsaným firmwarem. Ochrana před útoky hrubou silou šifrovaně vymaže disk, pokud jsou ve výchozím nastavení 15× za sebou nesprávně zadána hesla správce a uživatele.

Od 6 955 | 8 415 s dph
Více info
Jasná volba pro kvalitní zvuk

Jasná volba pro kvalitní zvuk

Dopřejte si úžasnou kvalitu zvuku s novými bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds2 Pro. Díky Samsung Seamless Codecu si vychutnáte 24-bitové Hi-Fi audio. Systém tří mikrofónů zajistí zřetelné hovory díky aktivnímu potlačování okolního hluku. Sluchátka mají stupeň krytí IPX7. Jsou odolné vůči vodě, polití a potu. Na jedno nabití vydrží až 5 hodin přehrávat hudbu se zapnutým aktivním potlačováním hluku a v pouzdře máte dalších 18 hodin do zásoby.

4 710 | 5 699 s dph
Více info
Videokonference pod paži

Videokonference pod paži

Nová generace videokonferenčních setů Logitech Rally Bar a Rally Bar mini používá AI hledáček a vlastní operační systém ColabOS. Hovory přes Teams, Zoom uskutečníte i bez počítače. Místnost musí mít vlastní účet v dané platformě. Součástí je pak i hardware (pro Windows nebo Android), který provoz jednací místnosti řídí. Požádejte si o svou kalkulaci místnosti s velkoplošným dotekovým displejem na míru.

Od 39 900 | 48 279 s dph
Více info
Tiskněte i na baterie

Tiskněte i na baterie

Udělejte ze světa svoji kancelář díky výkonné přenosné tiskárně HP OfficeJet 200, která funguje i na baterii a umí tisknout bezdrátově. Ideální pro mobilní pracovníky, kteří potřebují kvalitní, spolehlivou a přenosnou tiskárnu, kterou si mohou vzít všude s sebou. Její multifunkční sestrou je HP OfficeJet 250, která umí tisknout i přes WiFi direct a z mobilních aplikací od HP, Apple, Samsungu a Kindle.

Od 6 627 | 8 019 s dph
Více info