Zkuste ERGOTRON, napište si o vzorek zdarma

Zkuste ERGOTRON, napište si o vzorek zdarma

Udělejte si radost i v únoru! Požádejte o svůj vzorek držáku nebo ramena ERGOTRON podle vlastního výběru, který nemusíte vracet. Akce platí pro organizace, které vlastní více než 50 pracovních míst s počítači a pouze pro prvních 50 zájemců. Na každé IČO zasíláme pouze 1 vzorek. Podrobnosti získáte v obchodních místech AUTOCONT. Neváhejte dlouho! Držáky nebo stolky na monitor nebo počítač od značky ERGOTRON jsou světová špička. 

Více info
Mnohočetná využití v jednom

Mnohočetná využití v jednom

HP Officejet 9013 zvyšuje produktivitu díky pokročilým řešením skenování a rychlému oboustrannému skenování. Vytvářejte upravitelné dokumenty s možností vyhledávání díky službě Smart Tasks. 3letá záruka HP bez příplatků. Nabízí tisk, kopírování, skenování, faxování. Až 22 str./min černobíle, až 18 str./min barevně.

4 434 Kč | 5 365 Kč s dph
Více info
Pro dlouhou práci i legraci

Pro dlouhou práci i legraci

ASUS 23,8" VA24DQLB je ideálem pro kancelář - má kvalitní IPS panel se 178° širokým pozorovacím úhlem, obnovovací frekvenci až 75 Hz, ergonomický nastavitelný stojan, možnost otočení na výšku a připevnění na stěnu nebo držák; konektory VGA, HDMI, DP a USB. Podporuje herní standardy AMD a nVidia. Je certifikován podle standardů TÜV a je vybaven funkcemi, omezujícími únavu očí.

4 130 | 4 999 s dph
Více info
Zřetelné detaily i barvy

Zřetelné detaily i barvy

Větší pracovní plocha 32" Samsungu U32H850 s rozlišením UHD (4k)  s VA panelem vám umožní prohlížet si více fotografií a textů na webových stránkách zároveň, aniž byste museli text přibližovat nebo v něm zdlouhavě listovat. A co barvy? Především zelené a červené budou výraznější než kdykoli předtím - přesně jako ve skutečném světě. 

1 | 1 s dph
Více info
Tisk v oslnivých barvách

Tisk v oslnivých barvách

HP OfficeJet Pro 7740. Tiskněte, skenujte a kopírujte se špičkovými barvami ve formátu až A3. 2 zásobníky papíru celkem na 500 listů (mějte vložený zároveň formát A4 i A3). Plochý skener až do formátu papíru A3 i automatický podavač dokumentů s oboustranným skenováním A4. Nabízí také oddělené kazety s možností využití vysokokapacitních (XL) náplní a bezdrátové připojení. Samozřejmostí je tisk fotografií bez okrajů a automatický oboustranný tisk.

5 073 Kč | 6 138 Kč s dph
Více info
Elegantní a přitom snadně ovladatelná

Elegantní a přitom snadně ovladatelná

Multifunkční zařízení MF449x nabízí vše – tisk, skenování, kopírování i faxování – z jednoho elegantního zařízení, které je díky nástroji Universal Login Manager (ULM) bezpečné a úsporné. Přizpůsobitelné ovládací prvky ještě více usnadňují obsluhu.
Fax,vysoké rychlosti tisku, Universal Login Manager, 12,7cm dotyková obrazovka LCD, kompatibilní se systémy Android a iOS, prostorově úsporný design, zabezpečený tisk, knihovna aplikací.

10 175 Kč | 12 312 Kč s dph
Více info
Router pro domácí kino

Router pro domácí kino

Dvoupásmový Wi-Fi router ASUS AC1500 s technologií MU-MIMO se čtyřmi externími anténami je ideální pro plynulé 4k streamování videa z internetových služeb. Přes uživatelské rozhraní ASUSWRT s rodičovskou kontrolou. router snadno nastaví každý.
Od 1 818 | 2 199 s dph
Více info
Zakřivená 34

Zakřivená 34" pracovní plocha vás pohltí

Více uvidíte, více uděláte! Zakřivený ultraširokoúhlý 34“ displej Philips 346B1C/00 vám poskytne uchvacující pohled na vaši pracovní plochu. Univerzální rozhraní USB-C a ergonomický design stojanu zajišťují optimální pracovní podmínky. Únavu očí snižují funkce s certifikací TÜV. Vlastnosti: zakřivený 34” QHD monitor formátu 21:9, výškově nastavitelný, USB-C, RJ45, funkce Multivew pro duální připojení zdrojů obrazu, vestavěný KVM přepínač pro přepínání mezi zdroji, PowerSensor pro úsporu energie.

11 199 | 13 550 s dph
Více info