Pomocník do týmu

Pomocník do týmu

Kompaktní a produktivní barevné multifunkční zařízení pro formát A4, optimalizované pro malé pracovní skupiny. Toto barevné multifunkční zařízení pro formát A4 je určeno pro firmy, které se snaží minimalizovat náklady a požadují produktivní a vysoce kvalitní barevnou komunikaci pro malé pracovní skupiny. Zásluhou kompaktního provedení se dokonale hodí do různých prostředí, jako stolní nebo na podlaze stojící zařízení.

27 245 Kč | 32 966 Kč s dph
Více info
Čtěte jako z papíru

Čtěte jako z papíru

Opřete se do práce s 24" Philipsem 241B8QJEB, otočným na výšku,  s portem USB3.0 pro nabíjení telefonů, reproduktory a ergonomickými funkcemi. Má IPS panel, rozlišení FHD, otočný a výškově nastavitelný stojan ErgoBase, režimy Flicker-free a LowBlue, DP, HDMI, VGA. Připojíte vše, na co si vzpomente. 

3 463 | 4 190 s dph
Více info
RALLY BAR zvedá laťku

RALLY BAR zvedá laťku

Nová generace videokonferenčních setů Logitech používá AI hledáček a vlastní operační systém, hovory přes Teams nebo Zoom uskutečníte i bez počítače. Rally Bar je široký 90 cm a Rally Bar mini 75 cm. Mají vestavěný systém Android, zabezpečený a omezený pouze na videokonferenční další platformy. Přidat můžete ovládací tablet TAP a PC s Windows IoT nebo Logitech RoomMate s Androidem. Jsme autorizovaným partnerem společnosti LOGITECH.
Od 65 289 | 79 000 s dph
Více info
TOP kvalita ve své třídě

TOP kvalita ve své třídě

Nejvyšší kvalita tisku HP ve své třídě, bezkazetový tisk s inovativním designem. Vysokokapacitní, nízkonákladový tisk a inovativní design. Nejnovější technologie poskytuje nejlepší kvalitu tisku HP ve své třídě. Rychlejší připojení, vyšší produktivita. Tisk, skenování, kopírování, bezdrátové rozhraní. Termální inkoustový tisk HP

3 869 Kč | 4 681 Kč s dph
Více info
150

150" laserové show na 10 let

S tímto stylovým přenosným laserovým projektorem můžete promítat kdekoliv a kdykoliv. Snadno vytvoří až 150" velký obraz na zdi nebo na stropě, i bez plátna. Projektorem lze vertikálně otáčet o 360 stupňů, téměř okamžitě se spustí a obraz je viditelný i při běžném denním osvětlení. Promítá média z telefonů, streamovacích zařízení, přenosných počítačů, herních konzol a dalších zařízení. Snadno se instaluje a bude vám sloužit mnoho let. 
1 | 1 s dph
Více info
Tři jednou ranou

Tři jednou ranou

Až tři zařízení z jedné klávesnice. Stojánek na mobil/tablet najdete v balení. Pište a přepínejte se mezi počítačem, tabletem, telefonem. Tiché a pohodlné psaní na klávesnici odolné proti polití, s dosahem až 10m, indikace 3 BT kanálů, baterie na až 2 roky. 

1 | 1 s dph
Více info
Nesrovnatelná barva. Neomezená kreativita

Nesrovnatelná barva. Neomezená kreativita

ASUS ProArt Display PA279CV je 27" monitor navržený tak, aby uspokojil potřeby kreativních profesionálů, od úpravy fotografií a videa až po grafický design. Panel IPS, 4K UHD (3840 x 2160), 100% sRGB, 100% Rec. 709, Calman Verified, USB-C. Exkluzivní předvolba ASArt ProArt a paleta ProArt pro přednastavení barevných parametrů a režimů. 

1 | 1 s dph
Více info
Jednoduché řešení pro vás!

Jednoduché řešení pro vás!

Dělejte věci jednoduše s nejmenší multifunkční tiskárnou HP LaserJet s tonerovými kazetami s technologií JetIntelligence. Tiskněte profesionální dokumenty a skenujte, kopírujte a šetřete energii s kompaktní multifunkční tiskárnou, která byla navržena pro efektivní provoz.

2670 Kč | 3 231 Kč s dph
Více info