Diskrétní projektor

Diskrétní projektor

Webkamera? Ne - projektor! Projektor EPSON LightScene EV-100 umožňuje vytvářet atraktivní obraz s ostrým rozlišením WXGA a jasem 2000 lumenů. Díky nezvyklému designu je projektor možné použít na místech, kde by klasický projektor byl příliš nápadný.Projektor EV-100 umožňuje montáž na stropní podhled, na podlahu nebo montáž na osvětlovací lišty jako bodové osvětlení. Můžete promítat z jakéhokoli úhlu, a to i na výšku. Projektor lze použít také jako tradiční bodové osvětlení pro jednoduché světelné efekty.Projektor EV-100 dodáváme se softwarem Epson Projector Content Manager pro rychlé a jednoduché nastavení bez potřeby instalace odborníkem. Přes SD kartu můžete snadno nahrát do projektoru i více playlistů. Požadovanou stopu zvolíte dálkovým ovládáním - bez počítače. Technologií edge blending spojíte více projektorů najednou a dosáhnete tak složením obrazů neuvěřitelně působivých výsledků i ve velkých prostorách.Záruka pět let či 20 000 hodin spolu se spolehlivou technologií Epson, která používá anorganické fosforové kolečko, znamená, že projektor EV-100 nepotřebuje pravidelnou údržbu. Stačí ho pouze nainstalovat, a už na něj pak nemusíte myslet.

1 | 1 s dph
Více info
Kvalitní pomocník

Kvalitní pomocník

S laserovou tiskárnou HP LaserJet Pro MFP M428fdw budou vaše výsledné dokumenty i texty maximálně ostré a současně plné těch nejmenších detailů. Ideální pro týmy 3–10 lidí, kteří tisknou v objemu až 4 000 stran za měsíc, potřebují rychle dokončovat tiskové úlohy a být chráněni před hrozbami. Je určena pouze pro použití s kazetami používajícími originální čip HP.

9 205 | 11 138 s dph
Více info
Lyra pokryje váš designový prostor

Lyra pokryje váš designový prostor

ASUS Lyra Trio je sada tří Wi-Fi routerů určených pro pokrytí i vícepatrových interiérů, ve kterých vám záleží především na designu. Lyra se stane dekorativním doplňkem a eliminuje hluchá místa. Jde o mesh systém s aktivní ochranou sítě AiProtection od společností Trend Micro. Rychlá a bezproblémová připojení za každé situace. Vždy aktuální zabezpečení - Celoživotní bezplatné zabezpečení založené na cloudové technologii od Trend Micro™ zajišťuje ochranu soukromí na všech připojených zařízeních. Komunikační pásmo- 2,4GHz a 5GHz, bez nutnosti instalovat externí antény.

1 | 1 s dph
Více info
Mějte s sebou ZenBeam

Mějte s sebou ZenBeam

ASUS ZenBeam S2 je přenosný LED miniprojektor, využitelný i jako powerbanka (6000mAh) pro nabíjení mobilních zařízení (režim ECO: 3,5 hodiny), má krátkou projekční vzdálenost, horizontální a vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení, automatické zaostření, světelný výstup až 500 lumenů s 720p nativním rozlišením, USB-C (vstup signálu a napájení), USB výstup, HDMI, podpora bezdrátového přenosu obrazu, hmotnost pod 500 gramů.

10 735 | 12 990 s dph
Více info
Kvalita černobílého tisku

Kvalita černobílého tisku

HP LaserJet Pro M404dw je laserová tiskárna s dynamickým zabezpečením, tiskem A4 a 2 řádkovým LCD displejem s podsvícením. Rychlost tisku černobílé A4 stránky až 38 str./min. Rozlišení 1200 x1200 dpi, nejlepší rozlišení 4800x600 dpi, doporučený tisk max. 80 000 stránek za měsíc, 256 MB paměti, 100 + 250 listů na vstupu a 150 listů na výstupu. Součástí je volitelný vstupní zásobník na 550 listů a automatický oboustranný tisk.

 
6 038 | 7 306 s dph
Více info
Nehrbte se, udržte se ve formě

Nehrbte se, udržte se ve formě

ERGOTRON nerozvrzáte. ERGOTRON vám zaručí dříve nepoznanou kvalitu, spolehlivost a dlouhodobou robustnost vybavení pro kancelář. ERGOTRON - to jsou ergonomicky nastavitelné držáky monitorů a počítačů - stolní, stěnové a stropní, držáky pro více monitorů, nabíjecí vozíky a soupravy, polohovatelné počítačové stolní desky, nemocniční vozíky, pulty a mnoho dalšího. Požádejte si o svůj vzorek zdarma!

Více info
Buďte produktivní

Buďte produktivní

Vysoce produktivní a efektivní multifukce Canon MF446x využívá přizpůsobitelné ovládací prvky, bezdrátové připojení a rozsáhlá bezpečnostní a nákladově úsporná opatření nástroje Universal Login Manager (ULM). Přednosti tiskárny je vysoká rychlosti tisku – jednostranně až 38 str./min, oboustranně až 30,3 obr./min. Dále pak 12,7cm dotyková obrazovka LCD, připojení k mobilním zařízením - Kompatibilní se systémy Android a iOS, prostorově úsporný design, zabezpečený tisk nebo knihovna aplikací. Kapacita zásobníku je 250 listů.
8 567 | 10 366 s dph
Více info