Dejte na výběr Apple

Dejte na výběr Apple

Zjednodušujeme nasazení produktů Apple do prostředí firmy. Jakmile se rozhodnete vybrané Apple produkty zařadit jako možný standard pro vaše zaměstnance, je dalším krokem jejich nastavení a konfigurace podle zásad firemního IT. Správci IT všechna zařízení nasadí, nakonfigurují a mohou spravovat vzdáleně. Aniž by se jej dotkli. Produkt vybalí z krabice až sám uživatel. Používání Apple zařízení je intuitivní, takže vaši lidé toho zvládnou samostatně více a s menší pomocí.

Více info
Nešlápnete vedle

Nešlápnete vedle

Model Yoga 6 od Lenova je opravdu unikátní. Může být využíván buď jako notebook nebo jako tablet, do kterého si lze přiloženým perem zapisovat důležité poznámky na pracovních schůzkách. Toto zařízení 2v1 oslní také svým výjimečným designem, který je kombinací textilního krytu a hliníkového šasi. Rychlost zajistí procesory AMD Ryzen™ 4000 a plynulost při editaci a spouštění multimédií zase grafická karta AMD Radeon™. To vše s výdrží baterie až 18 hodin.
Od 1 | 1 s dph
Více info
Partner profesionála

Partner profesionála

Lenovo TP P15g je špičková přenosná pracovní stanice s vysokým výkonem a certifikací ISV. Precizní výkon udržuje procesor Intel Core i7 a grafické možnosti NVIDIA GeForce RTX poskytují bezprecedentní výkon mobilní grafiky. Optimalizované proudění vzduchu a tepelná sytost ThinkPad T15g udrží vaše zařízení rychlé a efektivní. Zahrnuje nastavení režimu Ultra-Performance Mode, které umožňuje systému dosáhnout maximálního výkonu. 
Od 63 931 | 77 357 s dph
Více info
Vybaven a připraven

Vybaven a připraven

Tento menší, elegantnější 15palcový notebook umožňuje pustit se do práce rychleji než kdy dříve díky možnostem škálování a vysokému výkonu. Dell Latitude 5520 není žádný mainstreamový kousek. Uvnitř ekologicky vyrobeného těla se totiž skrývá spoustu výkonu. Ten však zajišťuje 11. generace procesorů Intel společně s integrovanou grafikou. Díky až 64GB škálovatelné paměti DDR4 a podpůrnému dvojitému úložišti s kapacitou až 2 x 2 TB vám nic nebrání v tom, abyste odváděli co možná nejlepší práci.
Od 20 886 | 25 272 s dph
Více info
Luxus v řadě XPS

Luxus v řadě XPS

S aktualizací oblíbené řady Dell XPS přichází dva pozorouhodné modely. XPS 15 a XPS 17 jsou totiž osazeny novými 10nm čipy Tiger Lake řady H od Intelu. Široké portfolio konfigurací, které Dell nabízí, je schopno naplnit vaše očekávání. Tu nejvyšší (s procesorem Intel Core i9-11980HK, která nabízí osm jader a maximální taktovací frekvenci 5,0 GHz) dokonce označil Dell za nejvýkonnější notebook XPS všech dob. Elegantní design s minimálními rámečky a možnost OLED displeje dělá z nových XPS vhodného byznys partnera.
Více info
Kvalitní základ

Kvalitní základ

Nový moderní design počítače HP ProBook 630 přináší stylové zpracování pro firmy a poskytuje výkon, odolnost, zabezpečení a možnosti správy hodící se pro moderní pracoviště. Flexibilní možnosti konfigurace jsou vhodné pro širokou škálu uživatelů a rozpočtů. Výkonné procesory 11. generace Intelu vám zajistí dostatečný výkon pro každodenní nasazení. Potěšit může i váha (1,28 kg) - pokud tedy sdílíte s notebookem každý krok, pak vám na obtíž rozhodně nebude.
20 754 | 25 112 s dph
Více info
Muzika za málo peněz

Muzika za málo peněz

Profesionální, produktivní a vysoce odolný notebook na cesty i do firemního prostředí se schopností dlouhé výdrže při práci a pokročilými možnosti správy a zabezpečení. Toto a ještě více je HP EliteBook 840 G7. Zařízení, které nabídne za málo peněz hodně muziky. Plynulý chod obstarává procesor společnosti Intel, 8 GB paměti a integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics. Na tomto notebooku bude práce doslova pohodová.
Od 26 726 | 32 338 s dph
Více info
Vytrvalec s IP53

Vytrvalec s IP53

Acer Enduro N3 je nejtenčí a nejlehčí 14" odolný notebook se stupněm krytí IP53. Je navržený pro cestující profesionály, kteří vyžadují mimořádnou spolehlivost spolu s prémiovým zabezpečením. Notebook Enduro N3 kombinuje odolnost vojenského standardu MIL-STD-810G se stupněm krytí IP53 a technologií Aquafan™ navrženou k odpuzování vody ze všech úhlů a je tak připravený splnit veškeré nároky, které na něj vaše zaměstnání bude klást.
1 | 1 s dph
Více info