Devátá generace úspěšných HP EliteBook přináší několik změn

Devátá generace úspěšných HP EliteBook přináší několik změn

Že má společnost HP velmi silné postavení na trhu s firemními notebooky, o tom není pochyb. EliteBooky jsou bezpochyby velmi oblíbenými ve společnostech všech velikostí, a to především díky spojení spolehlivého výkonu a uspokojivé cenovky. Ale jak je tomu již zvykem, i takové modely je třeba inovovat a přizpůsobovat potřebám uživatelů. S inovacemi přichází již 9. generace časem ověřených notebooků HP EliteBook. Výraznějších změn se rozhodně nebáli.

Začněme rovnou s jádrem nových EliteBooků, které tvoří procesory AMD Ryzen™ Rembrandt, které byly představeny na začátku tohoto roku. Variant, které devátá generace EliteBooků nabízí, je doopravdy spoustu. Ale procesory to nekončí. HP se rozhodlo vystoupit ze stereotypu a přichází se svým prvním 16" EliteBookem, který rozhodně nabídne dostatek pracovní plochy pro všechny vaše činnosti. Myslí se ale i na ty, kteří upřednostňují menší rozměry zařízení. Pro ty je zde připravená i 14" varianta.

EliteBooky jsou bezpochyby výkonné. Stejně tak ale není pochyb o tom, že vynikají i svým elegantním zpracováním. A proto u displeje ještě zůstaneme. Novinkou jsou opět tenčí rámečky, které nyní tvoří až 89 % screen to body. Notebooky také disponují několika novými chytrými funkcemi. Za zmínku rozhodně stojí HP Fast Charge, díky které vám bude 30 minut napájení stačit na 6 hodin práce. Inovace neminula ani audiovizuální funkce, kterých je v notebooku také mnoho. Vaše videoschůzky se posunou opět o několik levelů výše jak pro vás, tak i druhou stranu, se kterou komunikujete.

Ozvěte se nám již nyní. Rádi vám připravíme nabídku ideální pro vaší organizaci.

Od 20 002 | 24 202 s dph
Více info
Světově nejlehčí 13

Světově nejlehčí 13" firemní notebook?

Ano, je to tak. Nový Dell Latitude 7330 Ultralight patří díky své váze 0,967 kg k nejlehčím notebookům vůbec. Dell ho dokonce představuje jako světově nejlehčí 13" prémiový firemní notebook. Nicméně jeho přednosti nespočívají pouze ve váze. Srdcem celého zařízení je totiž nový procesor 12. generace Intel vPro® - v nejvyšší konfiguraci konkrétně Intel® Core™ i7. Jedná se o dosud nejvýkonnější procesory z řad Intelu pro notebooky. Notebook toho nabídne ale mnohem více. Chytré funkce, parádní výbava pro konektivitu ani vybavení pro videohovory mu rozhodně nechybí. 

Od 39 122 | 47 338 s dph
Více info
Titanový Yoga - výkonný a extra odolný

Titanový Yoga - výkonný a extra odolný

Konvertibilní ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 je nejnovější člen prémiové řady ThinkPad X1, takže můžete očekávat všechny exkluzivní funkce této řady ve výjimečném šasi s titanovým krytem. ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 vám nabízí vysoký výkon, flexibilitu a spolehlivost. Patří k tomu nejlepšímu, co si lze pro své podnikání, nebo do firmy pořídit. Nejenže vyniká svou odolností, ale je i skvěle mobilní. Svou konstrukcí se ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 řadí mezi nejodolnější zařízení ThinkPad. Byl podroben řadě testů odpovídajících armádním standardům, takže můžete být v klidu i v případě polití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situaci.
64 915 | 78 547 s dph
Více info
Propusťte svou představivost ve studiu

Propusťte svou představivost ve studiu

Design, který bourá hranice, elegantní provedení a prémiové materiály. To je nový MS Surface Studio. Umožňující bezproblémové přechody z notebooku na jeviště připravené na zábavu na přenosné kreativní plátno s integrovaným úložištěm, Slim Pen a vestavěným nabíjením. Zůstaňte v zóně, buďte motivovaní a sbližujte se se svými vášněmi. Bezstarostně můžete vytvářet aplikace, upravovat video, vykreslovat animace anebo pracovat na svých nových nápadech v práci. Užijte si senzaci pera na papíře a schopnost dělat si poznámky, skicovat a navigovat s lepší přesností na všech vašich schůzkách.
44 723 | 54 115 s dph
Více info
Lehoučký stroj na firemní cesty

Lehoučký stroj na firemní cesty

ThinkPad X1 Nano Gen 1 s hmotností méně, než jeden kilogram je momentálně nejlehčí notebook ThinkPad. A přesto dokáže nabídnout vynikající výkon a přináší vám modernější technologie. Je navržen pro profesionály na cestách s veškerým potřebným vybavením a funkcemi, které zajistí větší pohodlí a komfort při užívání, při zachování maximálního výkonu. Za pomoci notebooku ThinkPad X1 Nano Gen 1 budete vždy maximálně produktivní. Notebook se samozřejmě skvěle hodí na cesty díky tenkému provedení s tloušťkou přibližně 17 mm, celkově kompaktní a odolné konstrukci i nízké hmotnosti pod 1 kg.
Od 58 411 | 70 677 s dph
Více info
Mac do firem? Dáme vám 11x proč.

Mac do firem? Dáme vám 11x proč.

Proč Mac používat i ve vaší firmě, společnosti nebo škole? Od dob, kdy vzniklo Desatero, se obvykle hledá 10 důvodů. Mac je ale výjimečný a důvody, proč ho používat ve firmách, u Apple našli hned jedenáct. Pracovat s Macem je radost. Pro uživatele i pro správce IT. Když lidem dáte do práce zařízení, která si zamilují, tak jde všechno jednodušeji. Když dáte svému IT oddělení zařízení, se kterými budou mít méně starostí, dokážete výrazně snížit celkové náklady. Přečtěte si našich vlastních 11 důvodů nebo poslechněte si 11 důvodů jako audiostory. Třeba přijdete i na dvanáctý důvod, proč používat Apple zrovna ve vaší firmě.

Od 24 400 | 29 524 s dph
Více info
Štíhlý elegán s prémiovým výkonem

Štíhlý elegán s prémiovým výkonem

Toužíte po štíhlém, ale přesto výkonném notebooku, který má navíc punc elegance a kvality? Jednou z možností je HP Spectre x360 16, za kterým se skrývá stylový notebook výkonného štíhlého provedení s plně otočným displejem až o 360°. Otočný kloub a čtyři režimy použití se postarají o vaše pohodlí doma, v práci i na cestách. Díky jeho všestrannosti si Spectre x360 16 zamilujete. Konstrukce plně otočného displeje až o 360° vám umožní používat notebook, jak potřebujete. Klasický režim notebook je ideální pro práci a plně překlopený stav tablet je skvělý třeba pro zábavu.
39 746 | 48 093 s dph
Více info