Nevídaná rychlost

Nevídaná rychlost

Seznamte se s Latitude 7400 2v1 od Dellu, nejmenším 14" komerčním zařízením 2-v-1 na světě, které vám nabídne rychlost a flexibilitu, jakou jste ještě nezažili. Nabídne vám řadu funkcí včetně Dell ExpressSign-in pro okamžité přihlášení, výdrž baterie až 24 hodin, nebo možnost napájení s Dell ExpressCharge, které váši baterii dobije na 80% během jediné hodiny.
Více info
Mobilní revoluce

Mobilní revoluce

Notebook HP Elitebook 850 byl speciálně navržen pro maximalizaci jeho mobility, vyvážený design, výkon, přesnost a pro moderní profesionální využití na cestách. Je vybaven velice silným zabezpečením i obsáhlými možnostmi správy a nabízí výkonné nástroje pro správu, které umožňují firemním pracovníkům maximalizovat produktivitu a zabezpečení na cestách i v kanceláři.
1 | 1 s dph
Více info
Macbook Air 2019

Macbook Air 2019

Nejoblíbenější Mac tě teď znovu nadchne. Nový MacBook Air je tenčí a lehčí. Je dostupný ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté. Má brilantní Retina displej s technologií True Tone, Touch ID, klávesnici nejnovější generace a Force Touch trackpad. Jeho plášť s ikonickým klínovitým profilem je vyrobený ze stoprocentně recyklovaného hliníku, což z něj dělá vůbec nejekologičtější Mac.1 A vydrží na baterii celý den. 
1 | 1 s dph
Více info
Firemní tahoun

Firemní tahoun

Nejmenší a nejproduktivnější 15" notebook obchodní třídy na světě Dell Latitude 5500 umožní pustit se do práce mnohem rychleji díky škálovatelným funkcím, extrémnímu výkonu a nabíjení ExpressCharge. V novém designu pro firemní využití s nástrojem Dell Power Manager, umožňuje vybírat ze čtyř režimů a dosáhnout tak optimální rovnováhy mezi výdrží baterie a výkonem.
1 | 1 s dph
Více info
Rychlost chromu

Rychlost chromu

Pokud chcete ze vzdělávání vytěžit maximum, už nemusíte hledat dále. Nový Chromebook Spin 13 od Aceru je plně flexibilní nástroj pro zlepšení vzdělávání ať už ve škole, či při firemních školeních. Chromebook Spin 13 je první z chromebooků s procesory Intel® Core™ 8. generace, díky čemuž se aplikace načítají rychleji, grafika pracuje plynuleji a současně může bězet několik úloh najednou bez zpomalení výkonu.
18 567 Kč | 22 466 Kč s dph
Více info
Koncept kreativity

Koncept kreativity

Ultramoderní ultratenký notebook, který vám umožní tvořit s vyšší rychlostí a efektivitou než kdy dříve? Ne, není to sen. Je to Acer ConceptD 7, vaše go-to zařízení pro grafické práce. Díky řadě výkonných technologií vám umožní plynulejší tvorbu designu a editování ve 2D i 3D a 4K UHD displej vám poskytne profesionální přesnost díky 100% barevnému gamutu Adobe® RGB.
54 578 Kč | 66 039 Kč s dph
Více info
Ultimátní laptop

Ultimátní laptop

Na první pohled se možná tváří jako obyčejný notebook, ovšem nenechte se druhou generací Surface Booku od Microsoftu zmást. Díky luxusnímu oddělitelnému 15" displeji s technologií Pixelsense a osazení výkonnými procesory Intel Core i7 se jedná o prozatím nejvýkonnější a nejversatilnější 2v1 zařízení na trhu. Nové Surface Laptop3, Pro 7 a Surface on ARM přicházejí, ovšem Book zůstává.
56 990 | 68 958 s dph
Více info
Podnikový maratonec

Podnikový maratonec

Lenovo ThinkPad T480 je lehká, odolná a tenká pracovní stanice, která vás nikdy nenechá na holičkách. Díky rekordní výdrži baterie, výkonnému zpracování, vynikající grafice a technologii Dolby® Audio Premium™ pozvedají efektivitu na novou úroveň. T480 je prostě stvořen pro mobilní výkon.
51 572 Kč | 62 402 Kč s dph
Více info