MacBooky se valí. Do všech organizací.

MacBooky se valí. Do všech organizací.

Zahoďte předsudky a zkuste se vrhnout do práce s novým MacBookem, nebo iPadem, vybaveným procesorem M1. Máte obavu? Nemusíte mít. Pomůžeme vám vyrovnat se v IT vaší organizace s rozdíly, které přináší nasazení Apple produktů do prostředí, kde vládnou Windows na desktopech i serverech. 

Využijte cenového zvýhodnění na všechny modely MacBook Air, které platí až do 25. října.  

Ukážeme vám, že integrace Apple platformy do vaší organizace nemusí být obtížná. Teď je ta nejlepší doba naskočit a využít jednorázových služeb nebo servisní smlouvy na měsíční bázi. O vaše zařízení a spokojené uživatele se prostě postaráme. Stačí jen chtít. 

Na podmínky akce "Back-to-work" se informujte ve všech našich zastoupeních. Více prodrobností v odkazu: 
Více info
Podmanivý firemní ultrabook

Podmanivý firemní ultrabook

Neuvěřitelně tenký a lehký konvertibilní notebook HP Elite Dragonfly G2 je navržen pro náročné podnikové prostředí. Nabízí vám vysoký výkon v kombinaci s prvotřídním zpracováním. Hardwarová výbava zvládne každodenní pracovní nasazení, které bude po celou dobu střeženo vynikajícími možnostmi zabezpečení a správy. Disponuje dotykovým IPS displejem a skvělou výdrži na baterii, kterou pohodlně a rychle dobijete pomocí ThunderBolt konektoru. 

36 614 | 44 303 s dph
Více info
Nedržte svou fantazii na uzdě

Nedržte svou fantazii na uzdě

HP Zbook Firefly 15 G8 je nejlehčí 15" ZBook s hmotností pouhých 1,75 kg, který vám dovolí pracovat na vašich úkolech a projektech odkudkoli. Uvnitř odolné kovové konstrukce se skrývají kvalitní komponenty jako 11. generace procesorů Intel, výkonná grafická karta NVIDIA nebo rychlá DDR4 operační paměť. Notebook je spolehlivě hardwarově i softwarově zabezpečen, o svá data tedy nebudete muset mít starost. Najděte v sobě produktivního tvůrce i vy.
Od 27 982 | 33 858 s dph
Více info
S Chromebookem nešlápnete vedle

S Chromebookem nešlápnete vedle

Se 17,3 palcovým zařízením od Aceru se vám to rozhodně nestane. Na běžnou kancelářskou práci je totiž jako dělaný. Užijete si prostornou obrazovku, díky které budete mít vše na očích. Výkonem také nezahálí a díky 4jádrovému procesoru Intel Pentium N6000 se můžete plně soustředit na vaše činnosti. Acer Chromebook 317 kromě bezpečného prostředí Chrome neurazí ani výdrží baterie, díky které jej nebudete muset celý den dobíjet. 
11 188 | 13 537 s dph
Více info
Zpět ve škole v novém stylu

Zpět ve škole v novém stylu

Vybavte své IT učebny i zaměstnance spolehlivými notebooky Lenovo Thinkbook 15. Jedná se o elegantně zpracovaná zařízení, která naplní vaše očekávání. Moderní chytré funkce zjednoduší váš život při všech výzvách stále se měnícího pracovního prostředí, ať už máte online výuku z domova nebo pracujete na svém místě. Pestrobarevný 15,6" displej s rozlišením FullHD pak nabízí volitelnou dotykovou obrazovku. Využijte výhodné ceny pro školy a oblečte svou školu do nového Thinkbooku!
22 136 | 26 785 s dph
Více info
Spolehlivé notebooky do firmy

Spolehlivé notebooky do firmy

Společnost DELL přišla s nabídkou nové generace již všem známé rodiny Latitude. Splní požadavky méně i více náročným uživatelům. Jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, disponují precizním zpracováním a nechybí jim ani spousta chytrých funkcí. Nabízí také dokonalou konektivitu a nejen to z nich dělá ideální notebooky do podnikového prostředí. Vybavte i vy svou společnost dokonalými notebooky DELL Latitude, které budou psát vaši historii.
14 894 | 18 021 s dph
Více info
Spolehlivost na cestách

Spolehlivost na cestách

ThinkPad E15 přináší vysoký výkon a pomůže každé malé firmě být o úroveň výš i větší firmě si minimálně zachovat svou kvalitu. Žádný úkol není příliš náročný s výkonnými procesory, pamětí a úložištěm. A přesně těmito komponenty i ThinkPad E15 disponuje. Navíc s vestavěným zabezpečením, vysokou spolehlivostí a cenovou dostupností můžete mít klid na duši. Je navíc snadno přenosný. A i přes působivý vzhled a ohromující výkon je cenově dostupný.
23 516 | 28 454 s dph
Více info