Vybočte z davu s lehkostí

Vybočte z davu s lehkostí

HP ProBook 635 Aero G7 představuje ideální počítač nejen pro firmy. Je velmi lehký a vhodný pro práci jak v kanceláři, tak z pohodlí domova. Zkrátka je přenosný kamkoliv a obzvlášť na cestách oceníte jeho hmotnost, která nedosahuje ani jednoho kilogramu. Tento model ocení jak odborníci, tak běžní uživatelé při práci či u jiných aktivit.
 
Ze stereotypů vybočuje nejen díky svému krásnému designu s celokovovým šasi, ale rovněž svojí extrémní výdrží baterie (53 Wh). Ať už pracujete v kanceláři, z domu nebo na cestách, HP ProBook 635 Aero se postará o vysokou produktivitu vašich činností.
 
Téměř dvoudenní výkon zajistí systém Windows 10 Pro a bezpečí zase HP Sure Sense, který se postará o ochranu počítače před četnými hrozbami.
 
Ať už na počítači řešíte důležitý projekt nebo potřebujete udržet citlivé informace, zajistěte si obraz díky nástroji HP Sure View, který dokáže vytvořit privátní filtr a zabezpečí tak důvěrnost informací na monitoru před nežádanými zraky.

Do počítače se přihlásíte pomocí snímače otisku prstů a moderní úsporný režim zajistí, že se můžete k rozpracované aktivitě kdykoliv rychle vrátit a okamžitě pokračovat ve výkonu.

1 | 1 s dph
GO2!

GO2!

Doposud nejlehčí Surface Laptop od Microsoftu s označením Go 2 nabídne rovnováhu výkonu, výdrže baterie a neotřelého designového zpracování, se kterou uděláte vždy skvělý dojem a dokončíte vaši práci včas a hravě. Surface Laptop Go 2 je vybaven kamerou s Windows Hello a čtečkou otisků prstů v tlačítku napájení. S 12,4" PixelSense™2 obrazovkou a procesory Intel® Core™ desáté generace rychlý jako blesk.

Od 1 | 1 s dph
Více info
Úžasně malý. Dokonale promyšlený.

Úžasně malý. Dokonale promyšlený.

Dell XPS 9310 je 13"palcový ultrabook s dokonale promyšleným designem s precizními detaily a minimálními rozměry, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a vybavený procesory Intel® Core™ 11. generace, které zajišťují bezkonkurenční výkon. XPS má o 6,8 % větší displej 16:10, a o 17 % větší touchpad než dříve - a k tomu podsvícenou klávesnici bez okrajů s ještě většími klávesami. Nový lisovaný pant s dvojitou pružinou se pohodlně otevírá.

Od 1 | 1 s dph
Více info
Nekompromisní ThinkPad P15v

Nekompromisní ThinkPad P15v

Mobilní pracovní stanice ThinkPad P15v zaujme i ty nejnáročnější uživatele. Stanice se může chlubit především 8 jádrovými procesory a NVIDIA® Quadro® P620 grafikou. Tento robustní sytém je zabezpečen pomocí MIL-SPEC a ThinkShield Security Suite. Vaše data tak budou spolehlivě ochráněna. Nezklame vás ani v extrémních podmínkách, stejně jako další ThinkPad notebooky totiž podrobil testování podle vojenských kritérií. Ve vaší činnosti vám tak nezabrání pády, polití nebo mrazy či jiné nečekané situace. 

1 | 1 s dph
Více info
Lehký a výkonný

Lehký a výkonný

ThinkPad X1 Nano s displejem velikosti 13“, rozlišením 2K a poměrem stran 16:10, je tím vůbec nejlehčím ThinkPadem na trhu. Avšak co ztratil na váze, nabral na výkonu. S prémiovým procesorem Intel® i7 vPro® 11. generace vytěžíte z necelého kilogramu váhy notebooku maximální výkon. Kromě toho se také pyšní funkcemi jako volitelná konektivita 5G, nepřetržitá odezva, Dolby Atmos pro maximální požitek z poslechu a umělou inteligencí.

1 | 1 s dph
Více info
Vyražte ven na safari nebo měření

Vyražte ven na safari nebo měření

Acer Enduro N3 je 14" zodolněný notebook navržený pro cestující profesionály, kteří vyžadují mimořádnou spolehlivost spolu s prémiovým zabezpečením. Enduro N3 kombinuje odolnost vojenského standardu MIL-STD-810G se stupněm krytí IP53 a technologií Aquafan™ navrženou k odpuzování vody ze všech úhlů a je tak připravený splnit veškeré nároky, které na něj vaše zaměstnání bude klást. Exkluzivitou je COM port (RS232) - připojíte měřicí přístroje v terénu. 
Od 1 | 1 s dph
Více info
Více barev, více obrazu.

Více barev, více obrazu.

Dell Inspiron 7306. Nádherné barvy: Sledujte, pište a pracujte s lehkostí, ať už jste v místnosti nebo venku, díky jasné, barevné obrazovce, která poskytuje 100% barvy sRGB a jas 300 nitů. Využijte plně výhody vynikajícího obsahu HDR s technologií Dolby Vision™, která dokáže dodávat barvy, jaké jste dosud na běžných displejích neviděli.Obsah Dolby Vision™ může přinést zvýraznění, která jsou až 40krát jasnější, a černé barvy až 10krát tmavší.

1 | 1 s dph
Více info