Podnikové Dell Latitude už i pod 1 kg

Podnikové Dell Latitude už i pod 1 kg

Výrobci mobilních zařízení se neustále předhánějí v různých parametrech. Jedním z podstatných parametrů výběru uživatelů v dnešním světě firemní hybridní práce je vedle výkonu bezpochyby i váha.

Spolehlivé, léty ověřené Latitudy!

Notebooky Dell Latitude asi není třeba nějak dopodrobna představit. Oprávněně se jedná o jedny z nejoblíbenějších firemních notebooků vůbec. Za jejich úspěchem stojí několik generací, přičemž každá z nich přinesla do světa notebooků něco nového. Ani v tomto případě tomu není jinak.

Začátkem dubna 2022 představila společnost Dell novinku. Vůbec poprvé přišla s pracovním notebookem, který pokořil váhu 1 kilogram. Pro koho je určen a jaké jsou jeho přednosti? Na to se nyní společně podíváme.

Více info
Tenčí. Lehčí. Lepší!

Tenčí. Lehčí. Lepší!

Nový MacBook Air přináší zbrusu nový design, který tento ultra přenosný stroj posouvá zase o několik kroků dál. Váží pouhých 1,24 kg a jeho „tloušťka“ činí pouze neuvěřitelných 1,13 cm. To však nezabraňuje tomu, aby tento MacBook dodal dostatečný výkon po celý den. V jádře tohoto zařízení je totiž nová generace čipu od Apple – M2. Ten je nejenže výkonnější než jeho předchůdce, ale dokonce ho není ani potřeba aktivně chladit. Mac tak pracuje v naprosté tichosti.
Od 30 615 | 37 044 s dph
Více info
Dokonalé notebooky DELL Latitude a Windows 11

Dokonalé notebooky DELL Latitude a Windows 11

Uvažovali jste někdy nad tím, jestli existuje perfektní notebook, který naplní všechna vaše očekávání a splní všechny požadavky, které si na zařízení kladete? Výrobci se snaží inovovat svá zařízení tím nejrychlejším tempem, aby vyhověla co největší skupině zákazníků. Někdy se to povede lépe a někdy dojde ke slušnému fiasku. Společnost DELL je však příkladem té první varianty, se svými notebooky Latitude udělala totiž velký krok vpřed.

Více info
Dokonalost pro hybridní práci

Dokonalost pro hybridní práci

HP EliteBook 860 nejnovější 9. generace odstraní všechny překážky na cestě k hybridnímu pracovnímu stylu, umožní snadné pořádání konferencí a vysokou produktivitu a zabezpečení.
36 967 | 44 730 s dph
Více info
Popusťte svou představivost ve studiu

Popusťte svou představivost ve studiu

Design, který bourá hranice, elegantní provedení a prémiové materiály. To je nový MS Surface Studio. Umožňující bezproblémové přechody z notebooku na jeviště připravené na zábavu na přenosné kreativní plátno s integrovaným úložištěm, Slim Pen a vestavěným nabíjením. Zůstaňte v zóně, buďte motivovaní a sbližujte se se svými vášněmi. Bezstarostně můžete vytvářet aplikace, upravovat video, vykreslovat animace anebo pracovat na svých nových nápadech v práci. Užijte si senzaci pera na papíře a schopnost dělat si poznámky, skicovat a navigovat s lepší přesností na všech vašich schůzkách.
44 723 | 54 115 s dph
Více info
Nové modely notebooků HP EliteBook Gen9

Nové modely notebooků HP EliteBook Gen9

Nová, již devátá generace HP Elitebooků přináší zajímavé změny, které zvýší efektivitu práce ve Vaší organizaci. Je to díky novému konceptu, komponentům a vylepšeným funkcím, Jako jedni z prvních Vám chceme ukázat, o co jde.

Více info
Prvotřídní a plně otočný

Prvotřídní a plně otočný

Prémiový notebook v celokovovém šasi s vysokým výkonem a prvotřídním, plně otočným displejem? Ideální možností je HP Spectre x360 16, za kterým se skrývá stylový notebook výkonného štíhlého provedení s plně otočným displejem až o 360°. Notebook vám poskytne vždy dostatek výkonu pro nejnáročnější aplikace ve stylovém provedení. Výkon je postaven na moderním procesoru Intel Core 11. generace, který doplňuje vysoká kapacita operační paměti a rychlá jednotka M.2 SSD PCIe NVMe. S jeho výkonem si dopřejete práci i zábavu ve vysokém rozlišení, s úžasně čistým zobrazením kvalitního displeje.
39 729 | 48 072 s dph
Více info