Nový parťák pro práci v terénu je tu

Nový parťák pro práci v terénu je tu

XCover6 Pro patří profesionálům do terénu, s displejem 6,6“ se 120Hz a podpora standardu DeX jako náhrada počítače. Push To Talk ve teamsové skupině? Tato vychytávka zrychlí komunikaci čet v terénu - nebo se přes virtualizované prostředí připojíte k libovolnému prostředí s firemními aplikacemi. Podpora 5G je naprostá samozřejmost k němu se přidává Wi-Fi 6E, tomu se říká nekompromisní konektivita.

U zařízení XCover lze jako vždy počítat s outdoorovou výbavou: POGO piny, IP68, MIL-STD-810H, možnost sanitace zařízení nebo využijte vylepšené fotoaparáty a jejich umělou inteligenci ke skenování grafických kódů i za zhoršených světelných podmínek. 

Dále došlo k posílení výkonu zařízení: Qualcomm Snapdragon 778G, 6GB RAM, 128 GB + podpora až 1TB pro paměťové karty. Bez nekompromisní bezpečnosti to ve firemním ani soukromém světě nejde, proto XCover6 Pro využívá technologii Samsung Knox, který kombinuje SW i HW bezpečnost – to oceňují vládní i soukromé organizace po celém světě.

K Vašemu novému XCover6 Pro je k dispozici mnoho profesionálního příslušenství od partnerů Samsung jako jsou dokovací stanice, obaly pro snadné přenášení nebo držáky pro kotvení na vozidla nebo místa prodeje (MPOS).

Od 13 222 | 15 999 s dph
Více info
Profesionál v kapse

Profesionál v kapse

Nový iPhone 13 Pro přináší dosud největší upgrade kamerového systému s vylepšeným nočním režimem, pořizováním macro fotografií nebo naprosto novým filmařským režimem. Displej obdržel vylepšení v podobě funkce ProMotion – 120 Hz adaptivní obnovovací frekvence. Čip A15 Bionic přináší nejen obrovský skok ve výkonu, ale také vylepšuje výdrž baterie a bezpečnost celého zařízení.
Od 24 099 | 29 160 s dph
Více info
Odolné Zebry

Odolné Zebry

Zebra ET40/ET45 je řada odolných tabletů pro využití v průmyslu, skladech, stavebnictví a v dalších oblastech za cenu nižší, než byste čekali. Volitelný konfigurovatelný skenovací modul, podpora funkce "push-to-talk", kamera 13MP, bezdrátové připojení Wi-Fi 6 a 5G (pouze ET45), sekundární baterie vyměnitelné za provozu, cyklus podpory 6 let (3 roky výroby + 3 roky podpory).
Od 19 950 | 24 140 s dph
Více info
Je všude s vámi

Je všude s vámi

Tento přenosný reproduktor Sony SRS-XB13 je i přes svou malou velikost doslova nabitý zvukem. Funkce Extra Bass spolu s procesorem zvukové difúze skvělé audio zaručí. Reproduktor má odolnou konstrukci a krytí IP67. Nemusíte mít vůbec strach do vzít terénu a spolu s řemínkem je na cestování jako dělaný. A to že je malý vůbec nemá vliv na jeho výdrž, která je úžasných 16 hodin.
1 125 | 1 362 s dph
Více info
Padnou vám do noty

Padnou vám do noty

Pro verze bezdrátových sluchátek od Apple přináší mnoho funkcí, které posunou hovory a poslech médií na novou úroveň. Aktivního potlačování okolního hluku, režim propustnosti, díky kterému naopak uslyšíte dění kolem vás, prostorový zvuk, tlakový snímač k jednoduchému a rychlému ovládání sluchátek. Jsou odolné potu i vodě. Vydrží 4,5 hodiny na jedno nabití a v dobíjecím pouzdru máte ještě dalších 24 hodin poslechu.

5 781 | 6 995 s dph
Více info
Moderní véčko

Moderní véčko

Všichni si pamatujeme na ten skvělý pocit, když po hovoru zaklapneme telefon. Tuto „funkci“ už jsme tady nějakou dobu neměli. Design mobilních zařízení se dlouhou dobu vyvíjel určitým směrem. Samsung se však do technologie ohebných displejů vrhnul po hlavě a nyní představil už čtvrtou generaci těchto zařízení. Samsung Galaxy Z Flip 4 tak nabízí moderní provedení starého dobrého „Véčka“. Nová verze je opět odolnější a spolehlivější než jeho předchůdci.

22 726 | 27 499 s dph
Více info
Hodinky co drží krok

Hodinky co drží krok

Huawei přichází s novou verzí chytrých hodinek GT 3 Pro. Jsou dostupné ve dvou provedeních. Větší 46mm titánová verze a menší 43mm keramická verze. Nově mají hodinky otočnou korunku s příjemnou haptickou odezvou. I přes elegantní vzhled hodinky disponují krytím IP68 a splnili normu EN 13319. Je tedy možné hodinky využít i při potápění do 30 metrů.
7 843 | 9 490 s dph
Více info