Vaše kreativní hřiště se stylem a přesností

Vaše kreativní hřiště se stylem a přesností

V neustále se vyvíjejícím světě tabletů je Samsung Galaxy Tab S9 FE  zářivým majákem inovací, všestrannosti a stylu. Ať už jste student, profesionál, nebo prostě jen kreativní duše, tento tablet je navržen tak, aby uspokojil vaše rozmanité potřeby. Pojďme prozkoumat fantastické funkce, díky nimž je Galaxy Tab S9 FE výjimečnou volbou pro všechny.

Srdcem zážitků z tabletu je jeho přepracované pero S Pen. Tento pozoruhodný stylus, který je nyní odolný vůči vodě a prachu, otevírá svět možností. Není to jen tak ledajaký stylus, je to všestranný nástroj, který vám umožní přesně psát, skicovat a kreslit ve vašich oblíbených poznámkových aplikacích. Navíc se pero S Pen magneticky připevňuje k zadní straně tabletu, aby bylo vždy na dosah a připraveno doplnit váš styl. Díky peru S Pen, které je nyní k dispozici ve čtyřech módních barvách, můžete při práci i zábavě udělat dojem.

Tablet je tak dobrý, jak dobrý je jeho displej, a Galaxy Tab S9 FE nezklame. Vyberte si z 12,4palcového nebo 10,9palcového displeje s vysokým rozlišením a čeká vás realistický vizuální zážitek. Barevný gamut DCI-P3 a zvýšený jas zaručují, že každý detail bude ostrý a každá barva živá, což vám poskytne velkolepý zážitek ze sledování všech vašich multimediálních potřeb.

Na zraku každému záleží a tento tablet se o vaše oči postará. Jeho displej je navržen se sníženým vyzařováním modrého světla, aby chránil váš zrak a zajistil pohodlné sledování i při delším používání.

Konzumace médií a multitasking jsou díky adaptivní obnovovací frekvenci tabletu až 90 Hz hračkou. Ať už sledujete svůj oblíbený seriál, procházíte sociální sítě nebo upravujete nejnovější video, obrazovka se přizpůsobí tak, aby byl každý pohyb plynulý a věrný.

Kreativitě se meze nekladou a výdrž baterie tabletu Galaxy Tab S9 FE také ne. Udrží vaši tvůrčí šťávu v proudu po celý den a ještě vám zbyde na smartphone. Když je čas na rychlé dobití, funkce rychlého nabíjení zajistí, že se v mžiku vrátíte k práci nebo zábavě.

Od 11 227 | 13 585 s dph
Více info
Parťák do terénu

Parťák do terénu

XCover6 Pro patří profesionálům do terénu, s displejem 6,6“ se 120Hz a podpora standardu DeX jako náhrada počítače. Push To Talk ve teamsové skupině? Tato vychytávka zrychlí komunikaci čet v terénu - nebo se přes virtualizované prostředí připojíte k libovolnému prostředí s firemními aplikacemi. Podpora 5G je naprostá samozřejmost k němu se přidává Wi-Fi 6E, tomu se říká nekompromisní konektivita.

13 222 | 15 999 s dph
Více info
Neomezené umělecké schopnosti na dosah ruky

Neomezené umělecké schopnosti na dosah ruky

Nechte svou kreativitu rozkvést s tabletem Wacom One. Přijměte sílu digitálního umění, vyjádřete se jako nikdy předtím a vydejte se na cestu nekonečných možností. Vaše umělecké sny čekají na uskutečnění! Tlakově citlivé pero nabízí bezkonkurenční přesnost a rychlou odezvu, takže každý tah je vyjádřením vašeho skutečného uměleckého záměru. Tablet nabízí autentický pocit kreslení na papír, ale s výhodami digitálního plátna. Bezproblémová integrace tvůrčího procesu s oblíbenými softwarovými aplikacemi v systémech Windows i MacOS.
2 269 | 2 746 s dph
Více info
Pro milovníky skvělého audia

Pro milovníky skvělého audia

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 ztělesňují snahu společnosti Huawei o dokonalý zvuk. Díky špičkové kvalitě zvuku, adaptivnímu ANC, celodennímu pohodlí, dlouhé výdrži baterie a intuitivnímu dotykovému ovládání nabízejí jedinečný zážitek z poslechu. Ať už jste milovníci hudby, vášniví posluchači podcastů, nebo někdo, kdo ocení kvalitní zvuk během telefonních hovorů, sluchátka FreeBuds Pro 3 jsou dělané přímo pro vás. Pozvedněte svůj zvukový zážitek a přijměte svět pohlcujícího zvuku s těmito pozoruhodnými skutečně bezdrátovými sluchátky.
4 346 | 5 258 s dph
Více info
Setkání elegance s inovací

Setkání elegance s inovací

Hodinky Samsung Galaxy Watch 6 Classic jsou důkazem toho, že značka dbá na dokonalost, styl a inovace. Bez problémů spojuje módu s funkčností a zajišťuje, že nejsou jen chytrými hodinkami, ale odrazem vašeho životního stylu. Díky svým zdravotním a fitness funkcím, robustnímu výkonu a ekologickému designu jsou spolehlivým společníkem moderního člověka. Pozvedněte svou každodenní rutinu a nově definujte svou konektivitu s hodinkami Samsung Galaxy Watch 6 Classic - hodinkami, které skutečně obstojí ve zkoušce času.

Od 8 264 | 9 999 s dph
Více info
Tablet na stavbu, na vozík, na slunce i sníh

Tablet na stavbu, na vozík, na slunce i sníh

Jako Zebra Premier Business Partner vám dodáme kompletní sortiment značky ZEBRA TECHNOLOGIES. Nejnovější 10" Zebra ET60/ET65 s krytím IP66 se hodí do ruky i k montáži na vozíky, vydrží i teploty pod 0°C, displej s jasem 1000nitů přečtete i na plném slunci. Připojením klávesnice vznikne zařízení 2-v-1 odolné proti korozi a kryté proti prachu, dešti i sněhu. Můžete si vybrat různé montážní úchyty na vozidlo i stavební konstrukce a také skenovací modul SE55 snímající 1D/2D kody až do vzdálenosti 14 metrů. K dispozici hot-swap baterie a úprava pro trvalé napájení. Model ET65 je vybaven 5G připojením. Požádejte si u nás o projektovou cenu! 

Od 35 950 | 43 500 s dph
Více info
Nebojíme se ani mobilního skenování

Nebojíme se ani mobilního skenování

Skener Xenon 1960g pro prodejny od společnosti Honeywell je prvotřídní evolucí starších skenerů Xenon a Xenon XP. Je navržený tak, aby poskytoval nejmodernější technologii skenování. Díky novogeneračním možnostem skenování, modelům se dvěma kamerami s rozšířeným dosahem, bezdrátové konfiguraci Bluetooth a řadě prémiových upgradů příslušenství vybavuje skener Xenon Ultra prodejce tak, aby zůstali produktivní a zachovali si svůj závazek poskytovat špičkové služby zákazníkům.

7 264 | 8 790 s dph
Více info