Pracovník do nepohody

Pracovník do nepohody

Už svým názvem XCover 5 naznačuje, že jde o mobilní telefon s podporou skenování, určený pro tvrdé prostředí. Pro záchranáře a silové složky. Ale nejen pro ně.

Nový zodolněný Samsung Xcover 5 s krytím IP68 a s vojenskou certifikací podle Mil-STD 810G vydrží i potopení do vody. Má odolné čtyři POGO piny, přes které spolehlivě nabijete telefon a přitom USB zůstane volné, a také uživatelsky bleskově vyměnitelnou baterii, která má o 7 % větší kapacitu než model předchozí. XCover 5 je hitem do veškeré nepohody, vlhka, tepla i zimy, snese i dezinfekci. Samozřejmě podporuje standard pro podnikovou správu a zabezpečení Samsung KNOX.

Na boku Xcoveru najedete unikátní programovatelné tlačítko. Můžete ho využít pro rychlé spuštění aplikace, hovor jedním tlačítkem Push-to-talk (přes MS Teams) nebo spuštění fotoaparátu pro skenování.

Požádejte si o svůj vzorek XCoveru 5 na vyzkoušení a nechte si vysvětlit, co přináší Samsung KNOX. Jak můžete svá telefony a tablety nastavovat podle firemních politik ještě dříve, než jej uživatel vybalí z krabice.

Od 6 198 | 7 499 s dph
Více info
Výkonný iPad Pro

Výkonný iPad Pro

Nový iPad Pro díky čipu A12Z Bionic dokáže svojí rychlostí konkurovat nejednomu notebooku na trhu. Je lehčí, skladnější a po připojení Magic Keyboard jej může úplně nahradit. Nejen na cestách se tak můžete věnovat tvorbě prezentací pro obchodní schůzky, grafice nebo například střihu 4K videí. Ověřování pomocí Face ID zajistí bezpečnost a 8jádrový grafický procesor pozvedne výkon na ještě vyšší level, můžete tak pracovat na několika úkolech zároveň a být si jistí, že s iPadem Pro to půjde hladce.
1 | 1 s dph
Více info
Důraz na vaše zdraví

Důraz na vaše zdraví

Hodinky Apple Watch Series 6 jsou vybaveny novým revolučním snímačem, který zajistí dokonalou kontrolu nad zdravím. Zvládnou změřit hladinu kyslíku v krvi nebo udělat EKG. Kromě hlídání kvality spánku není problém změřit aktivitu od jógy až po plavání. Při sedavé práci vás hodinky také upozorní na pravidelné protažení. Další ikonické funkce zjednoduší běžné denní činnosti a usnadní pracovní povinnosti.
1 | 1 s dph
Více info
Užitečný doplněk

Užitečný doplněk

SanDisk Ultra Dual Drive Go je užitečný doplněk k řadě mobilních zařízení, ať už se jedná o notebooky, mobily nebo tablety. Můžete na něm ukládat, přenášet, sdílet data, současně také data zálohovat nebo využívat další kapacitu, pokud ve vašem zařízení již paměť dochází. Nabízí se v různých kapacitách a jsou i varianty pro Apple iPhone a iPad.
Od 1 | 1 s dph
Více info
Nejpokročilejší tablet

Nejpokročilejší tablet

Představujeme vám Samsung Galaxy Tab S7+, tablet od Samsungu s velkým 12,4" SUPER Amoled displejem s rozlišením WQXGA+. Pracujte a bavte se na neuvěřitelně plynulém 120 Hz displeji s dynamickým rozsahem HDR10+, který běží na doposud nejvýkonnějším čipsetu Qualcomm Snapdragon 865+. Připojte klávesnici a pracujte jako na PC, nebo použijte S Pen s nízkou odezvou a pište jako na papír. Užijte si ostré barvy společně s profesionálním zvukem čtyř reproduktorů AKG po dobu až 14 hodin.
1 | 1 s dph
Více info
Přes celou plochu

Přes celou plochu

Je výkonný, intuitivní a všestranný. Díky novým funkcím toho iPad Air od Applu zvládne více než klasický počítač. Pište na Smart Keyboard Foliu nebo připojte Magic Keyboard s trackpadem. Téměř celou přední stranu tabletu pokrývá perfektní 10,9" Liquid Retina displej s technologií True Tone a širokým barevným gamutem P3. Ohromný výkon procesoru i grafiky zajišťuje čipset A14 Bionic, který by měl mít až o 40 % větší výkon, než jeho předchůdce A13. S podporou Apple Pencil druhé generace.
1 | 1 s dph
Více info
Mobil do skladu a výroby

Mobil do skladu a výroby

Mobil, kterému se v sektě odolných říká Enterprise Mobile Computer. Zebra EC50 WiFi a EC55 WiFi/cellular je nejlehčí a nejtenší Zebrou svého druhu. Má Bluetooth 5, NFC a  v provedení se skenerem je ideálním pomocníkem do výroby a skladu, pro aplikace RFID a profi skenování všeho druhu. 
 
Od 24 990 | 30 238 s dph
Více info