Dex a Knox. Jako dvojčata.

Dex a Knox. Jako dvojčata.

Samsung DeX je softwarová podpora zabudovaná do nejnovějších mobilů a tabletů řady Samsung Galaxy. Vybrané nejpoužívanější aplikace pro PC nebo Mac budete moci spouštět i tam. Navíc si rozšíříte pracovní plochu klidně i na velký displej. Svůj Galaxy pak použijete jako nástroj k editaci a prezentaci dokumentů v kancelářských aplikacích typu Microsoft Office, pro telekonference, pro editaci grafiky v programech od Adobe a klidně k řešení technických úloh přes TeamViewer nebo VMware Horizon.

Posuňte svůj mobilní multitasking na vyšší úroveň. Přes DeX získáte dvojnásobnou plochu pro práci i prezentaci. Otevřením samostatného okna aplikace DeX na obrazovce svého PC nebo Macu získáte současný přístup k oběma zařízením, která se navzájem propojí bezdrátově. Přenos dat je naprosto jednoduchý, pouhým přetažením souboru z okna aplikace DeX do okna v PC nebo Macu.

Samsung Knox vaše mobilní zařízení chrání a zjednodušuje jeho instalaci. Zařízení se nemusí správce ani dotknout a přesto bude nastavené podle zásad firemního IT už v okamžiku, kdy jej uživatel vybalí z krabice. A to není zdaleka všechno, co Samsung Knox dokáže. 

Na správu IT jsme tu my. Zeptejte se nás, jak svá mobilní zařízení zabezpečit a využívat na maximum. 

Přečtěte si, jaké nástroje pro správu všech platforem používáme. Nebo si nechte přečíst audioverzi:

Více info
Mějte svá zařízení na očích

Mějte svá zařízení na očích

S novým AirTagem nemusíte mít o vaše zařízení strach. Připněte jej na tašku od notebooku, klíče od kanceláře nebo vhoďte do tašky s důležitými dokumenty. Pokud ve spěchu některou z věcí zapomenete, prostřednictvím aplikace Najít dohledáte, kde se právě nachází. A pokud jste blízko, stačí spustit zvukový signál. Pomocí AirTag si tak můžete vše důležité a mít jistotu, že dané věci vždy naleznete. To vše s důrazem na vaše soukromí. 

Od 1 | 1 s dph
Více info
Stylové pracovní nasazení

Stylové pracovní nasazení

S Magic Mouse 2 budete ještě produktivnější. Je skladná a kromě dokonalého designu, díky němuž pozvedne vaše pracoviště na vyšší úroveň, zajistí také rychle odvedenou práci. Využívejte jednoduchá gesta pro přepínání mezi dokumenty a jejich posouvání. Magic Mouse zajistí přesnější vnímání pohybu a snadný posun po podložce pro pohodlné použití. Navíc se k Macu připojí sama a vy tak můžete ihned vyzkoušet její kouzlo.
Od 1 | 1 s dph
Více info
Pro dámy i elegány

Pro dámy i elegány

Dolaďte svou image chytrými hodinkami Samsung Galaxy Watch 3. Hodinky disponují mnoha funkcemi, díky kterým budete mít v terénu zdraví ve svých rukou. Díky novým technologiím můžete sledovat tlak krve nebo EKG. Vaši ruku bude zdobit lehké a tenké tělo s větším displejem, a k tomu elegantní řemínek z měkké telecí kůže. Ovládání je zase o něco jednodušší. Díky otočné lunetě je velmi pohodlné a interaktivnější. Telefonujte a pište zprávy s Galaxy Watch 3 bez nutnosti vytahování vašeho mobilního zařízení. Vše, co potřebujete, totiž najdete na vašem zápěstí. 
Od 8 264 | 9 999 s dph
Více info
Padne do ruky

Padne do ruky

Milovníci telefonů, které padnou tak akorát do ruky, mají nového Apple koně. Nejnovější iPhone 12 mini má totiž 5,4" široký displej. Telefon pak padne do ruky a lze jednoduše ovládat palcem, přičemž dosáhnete do všech koutů obrazovky. Nechybí ani funkce Face ID - odemknutí je tedy rychlé a mimořádně bezpečné. Stejně jako celý systém iOS 14. Apple iPhone 12 mini je zkrátka ideálně veliké zařízení, ve kterém se skrývá spoustu výkonu.
Od 18 175 | 21 992 s dph
Více info
Kancelář s sebou

Kancelář s sebou

Ušetřete čas a peníze díky efektivnějšímu nasazení a moderní správě zařízení. Microsoft Surface Pro 7+ nabízí firemní zařízení 2 v 1, které ocení všichni milovníci rychlých a ultratenkých přístrojů. Díky svým rozměrům neváží ani kilogram a zásluhou 11. generace procesorů Intel je zase o třídu výkonnější. Udělejte ze svého Surface Pro 7+ módní doplněk. Klávesnici, myš nebo pero můžete vybírat ze 4 elegantních barev. Surface není jen výkonné zařízení. Je to přidaná hodnota pro firmy. Nasazení a správa přes cloud, ochrana čipu přímo od Microsoftu a platforma Windows.
Od 25 290 | 30 600 s dph
Více info
Pro všechna vaše zařízení

Pro všechna vaše zařízení

Moderní a ultra lehký VIKING USB FLASH DISK 4 v 1 je ideální pro spolehlivé zálohování a přenášení dat z jakéhokoliv vašeho zařízení. Čtyři možnosti připojení zajistí ideální flexibilitu při přenosu dat. Vlastníte Apple zařízení? Koncovka Apple Lightning je vám k dispozici. Potřebujete připojení k PC? USB 3.0 je zde pro vás. Nebo potřebujete připojení pomocí Micro USB nebo USB-C? I tato rozhraní nabízí až 128 GB paměti.
Od 783 Kč | 947 Kč s dph
Více info