Více než fotografie

Více než fotografie

Celý svět ví, že dvě je více než jedna, takže když jsme se doslechli o kolaboraci asijského elektrokomunikačního giganta Huawei Technologies s přední německou optickou společností Leica Camera, vyvíjející fotoaparáty již od roku 1913, bylo nám jasné, že přichází něco skutečně výjimečného.
A přišel Huawei P30 Pro.

Překonejte veškeré dosavadní limity smartphone fotografování s nejlepším foto-smartphonem současnosti. Revoluční systém čtyř fotoaparátů Leica vám poskytne přiblížení o kterém se vám dříve ani nesnilo. Foťte ptáky na obloze, sport v pohybu, nebo krátery na měsíci. Buďte světu blíže.

Huawei P30 je průkopníkem ve světě fotografie díky systému čtyřnásobného fotoaparátu, jenž se přizpůsobí všem vašim fotografickým potřebám. Objektiv SuperZoom, supercitlivý fotoobjektiv s rozlišením 40 Megapixelů, ultraširokoúhlý objektiv s rozlišením 20 Megapixelů a Huawei TOF fotoaparát vám pomohou zaznamenat svět v jeho celistvosti. A až 50ti násobný zoom vám při tom zaručí naprostou svobodu.
Převratnou inovací je rovněž změna rozpoznávání barev ze starnardního modelu RGB na model RYB, který vašim fotografiím poskytuje až o 40% více světla díky kombinaci ultravýkonného čipsetu Kirin 980 a snímače Huawei SuperSpectrum.
22 148 Kč | 26 799 Kč s dph
Více info
Radost z pohledu

Radost z pohledu

Zachyťte život kolem vás přesně tak jak ve skutečnosti vypadá. Samsung A9 nabízí jako první smartphone na světě hned čtyři zadní fotoaparáty, které vám díky inteligentním fotografickým funkcím poskytnou až čtyři krát více možností. Nekonečný Infinity displej s technologií AMOLED vás navíc vtáhne do každé scény či fotky.
10 147 Kč | 12 278 Kč s dph
Více info
Vidět neviděné

Vidět neviděné

Honor View 20 to je precizní zpracování s prémiovými prvky za cenu, která vám může připadat až směšná ve srovnání s vlajkovými modely jiných značek. Co View 20 odlišuje, je především čelní strana displeje, která nemá nemá velký výřez obrazovky, ale pouze jediný kulatý výřez pro přední kameru.
13 513 Kč | 16 351 Kč s dph
Více info
Nová dimenze

Nová dimenze

Nejen sofistikovaný a stylový vzhled, ovšem i příjemná cena a zcela nová generace multimediální zábavy pro všechny věkové kategorie. To jsou charakteristické znaky vystihující 10.1" tablet společnosti Samsung nesoucí název Galaxy Tab A. Nabídne luxusní vzhled, supertenké kovové tělo a naprosto pohlcující obraz.
4 644 Kč | 5 619 Kč s dph
Více info
Energie po ruce

Energie po ruce

Dopřejte si výhody pohodlnějšího nabíjení i na cestách. Nová powerbanka Samsung Baterry Pack Fast Charge EB-P1100C s kapacitou 10 000 mAh, s USB-C, dvěmi porty USB-A a bezdrátovým nabíjením vám umožní dobít baterii vašeho smartphonu Galaxy S10e, S10, S10+ i chytrých hodinek Galaxy Watch Active.
850 Kč | 1 029 Kč s dph
Více info
Naprostá kontrola

Naprostá kontrola

Xiaomi Mi Band 2 Smart Fitness IP67 je špičkový monitorovací nástroj s OLED displejem, který vám pomůže udržet se v kondici. Sledujte statistiky jako výkyvy srdečního tepu, krokoměr, příjem tekutin, přestávky v sezení a práci, nebo například kvalitu vašeho spánku. Všechny tyto faktory mají vliv na vaše zdraví a tím pádem i na vaše výkony.
526 Kč | 637 Kč s dph
Více info
Domácí kino k mobilu

Domácí kino k mobilu

Viewsonic M1 je ultrapřenosný LED projektor, který není větší než běžná knížka, se stereo zvukem Harman/Kardon. K mobilu, tabletu nebo počítači jej připojíte přes HDMI a USB-C nebo i bezdrátově (extra adaptérem). S garancí více než 30 000 hodin provozní životnosti.
7 889 | 9 546 s dph
Více info