Dokovací stanice se vzdálenou správou

Dokovací stanice se vzdálenou správou

Jeden z největších výrobců dokovacích stanic na světě, ostravská společnost i-tec Technologies, upřesnila informace o novince - dockovací stanici s možností vzdálené správy.

C31SMARTDOCKPD je plnohodnotná USB-C stanice s podporou až 3 LCD, powerDelivery 96W a množstvím USB-A i USB-C portů 2. generace. Vzdálená správa umožňuje např. kontrolovat připojení periferií, definovat přístupový čas, vzdálené vypnutí a zapnutí a upgradovat firmware. Dokovací stanice v místě nasazení komunikují navzájem prostřednictvím Bluetooth MESH a samotná vzdálená správa probíhá přes firemní WIFI připojení.

Softwarová licence managementu pro jednoho uživatele stojí v doporučené ceně Kč 1.890,- vč. DPH. Cena za licenci je závislá na počtu uživatelů a s vyšším počtem její cena klesá.

Konkrétní cena bude vždy stanovena v rámci projektu a softwarová licence samostatně nebude běžně nabízena v internetových obchodech.

Požádejte si u o zápůjčku doku a projektovou cenu.

Doporučená 5 699 | 6 896 s dph
Více info
Enterprise edice Samsungu v plné polní

Enterprise edice Samsungu v plné polní

Ideální pro firemní flotilu. Nové modely smartphonů Samsung A33/A53 s 5G v Enterprise Edition mají dokoupitelnou tovární záruku na 3 roky, podporu SMR – Security Maintenance Release = aktualizaci zabezpečení na 5 let, Enterprise Edition zahrnuje už v ceně přístroje licenci Knox Suite (Knox Manage, E-FOTA, Asset Intelligence). Vychutnejte si tak vzdálený management. Zkrátka: nástupci velmi oblíbených firemních telefonů střední třídy jsou zpět v plné polní!
7 372 | 8 921 s dph
Více info
Extra odolný tablet místo tašky

Extra odolný tablet místo tašky

Tento kompaktní, robustní a odolný 10,1" tablet se systémem Windows byl navržen pro moderní pracovníky v maloobchodu, skladech a výrobních závodech. Díky certifikacím MIL-STD 810G a IP54, řadě volitelného příslušenství a programovatelným klávesám dokáže plnit spoustu funkcí v náročných prostředích. Pomocí volitelné klávesnice v pouzdru lze tento tablet rychle proměnit v 10,1" notebook, který dokáže svižně zvládnout mnoho administrativních úkolů.
16 342 | 19 773 s dph
Více info
Mobilní tisk snadno a rychle

Mobilní tisk snadno a rychle

Epson TM-P20 kompaktní a lehké řešení pro všechny, kteří požadují spolehlivý tisk účtenek nebo jiných dokladů v terénu.  Umožňuje tisk z jakéhokoli mobilního zařízení bez nutnosti instalace ovladačů. Dá se  i připnout na opasek. Je odolná vůči pádu z výšky do 150 cm a ve volitelném měkkém přepravnímu pouzdru splňuje certifikaci IP-54 pro odolnost vůči nárazům a vodě. Epson TM-P20 toho tak nejen hodně vydrží, ale podrží vás i při spolehlivém tisku.
 

5 796 | 7 013 s dph
Více info
Tablet, který leží, stojí a dokonce i visí

Tablet, který leží, stojí a dokonce i visí

Vychutnejte si skvělý obraz na Lenovo Yoga Tab 11. Displej s rozlišením 2K, technologie Dolby Vision™ a certifikát Low Blue Light od TÜV poskytují prvotřídní zobrazení. V kombinaci se čtyřmi reproduktory JBL s technologií Dolby Atmos® od Lenovo Premium Audio si užijete při sledování filmů pocit, jako byste byli v kině. Díky stojánku z nerezové oceli, Entertainment Space, Google Kids Space a volitelnému peru Lenovo Precision Pen 2 si užijete práci i zábavu. 

7 819 | 9 460 s dph
Více info
Surface Go Edu. Jdeme do školy!

Surface Go Edu. Jdeme do školy!

Ideální provedení pro všechny učitele i žáky, kteří chtějí mít svá Windows s sebou. S odolným obalem Kensington poslouží i při vzdělávání a při použití v terénu nebo v dílně. Microsoft Surface Go 3 má 10,5" dotykový displej, baterii s výdrží až 11 hodin a plnou podporu Windows 11. Nezapomeňte na klávesnici a pero jako doplněk. Microsoft Surface GO 3 nezklame ani výkonem a díky procesoru Intel® Core™ můžete úkoly plnit rychle. Vezměte tak svůj Surface všude s sebou a zůstaňte produktivní.
Od 11 279 | 13 647 s dph
Více info
Obrněná trojice Zebra Xplore

Obrněná trojice Zebra Xplore

Tablety ZEBRA Xplore řady L10 – to jsou tři terénní obrněnci: XSlate, XPad a Xbook, ozbrojení 8. generací procesorů Intel Core a Pentium. Windows na nich vydrží běžet až 24 hodin na jedno nabití - a pozor - baterie je výměnná za provozu! K zabudované výbavě patří nativní rozhraní RJ-45, COM port, čtečka čárových kódů a další prvky.  Vážným zájemcům umožníme vyzkoušení v reálném provozu. Vyžádejte si svou individuální projektovou cenu, rádi vám s výběrem poradíme.
Od 49 950 | 60 440 s dph
Více info