Velké věci s iPadem mini

Velké věci s iPadem mini

Nový design s displejem přes celou plochu. Výkonný čip A15 Bionic. Ultrarychlé 5G. Podpora Apple Pencilu. Čtyři nádherné barvy. Zařízení jako žádné jiné. To je iPad mini. 

Malé provedení, ale o to větší výkon. Apple představuje iPad mini již 6. generace. Těšit se můžete na kompaktní zařízení, na kterém spustíte jakýkoliv program, grafika je díky jádru 5 GPU o 80 % rychlejší a vy tak můžete začít okamžitě tvořit. S Apple Pencil 2. generace si zaznamenejte poznámky, podtrhávejte, malujte nebo anotujte. Díky touch ID v horním tlačítku se ke svojí práci dostanete rychle a bezpečně. A superrychlé připojení k síti 5G. 

Design iPadu mini je vyladěný tak, aby vypadal naprosto úžasně. Úplně nové provedení má displej od okraje k okraji s tenkým rámečkem a elegantními zakulacenými rohy.
Na 8,3palcovém Liquid Retina displeji s True Tone, širokým barevným rozsahem P3 a mimořádně nízkou odrazivostí je text vždycky dokonale ostrý a barvy krásně živé.1

Zadní fotoaparát má True Tone blesk, takže můžeš dělat parádní fotky při jakémkoli světle nebo skenovat dokumenty a hned je anotovat. A protože teď iPad mini dokáže natáčet i ve 4K, snadno si z něj uděláš mobilní filmové studio.pro práci.i zábavu. 
 
Od 12 075 | 14 610 s dph
Více info
Mít křídla jako motýl

Mít křídla jako motýl

S novou řadou modelů Samsung Galaxy Z dostane váš smartphone křídla jako motýl. Nové Galaxy Z jsou první voděodolné skládací chytré telefony na světě. Galaxy Z Flip3 5G vejde do každé kapsy nebo kabelky. Galaxy Z Fold s obrazovkami z obou stran přístroje je ve  složeném stavu prémiový 6,2palcový smartphone, který můžete ovládat klasicky jednou rukou. Po otevření se vám pak naskytne rozsáhlý pohled se zcela novými možnostmi.
 
Od 26 999 | 22 313 s dph
Více info
Fitness na ruce

Fitness na ruce

Chytré hodinky jsou čím dál tím oblíbenější. Důvody jsou prosté. Informace doslova z první ruky, měření všech možných životních fukncí a nakonec i módní doplněk. Nové Samsung Galaxy Watch Active 4 v hliníkovém těle z tohoto standardu nevybočují. Naopak ho rozšiřují. Nechybí jim optický snímač srdečního tepu, měření EKG, krevního tlaku a okyslyčení krve, ale disponuje také senzorem bioelektrické impedance pro měření složení těla. Pro lidi, kteří mají rádi aktivní život, to můžou být ideální hodinky.
Od 5 784 | 6 999 s dph
Více info
Vyražte do světa

Vyražte do světa

Vyražte i vy elegantně do světa s klávesnicí Logitech Keys To Go. Jedná se o přenosnou, ultratenkou a ultralehkou bluetooth klávesnici pro iPhone, iPad a Apple TV. Zařízení vás mile překvapí i elegnatním stojánkem, do kterého si usadíte své zařízení. Díky němu pak budete mnohem produktivnější. Klávesnice působí velmi elegantním dojmem. Vybírat můžete kombinaci černé klávesnice s bílým stojánkem, která jistojistě neurazí, případně zvolte odvážnější modrou s oranžovým stojánkem.
1 491 | 1 804 s dph
Více info
Prémiový tablet

Prémiový tablet

Nechejte se okouzlit prémiovým tabletem Lenovo TAB P11, který přináší velký displej s rozlišením 2K a perfektními barvami. Tablet je osazený výkonným procesorem Qualcomm a velkou pamětí RAM, takže se nebude zasekávat ani při tom nejnáročnějším použití. Velká baterie a tenké provedení vám umožní vzít si tablet Lenovo TAB P11 kamkoliv s sebou. A díky podpoře aktivního stylusu a Bluetooth klávesnici, které si lze dokoupit zvlášť, můžete vytvářet umělecká díla, nebo si psát poznámky během dlouhých schůzek.
6 489 | 7 851 s dph
Více info
Dokumenty vždy v bezpečí

Dokumenty vždy v bezpečí

A nejen ty. Zvukové stopy, obrázky nebo ostatní média mějte vždy u sebe. USB disk DataTraveler® Locker od Kingstonu je spolehlivé, kompaktní zařízení, vhodné pro každodenní použití. S hardwarovým šifrováním a zabezpečením pomocí hesla jsou vaše data vysoce chráněna. DataTraveler Locker nabízí 128 GB kapacitu, máte tak dostatek prostoru pro vaše soubory. To vše v minimalistickém kovovém provedení. Už máte tu svoji? 
Od 2 492 | 3 015 s dph
Více info
Smartphone nové generace

Smartphone nové generace

Samsung Galaxy S21+ 5G. Nejenže podporuje moderní 5G konektivitu, ale vyniká redefinovaným designem zadního fotoaparátu, který vám zaručí jak kvalitní videa, tak i fotografie ve špičkovém rozlišení. Brilantní Dynamic AMOLED 2X displej se pyšní 120Hz obnovovací frekvencí, která zaručuje superplynulé scrollování na vašich oblíbených webových stránkách.
23 140 | 27 999 s dph
Více info