Aktivní za každého počasí, stejně jako vy

Aktivní za každého počasí, stejně jako vy

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro je nejnovějším z řady zodolněných tabletů s uhlopříčkou 10,1" v robustním pouzdře,  odolném proti pádu z výšky 1,2 metru. Je navržený speciálně pro podnikové zákazníky v dílnách, skladech a pro použití venku. Má krytí IP68, baterii bleskově vyměnitelnou uživatelem, samostatný  odolný nabíjecí konektor POGO, NFC a uživatelsky definovatelná tlačítka (přes sw nadstavbu KNOX). Funkcí Samsung DeX jej připojíte přímo k monitoru a klávesnici, bez PC. Součástí balení je odolný kryt a stylus S-Pen.

Využijte levného a efektivního profil nástroje Samsung KNOX pro hromadné nastavení a správu zařízení na platformách Samsung, iPadOS, iOS, ChromeOS i Windows.

V základní ceně tabletu Galaxy Active v Enterprise Edition (dostupná na objednávku) je předplatné balíku KNOX SUITE na 1 rok - zahrnuje EMM/MDM řešení Knox Manage pro vzdálený management, řízení aktualizací systému Knox E-Fota a Knox Asset Management (kontrola a identifikace stavu zařízení).

Licence na Samsung Enrollment (= vybalení a nastavení přístroje podle podnikových zásad IT přes vybalením z krabice) není zpoplatněna. Účtujeme pouze případnou asistenci a pomoc s prvotním nastavením konzole pro management celé vaší mobilní flotily. 

15 230 | 18 428 s dph
Více info
Akce a slevy na Surface Pro

Akce a slevy na Surface Pro

Zeptejte se nás na výprodeje, akční sety s klávesnicí a slevy na tablety Microsoft Surface Pro. Zejména na některé modely z předchozích generací Pro 7+ a Pro 8, které v našem online katalogu neuvidíte. Nabízíme pouze Commercial varianty pro podnikové zákazníky, která má oproti Consumer variantám (pro domácí zákazníky) řadu výhod, například rychlejší servis a předinstalované Windows 11 Pro.
Od
Více info
Ochočili jsme pro vás Zebru

Ochočili jsme pro vás Zebru

Jako Zebra Premier Business Partner vám dodáme kompletní sortiment značky ZEBRA TECHNOLOGIES. Například ET40/ET45 - řadu odolných tabletů pro využití v průmyslu, skladech, stavebnictví a v dalších oblastech za cenu nižší, než byste čekali. Mají volitelný konfigurovatelný skenovací modul, funkci "push-to-talk", kameru 13MP, bezdrátové připojení Wi-Fi 6 a (u ET45 také 5G), sekundární baterie jsou vyměnitelné za provozu; cyklus podpory je 6 let (3 roky výroby + 3 roky podpory). Požádejte si o projektovou cenu! 
Od 19 950 | 24 140 s dph
Více info
Špičkový zvuk

Špičkový zvuk

Beats Studio Buds používají jedinečnou akustickou platformu a jsou konstruovaná jako kompaktní sluchátka s dynamickým, vyváženým zvukem. Proprietární budič s dvoučlennou membránou v dvoukomorovém pouzdře dosahuje čistého zvuku s vynikající separací sterea. Vyspělý digitální procesor optimalizuje zvukové podání pro hlasitost a čitelnost a zároveň zajišťuje průzračné potlačování hluku. Výsledkem je přesvědčivý zvuk, který vystihuje původní hudební náboj ze studia a vydrží inspirovat celý den.

Od 4 209 | 5 093 s dph
Více info
Kapitola na cesty

Kapitola na cesty

ONYX BOOX Poke 5 je ideální prémiové zařízení pro vášnivé čtenáře knih. Velká 6" obrazovka s rozlišením 300 bodů na palec a s systémeme osvětlení MoonLight 2 zaručí bezvadnou čitelnost i v náročných podmínkách. Čtečka je vybavena výkonným procesorem, Wi-Fi a Bluetooth 5 modulem. Vestavěná pamět si můžete ještě navíc rozšířit pomocí volného slotu pro microSD kartu. To už vám umožní si zajistit pořádnou knihovnu. Knihovnu, kterou si vezmete kamkoliv s sebou.

Od 4 491 | 5 434 s dph
Více info
Všestranný chytrý telefon

Všestranný chytrý telefon

HONOR Magic5 Lite 5G je skvěle vybavená novinka. Nabídne nadprůměrnou výdrž baterie.S velkým 120Hz AMOLED displejem si vychutnáte jakýkoliv multimediální obsah. Kvalitní fotografie díky 64Mpx fotosoustavě. Všechno je zabaleno ve velice atraktivním provedení, dostupném v černé, stříbrné a nebo v krásné zelené barvě.

Od 8 208 | 9 932 s dph
Více info
Relaxujte na maximum

Relaxujte na maximum

Rodinný tablet Lenovo Tab M9 si najde své místo v každé domácnosti. Kvalitní a kompaktní design s velmi přijatelnou cenovkou. Pomůže vám v kuchyni při vaření, v obýváku když chcete zjistit jaké má ten film hodnocení nebo večer, když se chcete podívat co se za den událo. V balení jako bonus najdete i průhledné pouzdro a fólii na displej.

Od 2 649 | 3 205 s dph
Více info