Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum

Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum

Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) Optimum chrání před složitými a sofistikovanými hrozbami pomocí pokročilé detekce, zjednodušeného prošetřování a automatických reakcí. Řešení nabízí intuitivní a vysoce automatizovanou sadu nástrojů pro detekci hrozeb a reagování na ně a dále bezkonkurenční ochranu koncových zařízení a pokročilé detekční funkce produktu Kaspersky Endpoint Security for Business v jednom řešení.
Více info
Veeam Backup pro Microsoft Office 365

Veeam Backup pro Microsoft Office 365

Společnost Microsoft v rámci aplikace Office 365 poskytuje výkonné funkce – komplexní zálohování dat aplikace Office 365 však mezi ně nepatří. Veeam® Backup pro Microsoft Office 365 eliminuje riziko ztráty přístupu a kontroly u dat sady Office 365, včetně aplikací Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pro firmy a Microsoft Teams – vaše data tak budou vždy chráněna a dostupná.
Více info
PRTG nyní umí ještě více.

PRTG nyní umí ještě více.

Monitoruj. Vizualizuj. Relaxuj. Reagujte na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG Network Monitor umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na stav operačních systémů a jejich patchů. PRTG Network Monitor vám předvedeme, dodáme, nainstalujeme. Nyní s mnoha novými možnostmi monitorování dalších funkcí, veličin a prvků v síti.

Více info
ESET PROTECT Complete

ESET PROTECT Complete

Balík ESET PROTECT Complete obsahuje nejen produkty pro ochranu počítačů, notebooků a mobilních zařízení, které může administrátor spravovat pomocí konzole v cloudu, ale také produkty pro ochranu poštovního serveru, cloudových e-mailů a úložiště Microsoft 365. Cloudový sandbox výrazně posílí ochranu proti novým a neznámým hrozbám (včetně ransomwaru) a citlivá data může administrátor zabezpečit pomocí šifrování.
Více info
Unboxing a správa mobilů a tabletů

Unboxing a správa mobilů a tabletů

Při každém nákupu mobilu a tabletu myslete na to, že zdarma (stačí registrace přes AUTOCONT), nebo za poplatek ve výši jen několika € ročně, získáte mnoho dalších funkcí navíc. Samsung KNOX (Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) jsou balíky pro hromadné nastavení, správu, zabezpečení, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách Androidu Samsung, Apple iOS i Windows.

Více info
Předávací protokoly: přežitek nebo příležitost?

Předávací protokoly: přežitek nebo příležitost?

Přestože většina organizací stále lpí na podepisování předávacích protokolů, rostoucí číslo od nich ustupuje. Vyhodnotily totiž, že náklady spojené s podepisováním a archivováním papírových protokolů za to prostě nestojí. Zavedený způsob použití tzv. „předáváků“ dává smysl v situaci, kdy jsou běžné pokusy zaměstnanců odcizit zapůjčený majetek. Jsou tedy předávací protokoly přežitek?
Více info
Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Používáte Microsoft 365, Dynamics 365, Sharepoint, Google G Suite a další? Vždy mějte na paměti, že zálohování dat v cloudu je stejně potřebné jako v prostředí onpremise. Prémiový nástroj Keepit můžete nasadit v řádech minut. Bezpečná záloha cloud to cloud s pokročilými funkcemi a několika možnostmi obnovy. Nepotřebujete infrastrukturu a ani server v cloudu. Vyžádejte si u nás demo a nabídku.

Více info