Kaspersky Automated Security Awareness Platform

Kaspersky Automated Security Awareness Platform

Představujeme Automated Security Awareness Platform, která tvoří jádro systému školení Security Awareness společnosti Kaspersky. Tato platforma je online nástroj, který zaměstnancům postupně pomáhá získat silné a praktické dovednosti v oblasti kybernetické hygieny. Spuštění a správa platformy nevyžadují žádné speciální zdroje nebo opatření a organizaci je navíc poskytnut jednoduchý systém nápovědy pro každý krok na cestě k bezpečnému firemnímu počítačovému prostředí.
Více info
Víte co se děje ve vašem IT?

Víte co se děje ve vašem IT?

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a reagujte dříve, než to nastane! Můžete reagovat na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, na stav operačních systémů a jejich patchů.

Více info
Unboxing a správa mobilů a tabletů bleskově a levně

Unboxing a správa mobilů a tabletů bleskově a levně

Při každém nákupu mobilu a tabletu myslete na to, že zdarma (stačí registrace přes AUTOCONT), nebo za poplatek ve výši jen několika € ročně, získáte mnoho dalších funkcí navíc. Samsung KNOX (Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) jsou balíky pro hromadné nastavení, správu, zabezpečení, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách Androidu Samsung, Apple iOS i Windows.

Více info
ESET Endpoint Security

ESET Endpoint Security

ESET Endpoint Security je antimalware ochrana firemních koncových zařízení. Obsahuje několik vrstev ochrany počítače, včetně prověřené technologie detekce škodlivého kódu ESET NOD32, které chrání proti všem druhům hrozeb na internetu. Produkt umožňuje detailní nastavení parametrů jednotlivých bezpečnostních modulů. Díky nízkým systémovým nárokům, podpoře virtualizace a volitelné cloudové kontrole souborů zařízení nabízejí počítače s nainstalovaným řešením ESET koncovému uživateli dostatek výkonu k rychlé a plynulé práci.
Více info
Veeam Backup pro Microsoft Office 365

Veeam Backup pro Microsoft Office 365

Společnost Microsoft v rámci aplikace Office 365 poskytuje výkonné funkce – komplexní zálohování dat aplikace Office 365 však mezi ně nepatří. Veeam® Backup pro Microsoft Office 365 eliminuje riziko ztráty přístupu a kontroly u dat sady Office 365, včetně aplikací Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pro firmy a Microsoft Teams – vaše data tak budou vždy chráněna a dostupná.
Více info
Sophos XG Firewall se slevou až 100 %

Sophos XG Firewall se slevou až 100 %

Při přechodu na bezpečnostní řešení Sophos XG Firewall můžete aktuálně získat hardware za zvýhodněné ceny. Stačí si společně se zařízením objednat příslušné předplatné ve variantách FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard nebo Enterprise Plus. Výsledná sleva hardwaru závisí na délce zakoupeného předplatného. Při ročním předplatném činí sleva na hardware 50 %, při dvouletém 75 %, při tříletém pak 100 %.
Více info
Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Používáte Microsoft 365 či Office 365 - Teams, Sharepoint a další? Vždy mějte na paměti, že zálohování dat v cloudu je stejně potřebné jako v prostředí onpremise.Nabízíme prémiový nástroj Keepit, který můžete nasadit v řádech minut. Bezpečná záloha cloud to cloud s pokročilými funkcemi a několika možnostmi obnovy. Nepotřebujete infrastrukturu a ani server v cloudu.

Více info