Safetica Data Loss Prevention

Safetica Data Loss Prevention

Firemní data mají cenu zlata a jejich ochraně by měla být věnována odpovídající pozornost. Našim cílem proto je, aby i malé a střední podniky mohly zabezpečit citlivá data podobně jako velké společnosti. A to bez zbytečných nákladů, požadavků na administraci a omezení chodu firmy. Ochraňte vaše know-how, vzdělávejte zaměstnance a splňte normy a zákony.  Vaše organizace má důležité dokumenty, které v případě úniku mohou způsobit finanční ztráty, vznik konkurence, poškození pověsti anebo jiné škody. Safetica DLP je nová generace DLP softwaru (Data Loss Prevention), který umožní snadnou identifikaci hrozeb pro vaše citlivá data. Nasazení je rychlé a okamžitě zabrání tomu, aby citlivá data opustila vaši organizaci.

Více info
Bezpečnostní architektura Fortinet Security Fabric

Bezpečnostní architektura Fortinet Security Fabric

Sítě v současné době prochází zásadnějšími změnami než kdykoli za posledních 30 let. Podniky a organizace se zároveň potýkají s problémy jako BYOD, IoT, virtualizace, SDN, cloud, nekontrolované šíření aplikací, velká data včetně změn v chování zaměstnanců, kteří chtějí sdílet jedno zařízení jak pro soukromé tak i pro pracovní účely bez ohledu na to, kde se připojí. Tím se exponenciálně zvětšuje prostor pro potenciální útoky, kterým by se podniky měly zabývat. Architektura Fortinet Security Fabric integruje technologie pro koncové body, síť, aplikace, datové centrum, obsah a cloud do jediného provázaného bezpečnostního řešení, kterým lze řídit a definovat politiku z jednoho rozhraní.

Více info
Extra levné MDM

Extra levné MDM

Samsung KNOX Manage je nástroj, kterým můžete nastavovat a spravovat konfigurační profily pro tablety Samsung Galaxy a Apple iPad. Balík Knox Manage je součástí suity Knox (zahrnuje Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) pro hromadné nastavování, správu, zabezpečení, řízení aktualizací, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách Samsung a Apple.

Více info
ESET Secure Business

ESET Secure Business

ESET Secure Business obsahuje pokročilé zabezpečení koncových stanic a souborových serverů a je vhodný pro firmy, které potřebují navíc chránit i poštovní servery. Vzdálenou správu je možné nainstalovat na zařízení s Windows, Linuxem nebo využít připravenou Virtual Appliance.
Více info
Kurzy Kybernetické bezpečnosti

Kurzy Kybernetické bezpečnosti

Povědomí v oblasti kybernetické bezpečnosti je název nového prezenčního i e-learningového kurzu, který umožňuje zájemcům osvojit si základní informace nezbytné ke každodenní práci v elektronickém prostředí. Online kurz je zpřístupněn prostřednictvím vzdělávacího portálu školicího střediska a lze jej absolvovat v místě a čase, který si sami vyberete.
Obsah kurzu je koncipován jako teoretický úvod do problematiky bezpečnosti v oblasti využívání informačních a komunikačních technologií a zahrnuje témata zaměřená zejména na prevenci uživatele a celé organizace před kybernetickými útoky a hrozbami. Nedílnou součástí vzdělávacího kurzu je závěrečný test, který slouží k ověření získaných znalostí.
Více info
SOPHOS Intercept X

SOPHOS Intercept X

Pokud se stane bezpečnostní incident, potřebujete vědět co se stalo – a jak to napravit. Proto přinášíme nové vlastnosti “endpoint detection and response (EDR)” v produktu Sophos Intercept X. Díky tomu získáte přehled a expertízu, kterou potřebujete, abyste mohli reagovat efektivně, ať je situace jakákoliv. Důvěryhodně reportuje o bezpečnostním stavu a to kdykoliv. Detekuje útoky, které zůstaly bez povšimnutí. Přináší pochopení rozsahu a dopadu bezpečnostních incidentů. Umožňuje vyhledávat hrozby napříč celou sítí a efektivně je blokovat.

Více info
Orchestrace zálohování a zotavení po havárii

Orchestrace zálohování a zotavení po havárii

Nástroj Veeam® Availability Orchestrator poskytuje spolehlivý, škálovatelný a snadno použitelný modul automatizace, který je vytvořen speciálně pro dnešní potřeby kontinuity podnikání / zotavení po havárii (BC/DR). Díky eliminaci procesů ručního testování a obnovení, které jsou neefektivní, zdlouhavé a náchylné k chybám, nástroj Veeam Availability Orchestrator poskytuje plánovanou, odzkoušenou a prověřenou strategii zotavení po havárii – pomocí replik a záloh – pro odolnější provoz IT.
Více info