Maximální výkon, bezpečnost a kontrola firewallu

Maximální výkon, bezpečnost a kontrola firewallu

Sophos XG Firewall je unikátní FW platforma, který v sobě sdružuje to nejlepší z Sophos UTM a Cyberoam. Tento Next Generation Firewall lze využít jako robustní klasický Firewall, ale i vysoce výkonné UTM. Nabízí širokou škálu bezpečnostních modulů-funkcí, ke kterým patří např. revoluční systém synchronizace bezpečnosti na perimetru a koncových zařízeních Security Heartbeat™.

Klíčové vlastnosti:
  • Na XGFW je možno nasadit: FW, IPS, WAF, Webovou ochranu a Emailovou ochranu vč. DLP a šifrování poštovní komunikace
  • Synchronizovaná bezpečnost mezi koncovými zařízeními a perimetrem
  • Sophos User Threat Quotient (UTQ) unikátní funkce, která poskytuje okamžitě využitelné informace o chování uživatelů
  • Synchronized App Control - funkcionalita, která umožňuje identifikovat, klasifikovat a kontrolovat dříve neznámé aplikace, které jsou využívány na koncových zařízeních
  • Cloud Access Security Broker (CASB) - funkcionalita, který upozorní na nežádoucí a neoprávněné aktivity a umožní kontrolu nad aplikacemi.
  • Možnost nasazení tzv. Flexi port modulů díky kterým je konektivita celého zařízení modulární a lze ji tedy přizpůsobit organizaci "na míru"
  • Sophos XG lze spravovat z platformy Sophos Central
  • K dispozici jako fyzická nebo i virtuální appliance.
Více info
ESET Secure Authentication

ESET Secure Authentication

ESET Secure Authentication řeší bezpečnost přístupu do firemní sítě a jejímu obsahu zavedením druhého faktoru. Ten je řešený softwarově a jako token slouží mobilní zařízení s nainstalovanou aplikací, která generuje jednorázová hesla (OTP). Doručit OTP heslo je možné i přes hardwarové tokeny a SMS, nebo vlastní cestou (např. e-mailem). S pomocí API lze integrovat řešení do existujícího autentifikačního systému založeného na Active Directory.
Více info
Extra levné MDM

Extra levné MDM

Samsung KNOX Manage je nástroj, kterým můžete nastavovat a spravovat konfigurační profily pro tablety Samsung Galaxy a Apple iPad. Balík Knox Manage je součástí suity Knox (zahrnuje Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) pro hromadné nastavování, správu, zabezpečení, řízení aktualizací, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách Samsung a Apple.

Více info
Víte co se děje ve vašem IT?

Víte co se děje ve vašem IT?

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a reagujte dříve, než to nastane! Můžete reagovat na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, na stav operačních systémů a jejich patchů.

Více info
Přihlašujte se smart kartou

Přihlašujte se smart kartou

CHERRY - to je záruka dlouhodobé spolehlivosti, nestárnoucí elegance a inteligentního designu všech periferií. Klávesnice se čtečkou čipových karet KC 1000 SC splňuje EU standardy pro bezpečné přihlašování a práci se smart kartami. Čtečky a karetní terminály od CHERRY můžete pořídit i samostatně.
Více info
TeamViewer Remote Management

TeamViewer Remote Management

Vyzkoušejte si vzdálený monitoring svých IT zařízení přes TeamViewer na 30 dní. TeamViewer Remote Managent kromě jiného monitoruje stav diskových zařízení, počítačů a jejich procesorů, připojení stanic k síti, ochranu koncových bodů, firewallů a dalších síťových prvků. Jsme TeamViewer Gold Partner. U nás získáte licenční poradenství a licence za projektové ceny.
Více info
Kurz ISMS

Kurz ISMS

Kurz si klade za cíl seznámit účastníky s metodikou řízení ISMS. Připraví na práci v rolích bezpečnostní správce nebo manažer ISMS. Účastník tak získá všechny předpoklady pro úspěšnou certifikaci jemu svěřeného systému řízení bezpečnosti informací dle zmiňované normy. Kurz je určen pracovníkům oddělení ICT, vedoucím projektů, manažerům jakosti, ředitelům pro strategii a všem zájemcům o efektivní řízení ISMS nebo certifikaci systému řízení bezpečnosti dle ISO 27001.

Více info