Extra levné MDM

Extra levné MDM

Samsung KNOX Manage je nástroj, kterým můžete nastavovat a spravovat konfigurační profily pro tablety Samsung Galaxy a Apple iPad. Balík Knox Manage je součástí suity Knox (zahrnuje Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) pro hromadné nastavování, správu, zabezpečení, řízení aktualizací, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách Samsung a Apple.

Více info
Víte co se děje ve vašem IT?

Víte co se děje ve vašem IT?

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a reagujte dříve, než to nastane! Můžete reagovat na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, na stav operačních systémů a jejich patchů.

Více info
ESET Secure Office+

ESET Secure Office+

Balík obsahuje produkty pro ochranu koncových zařízení a souborového serveru, které chrání firemní zařízení před všemi typy hrozeb. Kromě antimalwarové ochrany jsou v produktech i další vrstvy ochrany jako je antispam, ochrana proti zapojení do botnetu, firewall nebo cloudový reputační systém ESET LiveGrid. Vzdálená správa je provozována lokálně a lze takto spravovat neomezený počet stanic.
Více info
Hello! Windows otiskem prstu

Hello! Windows otiskem prstu

Hello, Windows! Biometrickou myší MC 4900 tradiční německé značky Cherry se snadno přihlásíte ke svému PC přes Windows Hello. Stačí nastavit svůj otisk prstu a hotovo. Počítač musí být vybaven TPM čipem. Cherry nabízí biometrické klávesnice a čtečky smart karet, také pro zdravotnictví a průmysl. Žádejte projektové ceny.
1 849 | 2 237 s dph
Více info
Přihlašujte se smart kartou

Přihlašujte se smart kartou

CHERRY, to je záruka dlouhodobé spolehlivosti, nestárnoucí elegance a inteligentního designu všech periferií. Čtečka čipových karet  TC1100 splňuje EU standardy pro bezpečné přihlašování a práci se smart kartami. Čtečky a karetní terminály od CHERRY můžete pořídit i zabudované v klávesnicích.
259 | 313 s dph
Více info
TeamViewer se slevou 10 %

TeamViewer se slevou 10 %

Přes kameru ve vašem telefonu nebo tabletu vás bude dispečer v reálném čase navádět k odstranění závady právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se přes mobil díváte. Sci-Fi? Ne. Tomu se říká augmented reality v praxi a tohle umí modul TeamViewer Pilot, který je součástí TeamVieweru verze 14 a dá se koupit i zvlášť. U nás vždy výhodněji! V červnu 10 % sleva na všechny nové i prodlužované licence a migrace TeamVieweru!
Více info
Komunikujete bezpečně?

Komunikujete bezpečně?

Skutečná ochrana informací klientů pokročilým šifrováním je nezbytností. Talkey je šifrovací aplikace, která zajišťuje bezpečnou komunikaci mezi vámi a adresátem i naopak. Talkey vygeneruje vám i adresátovi privátní šifrovací klíč, díky kterému budete zprávu umět zabalit a rozbalit jen a pouze vy. Pro kohokoliv jiného se stane zpráva nerozluštitelnou a bezcennou. Aplikace šifrování je přitom velmi snadná a netrvá déle než dvě myší kliknutí. Navíc Talkey GDPR stojí jen 200 Kč měsíčně. Každému, s kým budete chtít komunikovat, odešlete pozvánku ke stažení pluginu, který je zcela zdarma.

Více info
Výkon, bezpečnost i kontrola

Výkon, bezpečnost i kontrola

Sophos XG Firewall je unikátní FW platforma, která v sobě sdružuje to nejlepší z Sophos UTM a Cyberoam. Tento Next Generation Firewall lze využít jako robustní klasický Firewall, ale i vysoce výkonné UTM. Nabízí širokou škálu bezpečnostních modulů-funkcí, ke kterým patří např. revoluční systém synchronizace bezpečnosti na perimetru a koncových zařízeních Security Heartbeat™.
Více info