Bezpečnostní dohled jako služba

Bezpečnostní dohled jako služba

Mnoho energie a financí je dnes obvykle směrováno především do preventivních opatření, která by měla zabránit útočníkům v průniku a kompromitaci cíle. Ukazuje se, že tato opatření první úrovně jsou účinná jen do určité míry a pomáhají eliminovat především plošné typy útoků, které jsou čím dál více propracovanější. Abychom dokázali zmírnit dopady útoků využívajících tzv. „pokročilých hrozeb“ a útoků cílených, je nutné zavést další opatření. Musíme si připustit, že první linie, do které jsme investovali náklady na „přiměřená“ opatření, je prolomitelná. Je nutné umět tento okamžik rozpoznat a přesně vědět, jak se chovat, když útok vyžaduje využití druhé úrovně naší kybernetické obrany. Díky strategickému partnerství s AT&T Cybersecurity, nasazením dohledového systému založeného na produktu Alien Vault USM a pomocí bezpečnostního týmu se zázemím vlastního Security Operations Center (AC SOC), může AUTOCONT nabídnout svým zákazníkům bezpečnostní dohled jako službu.

Více info
Safetica Data Loss Prevention

Safetica Data Loss Prevention

Podnikání stojí a padá s daty a informacemi. Ztráta nebo únik citlivých dat mohou poškodit jméno vaší společnosti, způsobit finanční ztráty nebo vás připravit o identifikaci před konkurencí. Za úniky citlivých dat navíc často hrozí i sankce. Safetica je DLP (Data Loss Prevention) řešení na ochranu citlivých dat, jako jsou databáze zákazníků nebo konstrukční výkresy. Nasadí se v řádu hodin a dokáže zabránit, aby důležité dokumenty opustily vaši firmu. Navíc umožňuje provést bezpečnostní audit.
Více info
Cisco přináší novou úroveň bezpečnosti

Cisco přináší novou úroveň bezpečnosti

Adekvátní bezpečí dokáže poskytnout vždy jen a pouze soubor různorodých bezpečnostních vrstev, které se nejen vzájemně doplňují, ale též integrují v jedno spolupracující řešení. Rozhodli jsme se proto vytvořit předpřipravené sety Cisco produktů a našich služeb, které považujeme za zásadní, v míře ochrany, jež vzájemně poskytují. Plní i druhý, neméně podstatný předpoklad vzájemné spolupráce a integrace v jeden funkční celek přinášející bezpečnost i pohodlí.

Více info
ESET Dynamic Threat Defense

ESET Dynamic Threat Defense

ESET Dynamic Threat Defense je cloudový sandbox, který dokáže detekovat a blokovat nové, dosud neznámé hrozby, včetně ransomwaru. Jde o izolované zabezpečené testovací prostředí, ve kterém se spouštějí podezřelé soubory, a který monitoruje a analyzuje jejich chování s následným automatickým vyhodnocováním. ESET Dynamic Threat Defense poskytuje další vrstvu ochrany pro bezpečnostní produkty ESET, jako jsou ESET Mail Security, ESET Endpoint Security a ESET File Security.
Více info
Kaspersky Sandbox

Kaspersky Sandbox

Dnešní podniky se musí potýkat s rostoucím počtem stále složitějších moderních hrozeb, které obcházejí stávající řešení na úrovni EPP. Současně je celosvětový nedostatek kvalifikovaných profesionálů na poli kybernetické bezpečnosti, a proto je tyto specialisty obtížné najmout i zaplatit. Společnosti hledají způsoby, jak maximálně automatizovat detekci pokročilých hrozeb a reakci na ně. Kaspersky Sandbox doplňuje řešení Kaspersky Endpoint Security for Business a přináší tak automatizovanou reakci na neznámé hrozby.
 
Více info
PRTG nyní umí ještě více.

PRTG nyní umí ještě více.

Monitoruj. Vizualizuj. Relaxuj. Reagujte na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG Network Monitor umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na stav operačních systémů a jejich patchů. PRTG Network Monitor vám předvedeme, dodáme, nainstalujeme.
 

Více info
Sophos XG Firewall se slevou až 100 %

Sophos XG Firewall se slevou až 100 %

Při přechodu na bezpečnostní řešení Sophos XG Firewall můžete aktuálně získat hardware za zvýhodněné ceny. Stačí si společně se zařízením objednat příslušné předplatné ve variantách FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard nebo Enterprise Plus. Výsledná sleva hardwaru závisí na délce zakoupeného předplatného. Při ročním předplatném činí sleva na hardware 50 %, při dvouletém 75 %, při tříletém pak 100 %.
 
Více info