Citrix ADC Premium

Citrix ADC Premium

Žijeme v digitální ekonomice, kde zásadní roli hrají aplikace a API rozhraní poskytující přístup k informacím. Dle statistik National Institute of Standards And Technology (NIST) je 92 % reportovaných vulnerabilit v aplikacích. Již 43 % organizací má zkušenost s průnikem útočníků do aplikací. Citrix ADC vám pomůže nejenom se zajištěním vysokého výkonu a dostupnosti aplikací a pomůže vám i s jejich ochranou. Premiová edice Citrix ADC obsahuje zásadní nástroje na jejich ochranu jako je:
Web Aplikační firewal automaticky chránící aplikace proti řadě známých útoků (OWASP top 10)
Bot management k zamezení útoků prováděných a řízených automaty
IP reputation jenž automaticky odmítne požadavky z dynamicky udržované databáze škodlivých IP adres
Content Inspection Citrix ADC automaticky odesílá provoz k analýze na IPS, DLP a AV externí zařízení
Rate Limit umožňující definovat maximální zátěž pro službu vytvořenou na Citrix ADC
Surge Protection chránící zdrojové služby proti jejich přetížení požadavky uživatelů
SSL forward proxy autentizující uživatele k přístupu internetu a následně jim řídí přístup k požadovaným zdrojům
Více info
Získejte dovednosti kybernetické hygieny

Získejte dovednosti kybernetické hygieny

Automated Security Awareness Platform je jádrem systému školení Security Awareness společnosti Kaspersky. Tato platforma je online nástroj, který zaměstnancům postupně pomáhá získat silné a praktické dovednosti v oblasti kybernetické hygieny. Spuštění a správa platformy nevyžadují žádné speciální zdroje nebo opatření a organizaci je navíc poskytnut jednoduchý systém nápovědy pro každý krok na cestě k bezpečnému prostředí.
Více info
Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Keepit - zálohování cloudu do cloudu

Používáte Microsoft 365, Dynamics 365, Sharepoint, Google G Suite a další? Vždy mějte na paměti, že zálohování dat v cloudu je stejně potřebné jako v prostředí onpremise. Prémiový nástroj Keepit můžete nasadit v řádech minut. Bezpečná záloha cloud to cloud s pokročilými funkcemi a několika možnostmi obnovy. Nepotřebujete infrastrukturu a ani server v cloudu. Vyžádejte si u nás demo a nabídku.

Více info
Veeam Technické středy

Veeam Technické středy

V návaznosti na uvedení nové verze produktu Veeam Backup & Replication™ v11, společnost Veeam připravila sérii webinářů pro zákazníky s označením "Technické středy". Na prezentacích uvidíte živé ukázky produktů, které vám pomohou s procesem vytváření výkonného IT prostředí s Veeam. Webináře povedou profesionálové ze společnosti Veeam, kteří vás provedou každým krokem. Budou také schopni odpovědět na vaše případné otázky. Registrujte se zdarma pomocí odkazu níže.

Více info
ESET Dynamic Threat Defense

ESET Dynamic Threat Defense

ESET Dynamic Threat Defense je cloudový sandbox, který dokáže detekovat a blokovat nové, dosud neznámé hrozby, včetně ransomwaru. Jde o izolované zabezpečené testovací prostředí, ve kterém se spouštějí podezřelé soubory, a který monitoruje a analyzuje jejich chování s následným automatickým vyhodnocováním. ESET Dynamic Threat Defense poskytuje další vrstvu ochrany pro bezpečnostní produkty ESET, jako jsou ESET Mail Security, ESET Endpoint Security a ESET File Security.
Více info
Úkoly na jednom místě

Úkoly na jednom místě

Mějte všechny úkoly na jednom místě. Přívětivá tvář pro žadatele, mocný nástroj pro týmy interních služeb. ALVAO Service Desk poskytne jedno kontaktní místo pro všechny žádosti ve firmě. Řešitelský tým v něm získá přehled o množství práce, jasné priority a zlepšení komunikace. Nikdo už nemusí složitě zjišťovat, koho kontaktovat, aby nahlásil nefunkční zařízení, havárii nebo zažádal o vybavení. Helpdeskový systém Alvao je jednoduchý a přívětivý.
Více info
Víte vše o vaší síti?

Víte vše o vaší síti?

Monitoruji. Vizualizuji. Relaxuji. Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a zasáhněte dříve, než to nastane! Reagujte na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, na stav operačních systémů a jejich patchů. PRTG Network Monitor vám předvedeme, dodáme, nainstalujeme.

Více info