Poskytujeme

Výpočetní výkon a úložiště

V této oblasti nabízíme cloudové služby pro provoz serverů (Resource Pool či Virtual Server) a pro ukládání podnikových dat (Virtual Storage). Základní IT infrastrukturu díky nim můžete provozovat jednodušeji.

Kontejnery

Optimalizujte a provozujte vaše aplikace pomocí našeho kontejnerového řešení. Připravili jsme pro vás spolu s našimi specialisty Enterprise kontejnerovou platformu. Naše nabídka vám umožní provozovat kontejnery v prostředí OpenShift Container Platform nebo OKD od společnosti Red Hat.

High Performance Computing

Cloudová služba navržená speciálně pro výpočetně náročné úlohy, využitelné například v oblasti umělé inteligence a strojového učení pro neuronové sítě a vědecké simulace, které potřebují velké množství výpočetního výkonu.

Zálohování

Pro spolehlivou ochranu podnikových dat nabízíme komplexní cloudové řešení Backup Commvault či efektivní cloud službu Backup Veeam Cloud Connect. Nabízíme i možnost zálohování cloudových dat organizace z prostředí Office 365 / Microsoft 365.

Konektivita a bezpečnost

Oblast bezpečnosti, sítí a konektivity je při využívání cloudových služeb i jejich přínosů jednou z věcí, která nemůže být v žádném případě opomenuta. Podívejte se, co vše v této oblasti nabízíme.

Databáze

Cloudová služba DBaaS poskytuje funkci databázového serveru s vysokou mírou flexibility a nahrazuje tak klasické databázové servery umístěné a provozované v prostředí zákazníka. 

Datacentrum

Do našich TIER III datacenter umožňujeme zákazníkům umístit i jejich vlastní hardware (Housing) či jim pronajímáme naše vlastní servery v potřebné konfiguraci (Bare Metal).

Doplňkové služby

Nabízíme i cloudové služby pro privátní datové úložiště, profesionální řešení elektronické pošty, kalendáře a kontaktů organizace či zajištění specifického provozu virtuálního serveru.

Profesionální podpora

Díky znalosti prostředí zákazníků poskytujeme ke cloud službám nadstandardní úroveň podpory, navíc v lokálním jazyce. Nabízíme poradenství, navrhujeme a realizujeme migrační scénáře.

Chcete více informací?