Modernizujte své IT s naší cloud službou pleAzureStack

Využijte naši službu, s kterou prostřednictvím webového rozhraní získáte výlučnou kontrolu nad stavbou a správou vlastního IT prostředí v cloudu. Je kompatibilní s cloud platformou Microsoft Azure.

Hlavní výhody pleaAzureStack

 • Až o 30 % nižší ceny za služby než v Microsoft Azure
 • Jednotný účet AD pro přístup do pleAzureStacku a Azure
 • Lokální konektivita s nízkou latencí – do internetu 10 Gbps
 • Celé prostředí pleAzureStacku je pod vaší kontrolou
 • Service desk 24/7 v českém a anglickém jazyce
 • Model Pay as you go s účtováním po hodinách
 • Velké množství dalších rozšířeních ihned k dispozici na marketplace

pleAzurestack hodně pomáhá v těchto oblastech

 • Softwarový vývoj - průběžný vývoj sw či testování mimo produkční prostředí usnadňuje rychlý deployment virtuálního stroje. Účtování od započaté hodiny sníží náklady na minimum a zaručí klidné testování.
 • E-commerce - u těchto aktivit je užitečná jednoduchá kontrola nákladů provozu firemního e-shopu i uživatelska přívětivost prostředí pro hosting vybraného e-commerce řešení.
 • Finační sektor - najde v marketplace nabídce mnoho užitečného software od ověřených partnerů.
 • Média - vytvoří obsah flexibilněji, mohou spolupracovat na dálku a bezproblémově poskytovat zážitky.
 • Gaming - v této oblasti firmy chtějí rychle a jednoduše vytvářet a spouštět se zajištěnou spolehlivostí.
 • Výrobní podniky - mohou zlepšit provozní efektivitu, snížit náklady a vytvořit nové příležitosti k výnosu.
 • Obchod a služby - potřebují spolehlivý provoz IT a soustředit se na svůj byznys a spokojenost zákazníků.
 • Start-up firmy - vyhledávají prověřenou cloudovou službu s propracovanou kontrolou nákladů.

pleAzureStack Marketplace se softwarem pro vaše potřeby

Nejlepší místo, kde hledat software certifikovaný a optimalizovaný pro běh v pleAzureStack je Marketplace. Projděte si bohatou kolekci s desítkami produktů a komplexními řešeními od nezávislých dodavatelů.  Jde o katalog aplikací, služeb a prostředků, které zahrnují sítě, virtuální počítače, úložiště a další. Je rozdělen do 4 oblastí: oblast licencí třetích stran, aplikací zdarma či k otestování, oblast linuxové distribuce, šablony virtuálních strojů Microsoft a rozšíření virtuálních počítačů.

Díky pleAzureStack Marketplace můžete vytvářet nové prostředky a nasazovat nové aplikace nebo procházet a vybírat položky, které chcete využívat.

15 nejoblíbenějších aplikací z Marketplace

Technický popis služby pleAzureStack

Služba pleAzureStack je grafickým rozhraním prakticky identická s Microsoft Azure. Vyjma grafického rozhraní nabízí i stejný způsob práce. Nativní součástí jsou šablony virtuálních strojů. PleAzureStack obsahuje řady A, D, F a jejich podřady. Další součástí jsou managed disky standardní rychlosti ve velikostech 32, 64, 128, 264, 512 a 1024 GB, scale sety pro automatické škálování virtuálních počítačů, dynamické a statické IP adresy i originální typy úložišt Blob, Tables, Queues.

Služba má dostupný svůj Marketplace, kde lze najít, vyzkoušet a koupit další užitečné aplikace a služby od ověřených partnerů. Umožňuje propojení účtu / tenantu s Microsoft Azure v jeden centrální fakturační účet, pod který spadá více menších subskripcí. Nabízí i vytvoření hybridního cloudu, tedy propojení pleAzureStack, veřejného prostředí Microsoft Azure a on-premise cloudů. K dispozici je i Azure Kubernetes Service, který usnadňuje nasazování a správu kontejnerizovaných aplikací. Vše je možno ovládát stejnými nástroji jako u platformy Azure – Powershell, Storage, Explorer, Visual studio a jiné.

Součástí jsou i Resource groups  pro vytvoření logického celku zdrojů (VM, storage volumes, IP addresses, network interfaces a jiné), Load Balancer s možností rozložení zátěže mezi více definovaných virtuálních strojů, App Services pro plnou správu web hostingu, tvorbu webových aplikací, služeb a REST API. Function App umožňuje psát méně kódu, udržovat méně infrastruktury a ušetřit náklady a IoT Hub nabízí back-end řešení hostované v cloudu.

Chcete více informací?