Kontakty

Podnikový cloud na míru? Poptejte nás!

Odesláním formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů v AUTOCONT a.s.

Jsme váš cloud

Poskytujeme profesionální cloudové a IT služby pro firmy a organizace ve dvou geograficky oddělených datacentrech v České republice. Zaměřujeme se na poskytování cloudové infrastruktury, zajišťujeme IT bezpečnost, poskytujeme databáze a také nabízíme první český pleAzureStack, cloudovou samoobsluhu na Microsoft Azure. Zákazníkům pomáháme s návrhem nejvhodnějšího řešení. Postaráme se také o kompletní migraci dat do našeho prostředí i péči o ně. Máme vlastní tým IT odborníků a nonstop Service Desk.

Naše datová centra

Jsou navržena v souladu s posledními trendy a vybavená nejnovějšími technologiemi. Datacentra jsou umístěna ve dvou bezpečných, geograficky oddělených lokalitách - v Lužicích u Hodonína a Praze. Jako jedni z mála v ČR jsme držitelem certifikace Tier III (dostupnost 99.982%) od Uptime Institute.

Datacentra nabízí optimální podmínky pro provoz jako je teplota ve studené uličce 22 °C, s tolerancí ±2 °C či relativní vlhkost 40 – 60 %. Chlazení zajišťují turbokompresové jednotky a napájení záložní UPS, obojí s redundancí N+1. Klademe velký důraz na bezpečnost, elektronický protipožární systém, elektronické a fyzické zabezpečení objektu i stabilní hasící zařízení.

Obchodní podmínky

Detailní text obchodních podmínek pro poskytování našich cloud služeb najdete v tomto pdf dokumentu.

CSIRT DataSpring

CSIRT DataSpring tým divize DCS společnosti AUTOCONT a.s. (Bezpečnostní tým pro řešení počítačových bezpečnostních incidentů) je pracovní skupina, která pomáhá s řešením kybernetických bezpečnostních incidentů zjištěné v rámci provozovaných sítí a systémů divize DCS společnosti AUTOCONT a.s. a jejích zákazníků. V tomto PDF dokumentu naleznete podrobnější informace.

Naše certifikace

Vždy usilujeme o to, aby byl zákazník spokojen, abychom nabízeli bezpečné cloudové služby, které jsou pro něj přínosem a tím naplňovali jeho očekávání. Společnost AUTOCONT je v oblasti kvality držitelem mnoha ISO certifikací. Pro ISO/IEC 27001:2013 Systém managementu bezpečnosti informací doplňujeme tyto konkrétní certifikáty pdf1 a pdf 2

Chcete více informací?