Poptávka

Přestěhujte Vaše IT a data na skvělou adresu. Poptejte nás!

Odesláním formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů v AUTOCONT a.s.

Nabízíme flexibilní, dostupné a bezpečné IT služby

Díky unikátní platformě Virtix nabízíme zákazníkovi možnost čerpané cloud služby pružně spravovat a měnit, přehledně reportovat a účtovat. Dostupnost služby je 99,999 %, naše cloud služby jsou k dispozici bez „čekání ve frontě“, v typu, objemu, ceně i formě platby dle vašich potřeb. Datová centra v různých lokalitách mají parametry kategorie Tier III+, vícenásobně zálohované podpůrné systémy a vysokou bezpečnost.

Vaše data i podpora vám budou stále nablízku

Vaše data neopustí území státu a kdykoliv se k nim můžete dostat pouze vy, můžete si i fyzicky odnést jejich kopii. Při implementaci služeb i následné podpoře hovoříme česky a máme zkušenosti s potřebami místních zákazníků. Naše obchodní, supportní a servisní zastoupení najdete v každém regionu ČR a SR.

Poskytujeme komplexní služby pro provoz a podporu

Nabízíme poradenství pro efektivní využití cloud služeb, poskytujeme migrační práce. Navrhneme optimální řešení i pro scénáře, kdy část IT zůstává u vás a část se přesune do cloud prostředí. Naše technická podpora má rychlé reakce v češtině i angličtině, dostupnost i v režimu 24x7 a má kompetenční přesahy.

Přistupujeme individuálně a rychle k vašim potřebám

V předprodejní fázi vám nabídneme rychlé reakce, vysoké kompetence pro návrhy řešení, demo možnosti a cenovou optimalizaci. Garantujeme kvalitativní parametry služeb SLA  v rozsahu 99,6 - 99,99 %.. Individuální požadavky na technickou podporu řešíme velmi pružně. Provozně se postaráme o celé či části vašeho IT.

Chcete více informací?