Vzdělávací platforma pro budování povědomí o kybernetické bezpečnosti v organizaci

Námi nabízená platforma vám pomůže poskytnout správná školení správným lidem pro správnou reakci na dnešní nebezpečné kybernetické útoky. 

Cíle a obsah

Vzdělávací platforma Proofpoint Security Awareness Training (dále jen PE-SAT) má za cíl průběžně budovat povědomí o kybernetické bezpečnosti všech zapojených zaměstnanců v organizaci.

Platforma PE-SAT (Essentials) sestává ze dvou základních částí:

1. Simulace hrozeb

2. Interaktivní vzdělávací moduly.

Souhrn výše uvedených částí systému umožňuje dlouhodobé komplexní zvýšení povědomí zaměstnanců v oblasti kybernetické bezpečnosti vhodnou kombinací vybraných modulů obou částí, které se průběžně uplatňují na uživatele formou kampaní. Kampaň obsahuje například phishingový test s případným následným poučením a odkazem na vzdělávací moduly k prostudování. Přípravu kampaní a jejich následných vyhodnocení provádí specialisté na vzdělávání AUTOCONT a.s. Tím má zákazník zajištěn postupný efektivní průběh a využití platformy pro budování povědomí o kybernetické bezpečnosti bez každodenních starostí.

 

Možnosti

  • Simulované phishingové emailové kampaně včetně plné customizace a editoru pro vytváření phishingových kampaní a „teachable moments“.

  • Krátké interaktivní vzdělávací moduly z oblasti kybernetické bezpečnosti (bez možnosti úprav obsahu).

  • Editovatelné notifikační emaily pro komunikaci s uživateli – přidělení úkolu ze vzdělávání.

  • Jednoduchý reporting.

Forma licencování

PE-SAT je licencován podle počtu uživatelů. Licence se objednává obvykle na 12 měsíců, po dohodě lze i na jinou delší dobu. Uživatel může pracovat na libovolném zařízení. Intenzita využití platformy je zcela na zákazníkovi, například počet zaslaných phishingových testů, počet doporučených vzdělávacích modulů pro uživatele a podobně. PE-SAT je určen pro organizace 50 – 250 uživatelů.

PE-SAT nabízíme včetně služby podpory vzdělávání.

 

Inicializační nastavení

Povinná položka. Jedná se o následující služby:

  • Globální nastavení platformy PSAT.
  • Zabezpečení v rámci organizace (zápis do Whitelistu, test na chování antivirového programu společnosti, …)
  • Import uživatelů.
  • Základní možnosti náhledu do systému PE-SAT. Reporting.

 

Služby podpory vzdělávání

Služba v praxi zajišťuje využívání platformy bez nutnosti dlouhodobého aktivního přístupu zákazníka při přípravě kampaní.

Společně se dohodneme na úvodním nastavení, počátečním informování zaměstnanců o těchto nových aktivitách, harmonogramu a zaměření jednotlivých kampaní. Postaráme se pak o to, aby jednotlivé kampaně byly připraveny a odeslány na zaměstnance vaší organizace.

Navrhneme vám typ a obsah jednotlivých kampaní. Zašleme vám reporty z kampaní, případně navrhneme úpravu kampaní následujících. Kampaní může být např. phishingový test a následným odkazem na studium doporučeného vzdělávacího modulu, nebo studium vybraných interaktivních vzdělávacích modulů včetně krátkého testu.

Doporučujeme realizovat 12 – 16 kampaní za rok.

Snižte riziko phishingu a dalších kybernetických útoků změnou chování uživatelů.

Kontaktujte nás pro nabídku

Chcete více informací?